Odborný lékař psychiatrie
Karlov 1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Naprostá spokojenost. Profesionální přístup. Viděli jsme se po 5ti letech a nemůžu si stěžovat. Nevím na co si ostatní stěžují. Rozebrali mnoho problémů a hodně mi pomohla už jenom při návštěvě. Za mě určitě jo. I sestřička ke super

Jsem moc spokojená, jak s paní doktorkou, tak se sestřičkou. Paní doktorka zvolila vhodné léky k mé diagnóze, které mi pomáhají. Doporučuji !

Tato doktorka mi pomohla zase hodně když jsem měl v pubertě hlasy. Po léčbě mně v děctví podržela.

Tato paní doktorka mi pomáhala dobře když jsem byl malé dítě. Vděčím jí za to že mi pomohla když jsem měl hlasy. Tedy ve 13-ti letech.

Lidi,
kdo z vás by se nacházel před stavem zhroucení,nechoďte na psychiatrii!
Namísto toho,aby přiznali diagnozu zhroucení většinou v kombinaci s latentní
tetanií,shledají na vás takové diagnozy,které jedna vylučuje druhou,ovšem lékařskou zprávu,na kterou máte ze zákona právo, vám nevydají,takže vám de facto
znemožní možnost jakékoliv obrany.Namísto toho vás začlení mezi vrahounky a za odměnu
vám dovolí je obsluhovat a učiní si z vás levnou pracovní sílu.Takže když se
vám podaří dostat se ven s těžkou neurozou,těžkými poruchami spánku,vyčerpané
v barvě šedozeleného odstínu "vynahradí" vám to v lepším případě důchodem,ze
kterého jste nuceni léta žít v existenční nejistotě.Tím to ovšem nekončí,neboť základní
klientela z tohoto "léčebného pobytu" si vás najde a končí to tak,že vás
napadají na ulici,neustále se kolem vás motají a většinou při tom inkasujete
ranu do hlavy a ke všemu do všeho tohoto dění zapojí okolí,které jim činorodě
napomáhá.A nic nezmůžete,takže si dovolím alespoň ten luxus,, vyjádřit svůj
názor a doufat,že nebude vymazán a možná i někomu třeba napomůže se v
takové situaci zorientovat,nebo alespoň jeho blízkým.
Paní doktorka jistě promine,ale právě její klientky mi činí to,co jsem popsala.
člověk Homo sapiens.

Doporučuji Dr.B.Svobodové absolvovat alespoň 1/2roční stáž v psych.léčebně,aby si to tam obhlédla a věděla kam a do čeho posílá zhroucenou pacientku v tetanickýck úzkostech a bolestech.
Vyhodnocení tohoto názoru ponechávám na ní.

bývalá pacientka

Paní dotorku vůbec nedoporučuji.Byla jsem v zoufalé situaci a potřebovala jsem ošetřit,neboť moje lékařka byla na delší dovolené a odmítla mě ošetřit, s tím, že si mám jít, tam kam patřím.U psychiatra mi připadá tento postoj naprosto neprofesionální, ani se nedivím, že má prázdnou čekárnu, zatímco u jiných lékařů na stejném poschodí jsou fronty.Nakonec mi pomohli na psychiatrické ambulanci fakultní nemocnice Olomouc, kde jsou lékaři nonstop, jak na telefonu,tak i v ambulanci.Kdyby za ní přišel člověk se sebevražednými sklony, tak nevím, nevím...podle mě takový lékař nemá na svém místě co dělat!!!!

Tahle paní doktorka mi nakonec pomohla nejvíc, i když jsem původně marodil s něčím úplně jiným. Jednoznačně doktor, u kterého je práce posláním. A k těm kritickým ohlasům - berte v potaz, že lékař není všemocný a největší díl cesty k uzdravení je v rukou samotného pacienta. Ne všechno, co vám doktor bude říkat, se vám bude líbit. Moudrý člověk však ví, že i velmi hořká medicína může mít silné ozdravné účinky.
Paní doktorce velký dík za pomoc! :))

W

SCHOPNÁ A INTELIGENTNÍ LÉKAŘKA S DOBRÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTUM

Bez zájmu myslím toho profesního vyřizuje si telefony a přitom ordinuje aby se opět zeptala na vaše potíže, načež doporučí větší péči rodiny . Brrr.....