Psychiatrická ambulance
Sokolovská 1622, Sokolov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ambulance Synovy poruchy chování

K paní doktorce jsem přišla pro podezření na hyprraktivitu u syna. Zatím nebyla vyloučena a ani potvrzena. Dostal k předpisu léky rodendro pro. Velmi se zlepšil, že školy sama chvála, už nemá záchvaty zlosti v takové intenzitě a jeho nechuť k jídlu se téměř vytratila. Paní doktorka určitě ví, co dělá. Se sestrickou jsme se na první dojem trošku chytla, ale je to primova ženská, jen prostě já byla asi víc nabrousena a rozladěná, nez obvyklá. Přeci jen jsem šla se synem k psychiatrovi poprvé. Za svou "horkou hlavu" bych se měla omluvit spíš já. Nyní budeme dobirat tyto léky a jelikož jsou určeny jen ke krátkodobé léčbě, jsem zvědavá, jak nás paní doktorka bude léčit dal. Hezky den.

Umístění: Psychiatrická ambulance osobní

skvělý člověk a skvělá doktorka. Jsem ji moc vděčný...a i její zdravotní sestra. Moc děkuju. I moc příjemný ať přísný přistup. Super doktorka

Pokud chcete snížit sebevědomí a připadat si jako malej rozmazlenej fracek, doktorku vřele "doporučuji"!
Ze začátku jsem z ní měla dobrý pocit. Ovšem ano, neměla jsem dát na první dojem. Zlá, protivná, nechápavá, bez špetičky empatie. Jediné co doopravdy umí, je vybíjet si vztek na pacientech. Předepíše antidepresiva a na shledanou!
Pokud tedy rozmýšlíte, zkuste se poohlédnout někde jinde.

Paní doktorka Stefanovičová je velmi pečlivá,trpělivá a ochotná. Vážím si jí za to,neboť jsem pacient postižen po operaci a její péči dlouhodobě využívám a budu je mi 72 let. Je jen škoda,že takových lékařů s lidským přístupem k pacientovi nemáme více.Děkuji za dobré slovo a snahu to také lečí .

Pokud máte dítě bez potíží, tak je nevoďte k psychiatrovi. Jestli MUDr. Stefanovičová napíše takový dryják, tak má zjevně důvod. Jak může něco napsat bez vašeho souhlasu? To máte soudem nařízenou léčbu?
Nikdy se nestalo, že by mi neodpověděla na mail.

"Neexistence schválených léků vůbec neznamená, že budu své děti krmit neschválenými preparáty a jedy s neznámými účinky jen proto, aby měl "lékař" své testy pro farmaceutickou firmu, a ještě byly hrazeny ze zdrav.pojištění mé dcery."

Nevím, kde jste to vzal, asi zase na internetu..... Celé to souvětí je úplný nesmysl. Minimálně proto, že pojišťovna nehradí žádný lék, který neprojde klinickými studiemi a nezíská kategorizaci.

Žádné psychofarmakum nemá kauzální účinky,žádné není bez vedlejších účinků. Samozřejmě je nejlepší být zdravý a nic nepolykat.

To anonymní pisálek - Díky za Vaše dotazy.
Nemusíte se mnou souhlasit, ale není-li preparát oficiálně schválen (tomu předchází i velmi drahé a dlouhodobé testy na cílové skupině) pak přinejmenším mým dětem do úst nepatří.
Co se příbalových letáků týče, rizika v nich uvedená beru velmi vážně. Neexistence schválených léků vůbec neznamená, že budu své děti krmit neschválenými preparáty a jedy s neznámými účinky jen proto, aby měl "lékař" své testy pro farmaceutickou firmu, a ještě byly hrazeny ze zdrav.pojištění mé dcery.
Informoval jsem se jinde a svoji dceru Beátku vzal k forenznímu psychologovi, ten (na základě provedených testů a pozorování) ADHD vyloučil. Schizofrenie nebyla nikdy dceři diagnostikována a lékařka preparát předepsala bůh ví proč.
Svůj nesouhlas jsem "lékařce" posílal vícekrát a různými způsoby. Naposledy dne 14.11.2011 Stejně jako na mé ostatní dopisy neodpověděla, ale v rozporu s mojí žádostí předepsala nezletilé další jedy.
Tady máte výpovědi jiných rodičů kteří zkušenosti s psychofarmaky mají a kteří za pomoci psychofarmak a psychiatrů své děti ztratili.
Zde další neškodný lék THORAZINE předepisovaný psychiatry jako jeden ze tří: http://cs.gloria.tv/?media=153176
Lék STRATTERA - Léčivou látkou je atomoxetinum hydrochloridum. PharmDr. Zdeněk Kučera, Ph.D., Doc. MUDr. Eva Malá, CSc. ve svém článku lékové profily krom jiného píší že: rizikem při podávání atomoxetinu jsou epileptické záchvaty.Atomoxetin byl původně vyvíjen jako antidepresivum, nebyl však prokázán dostatečný účinek.
Lék RORENDO - Léčivou látkou je Risperidon. U pediatrických pacientů (5 až 17 let) byly s frekvencí ≥ 5 % a s nejméně dvojnásobnou frekvencí než v klinických studiích u dospělé populace hlášeny tyto nežádoucí účinky: somnolence/sedace, únava, bolest hlavy, zvýšení chuti k jídlu, zvracení, infekce horních cest dýchacích, kongesce nosní sliznice, bolest břicha, závrať, kašel, pyrexie, tremor, průjem a enuréza.
Krom webu jsem pochopitelně čerpal např. i z výpovědi JEFFREY A. SCHALERA, PH.D., výpovědi Dr. FREDA BAUGHMANA - neurologa, výpovědi Dr. DANIELA CASEYE, psychiatra a některé z přednášek primáře Thomayerovy nemocnice v Praze MUDr. Františka Koukolíka, DrSc.
Můžete mi prosím prozradit kde čerpáte Vy (pokud jste tedy vůbec někdy někde čerpal) ?

To Marcel V.
Pokud paní doktorce nevěříte, zkuste se příště informovat jinde - kdybyste to udělal, věděl byste, že Strattera je jedním ze 3 léků, které na ADHD používají v ČR (a nejen zde) všichni dětští psychiatři - protože tyto léky opravdu fungují - když nevěříte odborníkům, zkuste se pozeptat jiných rodičů. A co se vedlejších účinků léků týká, když vemete doslovně příbalový leták prakticky jakéhokoliv léku, tak dítěti nemůžete dát nic...navíc v psychiatrii se léky na dětech opravdu netestují, a tak zde neexistuje skoro žádný lék, který by byl pro děti oficiálně schválen. Jo a pokud vím, bez souhlasu rodiče nemůže psychiatr dítěti nutit žádné léky...tak jak to teda bylo?

Tato "odbornice" předepisuje (přes můj nesouhlas) mé devítileté(9) dceři Beátce psychofarmaka na ADHD a schizofrenii, ačkoliv dcera schizofrenii ani ADHD nemá diagnostikovány. Doktorka se mnou nekomunikuje, na zdvořilé e-maily nereaguje.

V příbalovém letáku léku Rorendo (tedy toho který bůhví proč předepsala 9ti leté holčičce) se krom jiného píše, že Užívání přípravku u dětí mladších 15ti let se nedoporučuje z důvodu nedostatku zkušeností! Léky jsou VÝHRADNĚ na léčbu schizofrenie.
V příbalovém letáku druhého léku Strattera se píše že, U pacientů do 18 let je zvýšené riziko nežádoucích účinků, jako jsou: sebevražedné myšlenky, nepřátelské jednání (převážně agresivita, vzdorovité chování a hněv.

Paní doktorce nežádoucí účinky léků pochopitelně nevadí. Dle mého názoru zřejmě ráda experimentuje na dětech, nebo je placena z obratu farmaceutických firem.

Proto Vám radím čtěte příbalové letáky léků, necpěte do svých dětí každý dryák (lék se zničujícími (vedlejšími) účinky)který Vám tato dáma předepíše.

Perlička na závěr: Víte že celá psychiatrická společnost, přes tuny psychofarmak která nacpali do svých pacientů, nemá jediného/nou uzdraveného?

Marcel

praktická, příjemná,

vynikající, skromná a především velmi lidská lékařka, opravdu a vřele doporučuji, osobně mohu jen a jen poděkovat za milé přijetí a především účinnou pomoc