Privátní dětská lékařka
Zahradní 642, Zlín

Tady jsme byli vzdy spokojeni!! Pani doktorka je profesional s velkym P!!! Bajecna k detem mila co vic si prat a sestricka naprosto supet!!!

Paní doktorku i sestřičku znám již od svého dětství a jsou obě moc fajn. P. doktorka je pro me nejlepší v širokém okolí, problémy řeší hned a efektivně. ;-)

Na paní doktorku i sestřičku nedám dopustit, perfektní přístup, vyslechnou, poradí :)...chodila jsem k nim jako dítě a teď se svými 2 dcerami...maximální spokojenost ;)

Vynikajici pani doktorka jsme moc spokojeni. I sestricka je moc fajn.

Špičková paní doktorka.

Jed prostě nejlepší, takže bez komentáře.

Vždy ochotná a pomůže.

Doporučuji,
příjemné prostředí a samozřejmě příjemná paní Dr. se sestřičkou.
Vždy ochotná i při konzultaci na telefonu.

Tato paní doktorka je úžasná. Sama jsem k ní jako dítě chodila a nyní se svou dcerou,která má paní doktorku moc ráda. Se sestrou se skvěle doplňují a teď když čekáme druhé dítě,tak nás zbytečně do ordinace nehoní,pouze v případném zhoršení,abych něco nechytla i já.Na toto se dá říct jediné: skvělá nejen jako doktorka,ale i jako člověk a totéž platí o sestřičce,která vždy velmi ráda poradí.

S paní doktorkou jsem spokojená,je velmi příjemná a profesionální,vždy dobře poradí,několikrát jsem se dotazovala na různé iformace,vždy mi ochotně poradila.Líbí se mi,že s nasazením antibiotik je rozvážná,nepředepisu je je"pro jistotu".Sestra je také příjemná a sympatická,obě dámy mají velmi pěkný vztah k dětem.Pracoviště mohu jen vřele doporučit.