Adresa

Praktický lékař pro dospělé
28. října 9, Zábřeh

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Vzpomínám na paní doktorku MUDr. Marii Bartošovou CSc jako nejlepší odbornici,vždy se snažila o maximum. Výborná lékařka :-)

Z
Ověřený profil

Pani doktorka je nejlepsi prakticka doktorka snad v celem kraji..poradi i nad ramec moznosti,pomuze,soucítí. ale od tohoto mesice uz sla na zaslouzeny a hodne tvrde odpracovany duchod, preju paní doktorce MUDr, CSC Marii Bartosove aby si jeste dlouho uzivala zaslouzeneho duchodu a zaroven dekuji velice mi pomohla Dekuji

R
Ověřený profil

Odbornost paní doktorce nikdo nemůže upřít. Navíc , když je třeba , pošle k odbornému lékaři, aby hlavně pacientovi diagnozu potvrdil. Pokud měla zdravotní potíže, snažila se je řešit. Po operací očí již lupu nepoužívá, její v poslední době zhoršený zdravotní stav se zlepšil. Na odpočinek by si už zasloužila jít jen kvůli vyššímu věku, nikoliv kvůli ztrátě odbornosti. Její chování k pacientům nemělo chybu.


R
Ověřený profil

Byla vždy dobrá diagnostička, ochotná, v případě potřeby bez problémů pošle k odborníkovi, příjemná k lidem.


Jsem s paní doktorkou velice spokojena a to již celé roky.Je ten nejlepší člověk i nejlepší lékař- jakého jsem kdy potkala.Kdo kritizuje zrak paní doktorky,ať se hodně stydí!!!


Ověřený profil

Znám onu lékařku od svých 17-ti let.Dnes je mi 50.Neměla lehký život,přesto se to na její práci nikdy neodrazilo.Je pravda,že strávíte dlouhou dobu v čekárně,ale je taky pravda,že se Vám pak plně věnuje a přidá i pár slov navíc.Zná i soukromí svých pacientů,jejich starosti i radosti,řekněte,co může být lepšího?Co na tom,že je vyššího věku a drží v ruce lupu?Pacienty nezanedbává a o to tu jde.Snaží se poradit i nad rámec svých povinností,vysvětlí veškerá úskalí léčby a v nejednom případě Vás přijme i mimo ordinační dobu.A to vše i přes byrokratickou administrativu,kterou mají dnešní lékaři na svých bedrech.


Velmi dobrá doktorka


H

Na mě působí pí.dr.docela unaveným dojmem.Možná je hodně přetížená,ale jako pacient bych jí důvěřoval.Možná by si měla dát pořádnou dovolenou a odpočnout.Má asi i zrakové problémy a ty by měla určitě řešit,pro výkon jejího povolání je to nezbytné a nepůsobí úplně dobře,pokud Vás dr.studuje pomocí lupy...


Došlo k chybě, zkuste to znovu