Praktický lékař pro dospělé
28. října 9, Zábřeh

Vzpomínám na paní doktorku MUDr. Marii Bartošovou CSc jako nejlepší odbornici,vždy se snažila o maximum. Výborná lékařka :-)

Pani doktorka je nejlepsi prakticka doktorka snad v celem kraji..poradi i nad ramec moznosti,pomuze,soucítí. ale od tohoto mesice uz sla na zaslouzeny a hodne tvrde odpracovany duchod, preju paní doktorce MUDr, CSC Marii Bartosove aby si jeste dlouho uzivala zaslouzeneho duchodu a zaroven dekuji velice mi pomohla Dekuji

Odbornost paní doktorce nikdo nemůže upřít. Navíc , když je třeba , pošle k odbornému lékaři, aby hlavně pacientovi diagnozu potvrdil. Pokud měla zdravotní potíže, snažila se je řešit. Po operací očí již lupu nepoužívá, její v poslední době zhoršený zdravotní stav se zlepšil. Na odpočinek by si už zasloužila jít jen kvůli vyššímu věku, nikoliv kvůli ztrátě odbornosti. Její chování k pacientům nemělo chybu.

Byla vždy dobrá diagnostička, ochotná, v případě potřeby bez problémů pošle k odborníkovi, příjemná k lidem.

Jsem s paní doktorkou velice spokojena a to již celé roky.Je ten nejlepší člověk i nejlepší lékař- jakého jsem kdy potkala.Kdo kritizuje zrak paní doktorky,ať se hodně stydí!!!

Znám onu lékařku od svých 17-ti let.Dnes je mi 50.Neměla lehký život,přesto se to na její práci nikdy neodrazilo.Je pravda,že strávíte dlouhou dobu v čekárně,ale je taky pravda,že se Vám pak plně věnuje a přidá i pár slov navíc.Zná i soukromí svých pacientů,jejich starosti i radosti,řekněte,co může být lepšího?Co na tom,že je vyššího věku a drží v ruce lupu?Pacienty nezanedbává a o to tu jde.Snaží se poradit i nad rámec svých povinností,vysvětlí veškerá úskalí léčby a v nejednom případě Vás přijme i mimo ordinační dobu.A to vše i přes byrokratickou administrativu,kterou mají dnešní lékaři na svých bedrech.

Velmi dobrá doktorka

Na mě působí pí.dr.docela unaveným dojmem.Možná je hodně přetížená,ale jako pacient bych jí důvěřoval.Možná by si měla dát pořádnou dovolenou a odpočnout.Má asi i zrakové problémy a ty by měla určitě řešit,pro výkon jejího povolání je to nezbytné a nepůsobí úplně dobře,pokud Vás dr.studuje pomocí lupy...