MUDr. Barbora Komárková

Moravská Třebová 1 adresa

Zubní ordinace
Svitavská 36, Moravská Třebová

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Velice příjemný a ochotný přístup jak paní doktorky, tak i zdravotní sestřičky. Obě jsou milé a empatické, vše řádně vysvětlí a vyjdou vstříc snad ve všem. Zákroky rychlé a bezbolestné, po letech mám i odbourán strach ze zubaře a to především díky lidskému přístupu.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

jsem velmi spokojený ! Paní doktorka a sestřička úžasné obě ! Ošetření super ! moc vám děkuji Hezký den Jirka

Umístění: Zubní ordinace ošetření zubního kazu

K paní doktorce jsem přišla s velmi bolestivým kazem, který už byl na nervech, bolestivost zubu byla ohromná. Umrtvení bylo oproti tomu jaké jsem doposud zažila skoro bezbolestné! Samotný úkon byl rychlý, pečlivě provedený, dala si opravdu záležet, vše mi přitom vysvětlila. Mohu jen doporučit, po dlouhém hledání výborný dr!!

Netřeba komentovat , nejlepší stomatoložka v městě, velice chválím, nikdy jsem neměl lepší, super přístup k dětem i dospělým pacientům.

neznám lepšího zubaře, velice dobrá práce!! zakroky takřka bezbolestné velmi rychlé a kvalitní,. a hlavně je pani doktorka citlivá a neutrpite vice bolesti než je nutné!!!!

jezdíme až z prahy. je to paní úžasňáková . není co dodat. velmi pečlivá a hodná . moooooc doporučujeme.

Barunka je nejlepší doktorka co znám. Přešla jsem k ní když dostudovala, do té doby jsem se zubaře bála. Teď když jdu na preventivku, tak se těším :o)
Janča (sestřička) je taky super :o)

Velice děkuji za přijetí mezi její pacienty.Nejlepší zubařka(odbornice) co znám.Krásný přístup k dětem.

Výborná paní doktorka,všem doporučujeme.Rychlá,vysvětlí vše o zákroku,kvalitní práce.Chvála i sestřičkám.

výborná stomatoložka...pečlivá, využívá moderní techniku, vše vysvětlí...je milá a vstřícná...mohu jen doporučit