Adresa

Krymská 25, Karlovy Vary
MUDr.Barbora Dědková

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
7 názorů

V
Umístění: MUDr.Barbora Dědková Jiný

V současné době je paní doktorka docela dost ohroźena, protoźe v oční praxi si může o “dvou metrech “ nechat znát. Přesto je velmi milá a vstřícná , sama si na nic nestěžuje, ale pacienta vyslechne a bez známek netrpělivosti provede všechna potřebná vyšetření. Je vidět že má svoji práci ráda a to je to nejlepší doporučení.


M
Ověřeny pacient

Když jsem se vracela ze zahraničí, telefonovali jsme paní doktorce, že mám zánět duhovky a nutně potřebuji léky. Homatropin však při minulém zánětu byl na objednání v karlových varech za 4 dny, což je v případě tohoto zánětu velice špatné, jelikož dochází ke srůstání duhovky a čočky v oku. Nicméně, cesta zpět do ČR nám trvala zhruba stejně, tak přítel volal, že mám již rozjetý zánět, zda by lékařka nemohla zvolat do lékárny, aby lék objednali a já si po příjezdu skočím pro recept a lék vyzvednu. (Mám zkušenost, že někteří lékaři a kliniky mají velice dobrou spolupráci s lékárnami) Sestrou nám tedy bylo přislíbeno, že tam zavolá a dá vědět. No ozvala se až za dva dny, že to nejde, že lékárna potřebuje nejdřív recept. To, že mi nepomohli a zdrželi mě dva dny při tak nebezpečném zánětu ! Mě samozřejmě dost naštvalo. Co je ale o dost horší, je to, že sestra snad asi poprvé? pokusila jednat s lékárnou, neví, jestli někomu mohou předobjednat nedostatkový lék k akutní léčbě....prostě to neví. Když jsem měla zánět duhovky naposledy, doktorka mi nesdělila, že ten lék neseženu v celých Karlových varech a že nakonec budu muset stejně do Prahy, protože čekat při zamlžujícím se oku, 4 dny nelze. A byla si toho moc dobře vědoma, že to tak je. (vyplynulo při posledním rozhovoru) Doktorka prostě napsala recept a mějte se krásně. Že tady budete běhat od čerta k dáblu nás nezajímá, přijděte si na to sami. No super, hlavně že se na sebe můžeme usmívat. A na závěr ještě jedna skvělá informace od paní dotorky: Atropin by měl být volně prodejný, na ten předpis nepotřebujete! (No ano, sice se vyrábí z durmanu a má trošku halucinogenní účinky, ale určitě to tak bude..) věřme paní doktorce.


S
Ověřeny pacient

Vysoce profeisonální a lidský přístup paní doktorky i sestřičky k pacientovi, moderní a potřebné vybavení ordinace, rychlé objednávky a dodržování časových termínů, ochota a vstřícnost... Po špatných zkušenostech v chování bývalého očního lékaře k pacientovi a jeho obrovském pochybení v diagnoze vedoucí k těžké operaci patří velké poděkování paní doktorce za výbornou pooperační péči.


V
Ověřeny pacient

Diky paní doktorce profesionálnímu přístupu a příjemnému kolektivu sestřiček opět dobře vidím.Děkuji Vondrák Zdeněk.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, příjemná, profesionální. Objednávky má dobře načasované, ordinaci moderně vybavenou. Mohu jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Má oprvní návštěva u paní doktorky a 100% spokojenost. Milý přístup, profesionalita, velmi rychlý termín objednání, výsledky vyšetření odborně vysvětleny, sestřička taktéž velmi milá a nápomocná. Všem rozhodně doporučuji tuto ordinaci.


Z
Ověřeny pacient

Příjemná, mladá lékařka, vnímá pacienta a jeho potřeby, pečlivě vyšetří. Cením vystavení zajímavých obrázků v čekárně, týkajících se iluze při vnímání oka. Zdenka


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti