Krymská 25, Karlovy Vary
MUDr.Barbora Dědková

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Když jsem se vracela ze zahraničí, telefonovali jsme paní doktorce, že mám zánět duhovky a nutně potřebuji léky. Homatropin však při minulém zánětu byl na objednání v karlových varech za 4 dny, což je v případě tohoto zánětu velice špatné, jelikož dochází ke srůstání duhovky a čočky v oku. Nicméně, cesta zpět do ČR nám trvala zhruba stejně, tak přítel volal, že mám již rozjetý zánět, zda by lékařka nemohla zvolat do lékárny, aby lék objednali a já si po příjezdu skočím pro recept a lék vyzvednu. (Mám zkušenost, že někteří lékaři a kliniky mají velice dobrou spolupráci s lékárnami) Sestrou nám tedy bylo přislíbeno, že tam zavolá a dá vědět. No ozvala se až za dva dny, že to nejde, že lékárna potřebuje nejdřív recept. To, že mi nepomohli a zdrželi mě dva dny při tak nebezpečném zánětu ! Mě samozřejmě dost naštvalo. Co je ale o dost horší, je to, že sestra snad asi poprvé? pokusila jednat s lékárnou, neví, jestli někomu mohou předobjednat nedostatkový lék k akutní léčbě....prostě to neví. Když jsem měla zánět duhovky naposledy, doktorka mi nesdělila, že ten lék neseženu v celých Karlových varech a že nakonec budu muset stejně do Prahy, protože čekat při zamlžujícím se oku, 4 dny nelze. A byla si toho moc dobře vědoma, že to tak je. (vyplynulo při posledním rozhovoru) Doktorka prostě napsala recept a mějte se krásně. Že tady budete běhat od čerta k dáblu nás nezajímá, přijděte si na to sami. No super, hlavně že se na sebe můžeme usmívat. A na závěr ještě jedna skvělá informace od paní dotorky: Atropin by měl být volně prodejný, na ten předpis nepotřebujete! (No ano, sice se vyrábí z durmanu a má trošku halucinogenní účinky, ale určitě to tak bude..) věřme paní doktorce.

Vysoce profeisonální a lidský přístup paní doktorky i sestřičky k pacientovi, moderní a potřebné vybavení ordinace, rychlé objednávky a dodržování časových termínů, ochota a vstřícnost... Po špatných zkušenostech v chování bývalého očního lékaře k pacientovi a jeho obrovském pochybení v diagnoze vedoucí k těžké operaci patří velké poděkování paní doktorce za výbornou pooperační péči.

Diky paní doktorce profesionálnímu přístupu a příjemnému kolektivu sestřiček opět dobře vidím.Děkuji Vondrák Zdeněk.

Paní doktorka je milá, příjemná, profesionální. Objednávky má dobře načasované, ordinaci moderně vybavenou. Mohu jen doporučit.

Má oprvní návštěva u paní doktorky a 100% spokojenost. Milý přístup, profesionalita, velmi rychlý termín objednání, výsledky vyšetření odborně vysvětleny, sestřička taktéž velmi milá a nápomocná. Všem rozhodně doporučuji tuto ordinaci.

Příjemná, mladá lékařka, vnímá pacienta a jeho potřeby, pečlivě vyšetří. Cením vystavení zajímavých obrázků v čekárně, týkajících se iluze při vnímání oka. Zdenka