Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Horova 1, Krnov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Pan doktor je to dobrý, nicméně ta sestra je strašná a čeká se tam min. 2 hodiny


Dr. Novák je vynikající diagnostik,s léty praxe. Zatím se mi nestalo, že by určil špatně diagnózu. Moc mu děkuji za jeho práci. Sestřičku musím pochválit také,i když chápu,že pacientů s různými požadavky má hodně. T.Staroba


Ověřeny pacient

S panem dr.Novakem jsem velice spolkojena,chodim k nemu uz nekolik let a jsme u neho cela rodina.Pan doktor ma lidsky pristup k pacientum a vzdy urci spravnou diagnozu.
Ma prijemnou sestricku,ktera se snazi vyhovet pacientum.


Ověřeny pacient

Je to dobrej doktor a profesionál ve své oboru a hlavně lidskej, má kvalitní přístup k lidem,,sestřička je taky dobrá,lidé na ni nadávají že se rozčiluje ,ale přitom se ji nedivím na dveřích je cedulka neklepat a během hodiny klepe 50 lidí že chce jen recept atd,lid co na ni nadáva by si měl uvědomit že pán Doktor má spoustu pacientů a sestřička jen jedny nožky,já když potřebuji recept zavolám telefonem a vždy mi sestřička sama recept podala u dveří,vážím si jejich práce.P.Kupczak.


B

Pan doktor je nejlepší praktický lékař v Krnově.Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.Vždy mi dobře určil nemoc a napsal správné léky.Děkuji pane doktore.


B

je to velmi dobrý lékař a výborný diagnostik


J

Je to výborný lékař, dovede poradit, pomoci.Vážím si ho pro jeho lidský přístup k pcientovi.


P

Jsem velmi spokojená s přístupem pana doktora,je vstřícný,lidský,hlavně dobrý diagnostik.Sestřička je přijemná a obětavá.


M

Prohlidka nic moc, spiše nic, sestra nepřijemná, kratká otvírací doba,odpoledne skoro vůbec, hodně nadavajícich lidí v čekarně na dlouhé vybavování s kamarády v ordinaci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Pan Dr.Novák je jeden z nejlepších praktických lékařu.Je lidský a dobrý diagnostik.Já jsem s panem Doktorem velice spokojen.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti