Brumov-Bylnice
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka zastupovala mudr. Řehoře a musím říci, že jsem ráda, že k ní nechodím. Měla jsem anginu, kdy jsem po využívání antibiotik měla zajít na odběr krve. Na odběr mě neposlala, prý to není nutné, ale co mě zarazilo bylo, že mi řekla, že mandle jsou klidné. Já mám ale mandle vytržené 15 let !!! Angína může být i po vytržení mandlí, což asi paní doktorka neví, jinak si nedovedu vysvětlit její omyl. Každopádně jsem ráda, že jsem neměla větší problém, nevím jak by to dopadlo:-)

Začala jsem chodit k paní doktorce asi před 5ti lety, byl na tom velice dobře, milá, vstřícná atd. Pak při další návštěve asi po dvou letech se mi zdála trochu mimo, přišla jsem za ní s angínou, říkala, že se jí zdá že mám zvětšenou štítnou žlázu, za dva měsíce jsem měla přijít, pak říkala: to jsem vás vážně říkala? To se mi asi zdálo s tou štítnou. Pak sjem přišla znova, paní doktorka zamkniutá v ordinaci, její zdravotní bratr tam tukal a říkal to jsem já, Jurko, paní doktorka nakonec otevřela, jinak neotvírala nikomu.Pak mě nechala v ordinaci 15 minut čekat a šla si zakouřit.Kamarádce spletla karty a říkala jí, vy jste těhotná, že? To zatím byla její sestra. To nemluvím o čekacích dobách v čekárně, kde si můžete spočinout i 2,5 hodiny.Moc mě to mrzí, ale nedoporučuji ani náhodou.
Irena

Vžy ochotná pomoct,velmi odpovědný přístup.Všichni ,kteří o ní hovoří negativně,nech hledají důvody hlavně v sobě.Za celou dobu,kterou mi dělá ošetřující lékařku nebyli sebemenší potíže.Jsem u ní od jejího nástupu do podniku MEZ Brumov - nějakých 22let.

Paní doktorka, ačkoliv dříve to nebyla žádná sláva, tak myslím že za posledních pár let ušla kus cesty.

Co se týká tady jendoho ohlasu že paní doktorka klepe zprávu na stroji. Popravdě asi má k tomu důvod,co takhle propisovací formulář? Jedině psací stroj, nebo jehličková tiskárna. Ale i tak, ať si to třeba klepe na hliněnou tabulku. Hlavně že mi pomůže a nebo mě pošle k odborníkovy,ne?

V současnosti naprostá spokojenost.