Adresa

Oční ordinace pro děti a dospělé
Lochotínská 18, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Jiný

Paní doktorka velice nepříjemná k dceři měla otřesné chování bez empatie absolutně nedoporučuji nejlepší vyhnout se velkým obloukem za mě nikdy více . Madam na recepci je vyloženě člověk na svém místě nepříjemná stejně jako paní doktorka.

V
Ověřený profil
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Jiný

Ty negativní názory nechápu.
Dnes jsem byla na kontrole po laserové operaci, všechno v pořádku, paní doktorka i sestřička velmi milé, příjemné, vše dopodrobna vysvětlily. Chvíli jsem čekala, ale nijak extrémně.
A k tomu, co se tu píše - opravdu si myslíte, že lékař a sestra mají za povinnost poslouchat celý den vaše uřvané haranty a ještě se tvářit příjemně? Když vaše děcko v čekárně otravuje ostatní a povykuje, nedivte se doktorce, že z toho není odvařená a tuplem, jestli to tam má několikrát denně.

M
Ověřený profil
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Komplexni vysetreni

Byla jsem s dvouletakem objednana na cas, do ordinace nas pani doktorka prizvala po dvou hodinach cekani. Pristup, jednani a chovani k diteti otresne, k pani Topinkove uz nikdy vice. Sestra byla take zajimava a bylo videt, ze ty deti "miluje". Hlavne ze pribiraji za pacienty pouze deti, kdyz z nich rejzuji, tak by ten pristup mohl byt jiny..


J
Ověřený profil
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Nemoc sítnice

Opakovaná ochota a vstřícnost. Milý a citlivý přístup na vysoce odborné bázi. Iniciativa ohledně zařízení operace. Vřele doporučuji. Jitka


J
Ověřený profil
Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé nemoc dítěte

Dobrý den. Tuto ordinaci bohužel doporučit nemohu. Dvouletému synkovi nepoznali ječné zrno, byli jsme zde 2x, potřetí již jsme šli do FN Lochotín, díky pozdnímu nasazení antibiotik bude muset malý pravděpodobně na zákrok do nemocnice... Zúžený slzný kanálek roční dcerky zde také řádně nevyřešili, opět jsme raději sami šli do FN, kde jsou na kanálky specialisté. Chování paní na recepci je k pacientům občas velmi nepříjemné, možná jsme se prostě trefili do špatné nálady, ale já taky pracovala jako recepční a takto jsem se chovat opravdu nesměla.


J
Ověřený profil

Připojuji se k negativnímu hodnocení. K paní doktorce jsem byla poslána na kontrolu z FN po tom, co syn utrpěl úraz. Rozčarovaná jsem byla od začátku do konce. Počínaje nepříjemnou obsluhou recepce, přes několikahodinové čekání (i přes to, že jsem ráno volala, abych se ujistila, jestli můžeme přijít a v kolik hodin se to hodí, když je to akutní a nejsme objednáni) a přístup paní doktorky mě dorazil, hlavně to, když mě začala úkolovat-posaďte ho a sundejte mu ten obvaz z oka! Pardon, ale to jsem mohla udělat doma sama, ušetřit si nervy a 3 hodiny čekání!!! A udělat synovi kontrolní vyšetření, které prováděla velmi nešetrně a synovi ránu roztrhla ještě víc než původně měl, jí stálo hodně přemáhání, což dávala dost najevo. A ještě jsme v čekárně dostali vynadáno, když si syn šoupal s dětskou židličkou podlepenou, jak mám zabavit roční dítě 2 hodiny v čekárně mi nikdo neřekl. Za mě never more!


V
Ověřený profil

hodíme k paní doktorce Topinkové s holkama 6 a 4 roky,také mám pocit,že se k dětem neumí chovat.Jako odborník snad v pořádku,ale nyní potřebuji já očaře a každopádně půjdu jinam


N
Ověřený profil

Čtu všechny negativní komentáře o arogantní doktorce a říkám si, jestli vůbec všichni chodíme k té samé... Za mě nejlepší oční, u které jsem kdy byla. Trpělivá, milá, ochotná. Jak k dětem, tak k dospělým. Za mě určitě doporučuji.


T
Ověřený profil

Velice arogantní a nepříjemná doktorka!! NEDOPORUČUJI!!! Paní doktorka požadovala peníze za preventivní prohlídku (500 Kč), když si u ní nekoupím kontaktní čočky. Teď jsem u jiného lékaře, který peníze nevyžaduje a je též soukromý.


V
Ověřený profil

Byli jsme objednáni se 4 letým dítětem na 14. hodinu, do ordinace pozváni po urgencích na recepci kolem 15té. Jednání lékařky se 4 letým dítětem velmi netrpělivé a nervózní, absence empatie. Po této zkušenosti nemohu doporučit. Zvolili jsme proto jiného lékaře, kde jsme naprosto spokojeni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti