MUDr. Anna Redrová

Praktický lékař pro děti a dorost
Opavská 101, Velká Polom

Praktický lékař pro děti a dorost
Slezská 192, Pustá Polom

K této paní doktorce jsem chodila od svého narození až do 19 let. Mohu z vlastní zkušenosti říct, že to je nejlepší lékařka, kterou znám. Když jsem byla ještě malé dítě a byla jsem nachlazená nebo jsem měla nějaký jiný zdravotní problém, tak paní doktorka vždy ke mně ochotně přijela domů a prohlídla si mě. Je to velmi ochotná žena. Mám s ní ale také velmi dobrou zkušenost, co se týče její odbornosti. V únoru před čtyřmi lety mě začalo bolet břicho v pravém podbříšku. Bolest bývala velmi častá. Tak jsem právě kvůli tomu navštěvovala paní doktorku častěji než bylo u mě obvyklé. Paní doktorka měla hned od začátku tohoto mého problému správné podezření, že se jedná o chronický zánět slepého střeva. Poslala mě na dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě.Tam jsem podepsala papír, že souhlasím s operací slepého střeva. Udělala jsem dobře. Lékaři na chirurgickém oddělení při operaci mého slepého střeva zjistili, že to opravdu byl ten chronický zánět slepého střeva. Takže MUDr. Annu Redrovou všem rodičům, kteří hledají pediatra pro své malé děti, jednoznačně doporučuji.
K. Malinová, Hrabyně.

K pani doktorce patri obe me deti,je to velice zkusena a dobra lekarka,s dobrym odhadem.Vzdy mi poradi a vysvetli co potrebuji.Kazdemu ji doporucuji a dekuji za jeji peči.maminka z dolni lhoty.

Nejlepší doktorka pod sluncem. Milá, laskavá.

Paní doktorka je hodná a šikovná. Má výborný přístup jak k dětem, tak k dospělým. Velice dobře pozná, každou nemoc a hned řekne dobré léky. Určitě bych ji za žádnou doktorku neměnila.

Velmi dobrý pediatr, má moc hezký přístup k dětem a i s mnoha rodiči si ví rady. Vše trpělivě vysvětlí a je ochotna pomoci i když není zrovna ve službě.