S paní "doktorkou" jsem byla velmi nespokojená, je neosobní, nezajímá ji stav pacienta a akorát se snaží předepsat co nejvíce léků a homeopatik. Chodila jsem k ní do 18ti let a hodně jsem si oddychla, když jsem přešla jinam. Rozhodně ji nedoporučuji a neumím si představit, že bych k ní chodila se svým dítětem.

paní doktorku známe již řádku let a chodili jsme tam jak se synem i s dcerou.Dcera tam ještě chodívá.Vždy k nám byla velmi vstřícná,dokonce když jsme neměli za mlada auto,tak přijela k nám domů a dá se říci ,že ve svém volném čase.Děkujeme paní doktorko.

Zkušené maminy si s paní doktorkou možná vystačí, ale pro nás vyjukané prvorodičky je její neosobní přísnost neschůdná. Že mám zdravé a pohodové dítě, o něž se bez problémů zvládám postarat, jsem zjistila až po přestupu k jiné doktorce.

Ze začáktu jsem byla ráda,že můžu chodit s dcerkou k ní...pak jsem se začala děsit každé návštěvy....jak to,že se neotáčí;jak to,že nepase koníčky...pořád se divila a divila...když jsem se snažila komunikovat tak zvýšila hlas a dala mě co proto...do telefonu jakbysmet...pokaždé jsem dostala seřváno jako malý spratek...Domíšek je moje první,takže jsem se ptala...nepije mléčko...musí...no když nechce tak asi ji to mám nalít do krku...vždycky odpovídala na pozdrav(potkáváme se na Bešnešovce)co jsem odešla tak se mračí a přechází na druhou stranu...radši k jiné...S

Odborník na slovo vzatý,a to vím,co mluvím.Před její VČASNOU diagnózou klobouk dolů,možná zachránila mé-dnes už dospělé- dceři život.Od ostatních maminek vím,že nebyla jediná.Paní doktorka je přísná,dost neosobní,moje děti z ní měly hrůzu...ale ono dobře...na foukání bolístek jsou maminky,doktoři mají hlavně ÚČINNĚ léčit.Děkuji Vám,paní doktorko!!!P.S.a Vaše českoslovenština je sexy

Je to moc dobrá paní doktorka lepší dětskou lékařku neznám

Paní doktorka je hodná,milá k dětem.Jsem s ní naprosto spokojena.Rozhodně doporučuji.Sestřička je také skvělá.