Vždy vyjde vstříc. Dobrá diagnostička s odborným přístupem. Chodím k ní již 20 let. Sestřička je svá ale hodná.

muj zazitek je asi takovy: cekala jsem na vysetreni u dr.Stepanka a mezitim jsem byla svedkem situace,kdy sestra od dr.Janovske vysla ven do cekarny a ptala se dost nevybiravym zpusobem,ktera ze to je zase na rade...vite,podle me takovehle lidi ani nemaji co delat v ordinacich,kdyz se neumeji chovat slusne.sama pani dr.Janovska pusobi dost odpudivym vzhledem a jeji chovani musi byt asi taky slast.diky bohu,ze tam chodim do tech druhych dveri a ne k teto stare,protivne pani a jeste strestenejsi seste.

už jsem zažila hodně lékařů a o žádnym bych nemohla říct, že byl vyloženě špatný......ale když si vzpomenu na tuto lékařku ke které jsem přišla v 15 letech.....tak můžu s klidnym svědomím říct..že je to TA NEJHORŠÍ LÉKAŘKA V MÉM ŽIVOTĚ...

Nedoporučuji především mladým slečnám, jako první zkušenost. Měla jsem tu čest a už nikdy více. Kdo by čekal, že v dnešní době, když přijdete v 15letech v doprovodu mamky na první vyšetření, protože chcete zodpovědně předepsat antikoncepci, seřve vás, dá kázání i mamce, co je tohle za výchovu a ještě Vás čeká bolestivé, nepříjemné vyšetření. Po půl roce jsem změnila gynekologa a i po více jak pěti letech mám k paní Janovské silný odpor a doufám, že už nikdy nebudu muset navštívit její ordinaci...

Dobrý den,před touto lékařkou přímo varuji!!!Zaostalá péče,arogantní chování,o žádanku na preventivní mamografické vyšetření jsem musela prosit skoro na kolenou.Paní doktorce se zdálo zbytečné.Po hulvátském ,,vypovídání" jsem toto doporučení nakonec dostala.Na mamografu byl pozitivní nález. Když jsem šla pro svojí zdravotní dokumentaci,abych se zaregistrovala u jiného lékaře,bylo mi sděleno:,,Štěstí,že ty preventivní prohlídky děláme".Není co dodat.

Výborná gynekoložka

Paní doktorka byla můj první gynekolog, chodila jsem k ní 10 let. Neměla jsem žádné problémy, pouze jsem si nechávala psát antikoncepci. Nyní jsem ale přešla k jinému. Jsem těhotná a paní doktorka je už opravdu starší dáma a její ordinace je zastaralá a nedostačující současnému standartu. Nezpochybňuji její znalosti a zkušenosti, ale souhlasím se všemi, kteří říkají, že její chování je obhroublé, necitlivé, protivné a náladové, vyšetření poměrně bolestivé. Navíc vzhledem ke svému věku již nemá chuť ani sílu si rozšiřovat medicínské obzory. Sestřička je fajn ženská, je s ní sranda.

pani doktorka je uz starsi clovek.ale myslim si ze svou praci vykonava dobre....sestricka by mela brat asi naky prasky na psychiku,ale aspon je s ni sranda:)))a nenudite se

V posledních letech jsem s lékařkou spokojena, ale je to taky tím že má velice šikovnou sestřičku která má pěkný vztah k lidem.Je milá ale i šikovná ve svém oboru což se odráží i na spokojenosti paní doktorky.

Nerada, ale musím souhlasit s negativními ohlasy na tuto paní doktorku. Byla jsem u ní jen dvakrát a během těchto dvou návštěv jsem si díky ní stačila vypěstovat fobii z gynekologů. Sestřička ke mně byla ještě v rámci možností slušná, ale paní doktorka byla neskutečně hrubá a nepříjemná a vyšetření bylo poměrně dost bolestivé, ale paní doktorka absolutně nebrala ohledy. Nezapomenutelný zážitek vskutku, kdo můžete, její ordinaci se vyhněte.