MUDr. Anežka Librová

Zubař Více

Moravská Třebová 1 adresa

7 názor

Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Komenského 22, Moravská Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Paní doktorka nás ošetřila v čase,když jsme byly po úrazu v záskoku za naší paní doktorku.Mohu říct,že její přístup,jednání,odbornost jsou na velmi vysoké jak lidské tak odborné úrovni a tímto jí moc děkuji za dcerku i za sebe.Děkujeme moc,.....

Kdyby existovala spoň třetina takových stomatologů, jako je paní MuDr. Librová, tak by se náš národ mohl krásně a bez ostychu usmívat. Její přístup k pacientům je vynikající. Svědomitá perfekcionalistka, kde musí vždy přesně vše sedět. Návštěva u ni v ordinaci není žádný strašák. Chtěl bych ji touto cestou poděkovat a popřát hodně zdraví a osbní pohody a hlavně, ať nám může co nejdéle ošetřovat naše úsměvy.
Vděčný pacient.

J

Velmi dobrá !! Je to odborník, který se velmi pečlivě věnuje svým pacientům, je milá a vstřícná.Mám k ní důvěru, chodím k ní již řadu let a neměnila bych.


A

V našem městě nemá konkurenci ... je perfekcionistka, která vás z křesla nepustí dřív, dokud není 100% spokojená. Návštěva mého zubního lékaře díky paní doktorce není moje noční můra.


V

Neznám lepšího zubaře! Perfektní, pečlivá, vstřícná. Po zkušenostech s jinými stomatology v jiných městech jsem se k ní vždy vrátila.


P

Velmi dobrá!!! Zachránila mi zničené přední zuby od předchozí zubařky a to tak, že mi je odmítla vytrhnout, vyléčila je a tak mi stále drží na svém místě. Děkuji paní doktorko!!!


E

MuDr. Librová se pečlivě stará o své pacienty. Je to odborník, který neustále studuje nové postupy a nebojí se taky používat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu