Anežka Librová, zubař Moravská Třebová

MUDr. Anežka Librová

Zubař Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Komenského 22, Moravská Třebová
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

E
Ověřeny pacient

Paní doktorka nás ošetřila v čase,když jsme byly po úrazu v záskoku za naší paní doktorku.Mohu říct,že její přístup,jednání,odbornost jsou na velmi vysoké jak lidské tak odborné úrovni a tímto jí moc děkuji za dcerku i za sebe.Děkujeme moc,.....


Kdyby existovala spoň třetina takových stomatologů, jako je paní MuDr. Librová, tak by se náš národ mohl krásně a bez ostychu usmívat. Její přístup k pacientům je vynikající. Svědomitá perfekcionalistka, kde musí vždy přesně vše sedět. Návštěva u ni v ordinaci není žádný strašák. Chtěl bych ji touto cestou poděkovat a popřát hodně zdraví a osbní pohody a hlavně, ať nám může co nejdéle ošetřovat naše úsměvy.
Vděčný pacient.


J

Velmi dobrá !! Je to odborník, který se velmi pečlivě věnuje svým pacientům, je milá a vstřícná.Mám k ní důvěru, chodím k ní již řadu let a neměnila bych.


A

V našem městě nemá konkurenci ... je perfekcionistka, která vás z křesla nepustí dřív, dokud není 100% spokojená. Návštěva mého zubního lékaře díky paní doktorce není moje noční můra.


V

Neznám lepšího zubaře! Perfektní, pečlivá, vstřícná. Po zkušenostech s jinými stomatology v jiných městech jsem se k ní vždy vrátila.


P

Velmi dobrá!!! Zachránila mi zničené přední zuby od předchozí zubařky a to tak, že mi je odmítla vytrhnout, vyléčila je a tak mi stále drží na svém místě. Děkuji paní doktorko!!!


E

MuDr. Librová se pečlivě stará o své pacienty. Je to odborník, který neustále studuje nové postupy a nebojí se taky používat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti