Vítězná 2234, Sokolov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Bosu Rehab cvičení, cvičení na velkém míči, s rhb pomůckami • Od 600 Kč

Běžný termín • Od 600 Kč

Diagnostika a terapie funkčních poruch: měkké a mobilizační techniky • Od 600 Kč +17 Více

Fyziomasáž • Od 350 Kč

Individuální a skupinová fyzioterapie • Od 600 Kč

Klasická masáž • Od 350 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 350 Kč

Od 350 Kč

Od 250 Kč

Od 750 Kč

Od 200 Kč

web: http://www.fyzioso.cz
eml: andrea.stefkova@fyzioso.cz

Léčené nemoci

• Komplexní terapie u poúrazových a pooperačních stavů
  • Terapie v gynekologii a porodnictví (inkontinence aj.)
  • Ortopedické vady, neurologické poruchy u dětí
Zobrazit všechny léčené nemoci

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní.
Jana Hošková

K Andrejce Štefkové mohu doporučit každého kdo má zdravotní problémy. Je milá a ochotná řešit problémy. Za mne vždy palec nahoru.

Nelze než doporučit. Vždy milá, příjemná a ochotná a co je hlavní, umí pomoct. Mám za sebou několik návštěv a vždy velice profesionální přístup. Za mě velká spokojenost :-)

Byl jsem poněkud skeptický, když mi kamarád oznámil, že mě bez mého vědomí objednal k Mgr. Štefkové. No, a tak jsem šel.
Co mě čekalo:
příjemné přivítání, příjemné jednání, velmi kvalitní fyzioterapeutka, která se mi po celou dobu intenzivně věnovala s upřímným zájmem o můj problém a snahou mi pomoci. Co víc jsem si mohl přát? No, ještě jsem si přál, abych si svůj problém vyřešil.
Mgr. Andrea Štefková mi ochotně a důkladně celý problém popsala, vysvětlila a zodpověděla mé dotazy. Poté mi poskytla návod na nápravu, na které jsme začali pracovat (nic ve stylu vezměte si pilulku a ono bude lépe).

Výsledek: dva problémy a oba úspěšně vyřešeny. Pro mě naprosto fantastické. Předčilo to mé očekávání.

Vřele doporučuji.
Petr Titěra

Skvělý profesionál a odborník, milá a ochotná řešit problém, vše dopodrobna vysvětlí a potřebné ukáže a naučí. Za mně nejlepší fyzioterapeut, co jsem kdy poznala!! Po 10 letech bolesti zad jsem konečně objevila někoho, kdo mi pomohl!!! Nejen že pravidelně odcházím "napravená", ať už mám jakýkoliv problém, ale i se skvělou náladou a nabitá pozitivní energií. Všem jen doporučuji!!!

Mgr. Andrea Štefková

Dobrý den paní Andreo, moc děkuji za Váš názor. A.Š.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám po výhřezu ploténky L4/L5 5 mm dva měsíce.Potíže úplně vymizeli,ale nyní se mi začali objevovat v podobě tuhnutí hýždí.Ráda bych se zeptala jest-li by jste mi mohla pomoci.Děkuji.

Dobrý den, určitě se s tím dá něco dělat. Jen je potřeba osobní schůzky, kde si Vás vyšetřím. Můžete to být právě reakce na Váš výhřez plotenky. Pěkný den.

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci by ste mi vedeli pomoct s vyvrtnutym kotnikem. Potrebovala by som to manualne napravit kedze tuto situaciu uz poznam. Stalo sa mi to uz velmi vela krat a za kazdym som potrebovala manualnu nparavu. Vzdy som to riesila doma na Slovensku ale tentoraz som v Prahe a potrebujem akutne s tym nieco spravit.
Dakujem za odpoved.

Dobrý den, jako fyzioterapeut jsem schopna Vám pomoci s vyvrknutým kotníkem. Můžeme využít různé metody jako jsou mobilizace, měkké techniky a například tejpovaní, které by Vám mohlo velice pomoci.