Vítězná 2234, Sokolov
Ambulance Fyzioterapie Fyzioso (mapa)

Hotovost, Bankovní převod
725 95.....

Fyzioterapeutické konzultace (od 200 kč)

Klasická masáž (od 250 kč)

Individuální a skupinová fyzioterapie (od 200 kč) + 16 Více

Medical taping koncept, terapeutické využití kinesio tape (od 100 kč)

Masáž lávovými kameny, masáž obličeje lávovými kameny (od 600 kč)

Léčení některých druhů ženské sterility metodou mojžíšové (od 200 kč)

web: http://www.fyzioso.cz
eml: andrea.stefkova@fyzioso.cz

• Komplexní terapie u poúrazových a pooperačních stavů
  • Terapie v gynekologii a porodnictví (inkontinence aj.)
  • Ortopedické vady, neurologické poruchy u dětí

Ukončené školy

• Gymnázium Sokolov, všeobecné zaměření, ukončeno maturitní zkouškou
  • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity, Brno, obor Fyzioterapie, získán titul Bc.
  • Lékařská fakulta Masarykovy Univerzity, Brno, obor Fyzioterapie, získán titul Mgr.

Znalost jazyků

Čeština

Na slečnu Mgr. Andreu Štefkovou jsem dostala velmi dobré reference a ty mohu jen a jen potvrdit. Opravdu umí pomoct, chce řešit problém, hledá možnosti, dává rady a doporučení. Vše vysvětlí, popíše...., protože zná a umí. Je milá, ochotná a velice profesionalní.
Jana Hošková

K Andrejce Štefkové mohu doporučit každého kdo má zdravotní problémy. Je milá a ochotná řešit problémy. Za mne vždy palec nahoru.

Nelze než doporučit. Vždy milá, příjemná a ochotná a co je hlavní, umí pomoct. Mám za sebou několik návštěv a vždy velice profesionální přístup. Za mě velká spokojenost :-)

Byl jsem poněkud skeptický, když mi kamarád oznámil, že mě bez mého vědomí objednal k Mgr. Štefkové. No, a tak jsem šel.
Co mě čekalo:
příjemné přivítání, příjemné jednání, velmi kvalitní fyzioterapeutka, která se mi po celou dobu intenzivně věnovala s upřímným zájmem o můj problém a snahou mi pomoci. Co víc jsem si mohl přát? No, ještě jsem si přál, abych si svůj problém vyřešil.
Mgr. Andrea Štefková mi ochotně a důkladně celý problém popsala, vysvětlila a zodpověděla mé dotazy. Poté mi poskytla návod na nápravu, na které jsme začali pracovat (nic ve stylu vezměte si pilulku a ono bude lépe).

Výsledek: dva problémy a oba úspěšně vyřešeny. Pro mě naprosto fantastické. Předčilo to mé očekávání.

Vřele doporučuji.
Petr Titěra

Skvělý profesionál a odborník, milá a ochotná řešit problém, vše dopodrobna vysvětlí a potřebné ukáže a naučí. Za mně nejlepší fyzioterapeut, co jsem kdy poznala!! Po 10 letech bolesti zad jsem konečně objevila někoho, kdo mi pomohl!!! Nejen že pravidelně odcházím "napravená", ať už mám jakýkoliv problém, ale i se skvělou náladou a nabitá pozitivní energií. Všem jen doporučuji!!!

Mgr. Andrea Štefková

Dobrý den paní Andreo, moc děkuji za Váš názor. A.Š.

Individuální a skupinová fyzioterapie

Fyzioterapeutické konzultace

od 200 kč

Diagnostika a terapie funkčních poruch: měkké a mobilizační techniky

Cena není uvedená

Medical taping koncept, terapeutické využití kinesio tape

od 100 kč

od 100 kč

Testování a trénink funkční dynamické stabilizace

Cena není uvedená

Stabilita v pohybovém systému a hluboký stabilizační systém

Cena není uvedená

Terapeutický koncept bpp (bazální podprogramy)

Cena není uvedená

Léčení některých druhů ženské sterility metodou mojžíšové

od 200 kč

Mobilizace si kloubu a lpáteře metodou mojžíšové

Cena není uvedená

Mobilizace žeber a ošetření svalového dna pánevního metodou mojžíšové

Cena není uvedená

Léčebná tělesná výchova v gynekologii a porodnictví, cvičení pro těhotné a po porodu

Cena není uvedená

Bosu rehab cvičení, cvičení na velkém míči, s rhb pomůckami

Mckenzie metoda

od 200 kč

Masáž lávovými kameny, masáž obličeje lávovými kameny

od 600 kč

Co mě čekalo:

Vřele doporučuji.
Petr Titěra

Mgr. Andrea Štefková

Dobrý den paní Andreo, moc děkuji za Váš názor. A.Š.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chcela by som sa opytat ci by ste mi vedeli pomoct s vyvrtnutym kotnikem. Potrebovala by som to manualne napravit kedze tuto situaciu uz poznam. Stalo sa mi to uz velmi vela krat a za kazdym som potrebovala manualnu nparavu. Vzdy som to riesila doma na Slovensku ale tentoraz som v Prahe a potrebujem akutne s tym nieco spravit.
    Dakujem za odpoved.

Dobrý den, jako fyzioterapeut jsem schopna Vám pomoci s vyvrknutým kotníkem. Můžeme využít různé metody jako jsou mobilizace, měkké techniky a například tejpovaní, které by Vám mohlo velice pomoci.

• Dobrý den,

pár měsíců se věnuji běhání (spíše rekreační "pro radost", cca 4-10 km v jednom běhu, běhám tak 3x týdně) a poslední týdny mě bolí pravá holeň. Pocitově mě bolí kost, když si to zkusím pohmatem v klidu, tak spíše z vnitřní strany "pod kostí", tzn. mezi holenní kostí a lýtkovými svaly. V klidu to nebolí (jen při pohmatu), při chůzi i běhu většinou prvních pár kroků celkem trpím a mám pocit že si nedojdu nakoupit, ale po několika krocích se to zlepší, takže běhat nějak zvládám - nejhorší je to opravdu těch pár prvních kroků, po kilometru běhu už o tom skoro nevím. Podle krokoměru chodím celkem dost (nachodím cca 150 tisíc kroků týdně), nicméně je to hlavně po cestě do práce a z práce, případně procházka či běh večer; samotná práce je spíše sedavá. Co by mi mohlo s problémem pomoci? Dá se to "přeběhat" nebo je vhodnější menší zátěž? A případně jak moc? Mohlo by v tomto pomoci i tejpování? Jsem na sobotu přihlášena v Brně na závod (nejde mi o čas, jen o to abych doběhla do cíle), mohu tomu ještě nějak narychlo pomoci, aby se do té doby stav přinejmenším nezhoršil?

Děkuji za odpověď!

web: http://www.fyzioso.cz
eml: andrea.stefkova@fyzioso.cz

• Komplexní terapie u poúrazových a pooperačních stavů
  • Terapie v gynekologii a porodnictví (inkontinence aj.)
  • Ortopedické vady, neurologické poruchy u dětí

Ukončené školy

• Gymnázium Sokolov, všeobecné zaměření, ukončeno maturitní zkouškou

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• FN Nemocnice Bohunice, Brno