Andrea Mikletičová, Cert. MDT, fyzioterapeut Blansko

Bc. Andrea Mikletičová, Cert. MDT

Fyzioterapeut Více

5 názorů

Uložit


Adresa

Úvoz 1a, Blansko
FyzAM soukromá fyzioterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

Certifikovaný McKenzie terapeut


Specializace

 • fyzioterapeut

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Cvičení


Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie


Diagnostické vyšetření


Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie


Poúrazové vyšetření


Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie


Preventivní prohlídky


Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie


Vyšetření pohybového aparátu


Úvoz 1a, Blansko

FyzAM soukromá fyzioterapie

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

L
Ověřeny pacient
Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie cvičení

K paní Mikletičové docházíme s dcerou, jsme maximálně spokojené s přístupem, odborností ,profesionalitou a příjemné prostředí je již jen malým bonusem. Cvičení je sestavené cíleně na dceřiny potíže. Učení probíhá postupně s opakovanou zpětnou vazbou a trpělivým opravováním a vysvětlováním. Paní Mikletičová má velmi pozitivní vliv, její přístup dceru motivuje a na jednotlivé návštěvy se těší.


M
Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie diagnostické vyšetření

Můj manžel je již jedenáct let po mozkové mrtvici,je ochrnutý na polovinu těla a nemluví.Na doporučení jsme kontaktovali paní Bc.Mikletíčovou.Dojíždí k nám domů a díky jejim cvičebním metodám je manželův stav stabilizován,nehorší se.Andrejka je vysoce erudovaná ,laskavá,ohleduplná ale důsledná ve cvičení.Má náš velký obdiv a dík.Vřele ji doporučujeme,určitě vám pomůže.


E
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Mikletičová, dochází pravidelně 1x týdně za mým tatínkem, který je po operaci zlomeniny krčku. Má velkou zásluhu na stále se zlepšujícím stavu tatínka.
Je velice empatická, příjemná a milá.
Rehabilitační cvičení je vedeno velmi profesionálně s individuálním přístupem.
Tatínek velice oceňuje její lidský přístup a pochopení .


E
Umístění: jiné místo Jiný

Již třetí rok spolupracuji s paní Mikletičovou, která se mnou pravidelně 2 krát týdně v domácím prostředí provádí speciální cvičení. Jsem s ní velice spokojená, má profesionální přístup, je milá, vstřícná a ochotná. Spolupráce je s ní vynikající. Doporučuji všem!!


J
Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie diagnostické vyšetření

U paní Mikletičové jsem byl za poslední tři roky několikrát a vždy mi skvěle pomohla. Řešil jsem s ní vymknutý kotník, problém s ploténkou i konzultaci pravidelného strečinku. Vždy profesionální, lidský přístup a účinná pomoc. Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, už je to víc jak 3 měsíce,co mě trápí bolest na hrudi mezi prsy, bolest či ztuhlost mezi i na lopatkach(při protažení cítím bolest) a na dotek při zmáčknutí i na zebrech ve předu i z boku a po prsy po menším zmáčknutí také blíže teda k prostredku. Když si lehnu tak cítím bolest spíše na zadech. Občas to na chvíli zmizí. Bolí to spíše při plném nadechu, a to většinou v těch zádech. Také cítím bolest i za krkem, pod klíční kosti. Když se snažím celá protáhnout tak to ve mně všude krupe ale nepomůže. Mám doma 4 měsíční miminko tudíž 4 měsíce po porodu, může to souviset s tím neustálým nošením miminka které už váží přez 7kg?v sedě sedím schrbena, a neustále se k miminku naklanim. Žádné jiné potíže nemám, zrychlené bušení srdce nebo dýchání také ne. Dodám bolest na hrudi není častá spíše mě trápí ty ostatní bolesti. Zkouším různé cviky, jak kdy se mi uleví ale jen na chvíli. Dělám i to, že si stoupnu mezi futra a snažím se podél futra narovnat ale bolí to. Omlouvám se, za takové páté pres deváté a děkuji.

  Dobrý den, jestli se bolest objevuje v oblasti hrudní páteře s propagací do hrudníku a žeber, nejspíš se bude jednat o tzv. Derangement tedy poruchový syndróm hrudní páteře, u kterého je typická bolest při hlubokém nádechu. Příčinu bolesti jste uvedla už sama. Jedná se o přetěžování páteře do flexe (předklonu) - kojení v ochablém sedě, nošení dítěte. Většinou doporučujeme udělat několik (zpravidla 10) hlubokých záklonů hrudní páteře v sedě (ruce za krkem) každé 2-3 hodiny v průběhu dne. Nutná je korekce sedu u kojení nebo kdykoliv sedíte, používejte podporu pod bederní páteř (váleček, overball, malý pevný polštář). Lepší by bylo ovšem navštívit fyzioterapeuta, je to řešitelný stav.
  S pozdravem
  Bc. Andrea Mikletičová, Cert. MDT
  Soukromá Fyzioterapie FyzAM

  Bc. Andrea Mikletičová, Cert. MDT

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Certifikovaný McKenzie terapeut


Specializace

 • fyzioterapeut