Bc. Andrea Mikletičová, Cert. MDT

Blansko 1 adresa

Certifikovaný McKenzie terapeut

• fyzioterapeut

Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie cvičení

K paní Mikletičové docházíme s dcerou, jsme maximálně spokojené s přístupem, odborností ,profesionalitou a příjemné prostředí je již jen malým bonusem. Cvičení je sestavené cíleně na dceřiny potíže. Učení probíhá postupně s opakovanou zpětnou vazbou a trpělivým opravováním a vysvětlováním. Paní Mikletičová má velmi pozitivní vliv, její přístup dceru motivuje a na jednotlivé návštěvy se těší.

Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie diagnostické vyšetření

Můj manžel je již jedenáct let po mozkové mrtvici,je ochrnutý na polovinu těla a nemluví.Na doporučení jsme kontaktovali paní Bc.Mikletíčovou.Dojíždí k nám domů a díky jejim cvičebním metodám je manželův stav stabilizován,nehorší se.Andrejka je vysoce erudovaná ,laskavá,ohleduplná ale důsledná ve cvičení.Má náš velký obdiv a dík.Vřele ji doporučujeme,určitě vám pomůže.

Paní Mikletičová, dochází pravidelně 1x týdně za mým tatínkem, který je po operaci zlomeniny krčku. Má velkou zásluhu na stále se zlepšujícím stavu tatínka.
Je velice empatická, příjemná a milá.
Rehabilitační cvičení je vedeno velmi profesionálně s individuálním přístupem.
Tatínek velice oceňuje její lidský přístup a pochopení .

Již třetí rok spolupracuji s paní Mikletičovou, která se mnou pravidelně 2 krát týdně v domácím prostředí provádí speciální cvičení. Jsem s ní velice spokojená, má profesionální přístup, je milá, vstřícná a ochotná. Spolupráce je s ní vynikající. Doporučuji všem!!

Umístění: FyzAM soukromá fyzioterapie diagnostické vyšetření

U paní Mikletičové jsem byl za poslední tři roky několikrát a vždy mi skvěle pomohla. Řešil jsem s ní vymknutý kotník, problém s ploténkou i konzultaci pravidelného strečinku. Vždy profesionální, lidský přístup a účinná pomoc. Vřele doporučuji!