Praktický lékař stomatolog s laborat.
Míru 81, Bohumín

Paní doktorka je již v důchodu výjimečně pracuje v pondělky.

Obě zanedbaly co mohli a díky nim jsem skončila ve špitále místo dovolené!!!! Za mě: Nikdy více už bych k nim nešla!!!!

Ano ,svou práci umí dobře ,jen mě mrzí neustálé invektivy ,jak při zákroku ,tak před a po něm. Je to škoda u takového profesionála.

Velmi kvalitní péče, příjemné vystupování k pacientům , ordinace kvalitně vybavená .Pracuje společně s dcerou Mudr.Sylvií Vaverkovou.Mladá a velmi pečlivá doktorka s příjemným přístupem k pacientům.Obě odvádějí kvalitní péči .Velmi doporučuji.

:-)

S přístupem jsem velmi spokojená. Vždy pomůže, její práce není tak bolestivá, jako u jiných zubařů. Je ohleduplná a komunikativní, takže odlehčuje atmosféru prostředí, ze kterého má většina pacientů hrůzu. Doporučuji. Monika

Velmi kvalitní péče o pacienty. Ohleduplný přístup a jednání. Mohu jen doporučit.

vyborna lekarka,objednani max do tydne,bez cekani,ohleduplna,mila,citliva,clovek zapomene ze je u zubare.mivala jsem panickou hruzu ze zubaru a u ni se citim skvele.skoro nic necitim a to ani nemusim dostat injekci.jsem nadmiru spokojena a nejen ja,chodi k ni i muj pritel a ten je nadseny.,100% doporucuji

Báječná lékařka, bezchybné ošetření, žádné reklamace

Velmi kvalitní péče o pacienty.