Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Bohužel já mohu p. primáři jen poděkovat za susp. refr, omyl při operaci šedého zákalu. Takže celý život bez brýlí a najednou mám -3,75 dioptrie na dálku. Zamlžené vidění a o ostatních pocitech ani nebudu mluvit.Bylo mi nabídnuto zda bych si přeci jen nezvykla nebo k repoziciOP pro myop.shift. Děkuji-již nikdy tam. Závěr" nechci riskovat dál a tak brýle za 3.200 a čočky pro střídání s brýlemi- na brýle si totiž nemohu zvyknout. Ted potkávám lidi co mají podobné zkušenosti. Z důchodu 6.000 tedy, ne vlastní vinou, další výdaje - naprosto zbytečně kvůli zpackané operaci. J. Sládková KV

Pan promář Andrej Farkaš je opravdu jednička jak z lékařského, tak z lidského hlediska. Neznám kvalitnějšího lékaře a člověka a díky němu jsem bez brýlí a bez problémů. Děkuji Vám pane doktore Klímová Jarmila Chomutov

i přestože se jednalo o celkem obyčejný zákrok (odstranění ječného zrna, byl pan doktor velice profesionální a výkon se mu povedl, i když musel ještě opravovat chyby po ostatních. Navíc při všech kontrolách byl velice milý a příjemný. Je radost pracovat s takovými lékaři a přeji mu co nejlepší budoucnost v oboru.

Je opravdu nej....ve všech směrech.

Nejlepší oční lékař který mě kdy ošetřoval. Velice mi pomohl a jsem s ním velmi spokojena.

Velice vynikající odborník, příjemný, komunikativní neznám lepšího očního lékaře.