Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov (mapa)

U paní doktorky Růžičkové jsem byla v březnu 2013 na gatroendoskopii a následně po měsíci i na kolonoskopii. Doktorka mi vše srozumitelně vysvětlila. Vyšetření žaludku pro mě bylo hodně nepříjemné, krk mi umrtvily, ale zvedal se mi žaludek kvůli pohybům sondy. Doktorka i sestřičky (byly vždy u zákroku 2) mě uklidňovaly, zákrok prováděly opravdu velmi šetrně. Jejich přístup k pacientovi byl výborný. Perfektní přístup doktorky i sester se opakoval i u následné kolonoskopie. Žádná premedikace se nekonala, před vyšetřením jsem byla klidná. Byla jsem ovšem ujištěna, že v případě bolesti mi hned něco píchnou. Nakonec nebylo potřeba žádných léků, vyšetření bylo téměř bezbolestné až na pár krátkých nepříjemných píchnutí v břiše. Paní doktorku i sestřičky mohu jedině doporučit.

Děkují paní doktorce ,za její přístup k pacientovi

Děkují paní doktorce ,za její přístup k pacientovi