Adresa

Kroměřížská nemocnice
Havlíčkova 73/660, Kroměříž

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: jiné místo bolest kolenního kloubu

Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu.
Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská

Ověřený profil

MuDr. Hrabec mě operoval již 2x, TEP kyčelního kloubu. Jsem nadmíru spokojená jak s jeho operatérskými schopnostmi,tak s jeho přístupem k pacientům. A to co někteří považují za nervozitu,to je jeho snaha pomoci co nejvíce lidem ,diagnostikovat,operovat,stíhat vizity a já nevím,co ještě dalšího.......pracovní den je na to málo a tak někdy pospíchá. Lidem,co k němu nechodí tak dlouho jako já,pak připadá rozlítaný,nesoustředěný a nervozni. Pravdou však je,že za ním jezdí pacienti z celé republiky a jsou šťastní,pokud se dostanou do jeho péče.
Pane primáři,děkuji Vám za veškerou péči,kterou jste věnoval mě i mé mamince. Jiřina Hlavinková

Ověřený profil

Děkuji. Jsem po TEP 19 dnů. V Baťově nemocnici na následné lůžkové rehabiitaci jsem byla jen 6 dnů.!!!! Více nebylo po brilantně provedené operaci potřeba.
Pan primář je svérázný, ale to já také. Neočekávala jsem, že se mi bude operatér klanět, očekávala jsem
bezvadně prevedenou operaci, a to, dle dosavadního pooperačního průběhu, bylo splněno beze zbytku.
A lidský přístup??? cca 4. den po operaci si pan prinář při obědě přisedl k našemu stolu, oslovil nás - všechny báby po 60. jako "děvčata" a hovořil s námi o následné vhodné rehabilitaci. Děkuji osudu, že jsem pacientkou prim. Hrabce.


M
Ověřený profil

Na USG vyšetření kyčlí novorozenců tohoto doktora nedoporučuji! Nerudný, nepříjemný člověk, což bych sama za sebe přešla. Ale kvůli hrubé manipulaci s miminkem (2 měs. staré dítě se dá určitě na druhý bok otočit i jinak než úchopem za nohu), jsem pro příští vyšetření vyhledala již jiného doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Poté co jsem dal cca 14000,- za léčbu bolavého kloubu krevní plazmou, což nepomohlo, mi sdělil něco ve smyslu že asi simuluji. Možná jako odborník ano, ale neumí jednat s lidmi. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřený profil

také jsem spokojená,moc. je to skvělý doktor a i všichni další v ordinaci v Holešově.dcera měla tříštivou zlomeninu kolene po jeho operaci chodí a nikdo nepozná že měla sešroubovanou nohu,ani nekulhá.je mooooc šikovný !!!!


X
Ověřený profil

Ortoped s velkým O... Úžasný člověk, který ví, co dělá... Odborník


X
Ověřený profil

Dost špatné jednání s lidmi, je na něm vidět, že v ordinaci upřednostňuje kvantitu před kvalitou. Nestíhá a je nervózní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil

Skvělý chirurg i člověk. Ortopedie v Kroměříži je zcela výjimečná nejen odborně, ale navíc svou péčí o pacienty.


Z
Ověřený profil

Skvělý operatér a výborný chlap.Žádné alibistické nebo nesrozumitelné kecy.Na rozdíl od Mandy mi tento přístup
naprosto vyhovuje.Jsem třetí měsíc po TEP a nikdo mi to nechce věřit.Vřele doporučuji a mnohokrát děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu