Alois Hrabec, ortoped Kroměříž

Alois Hrabec

Ortoped

Havlíčkova 73/660, Kroměříž
Kroměřížská nemocnice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo bolest kolenního kloubu

Zhoršující bolest kolenního kloubu mě dohnala do ordinace pana doktora Hrabce. Dle přineseného snímku bylo rozhodnutí jasné - nutná výměna kolenního kloubu. Pan doktor mi vysvětlil jaké mám možnosti a já se rozhodla pro operaci formou Visionaire, kterou pan doktor prtovedl v nemocnici SurGal Clinic v Brně. Zde jsem podstoupila i následnou rehabilitaci. Chci poděkovat panu doktoru Hrabcovi, za profesionální a přitom lidský přístup ke mně jako k pacientovi, za trpělivost při vysvětlení možností při řešení mého problému , za povzbudivá slova před samotným zákrokem a empatický přístup při následné porehabilitační kontrole. Poděkovat chci i jeho sestře v ordinaci, která vždy jednala ochotně se snahou vyhovět a sladit můj možný termín návštěvy pana doktora v ordinaci. Můj dík patří i všem v nemocnici SurGal Clinic v Brně - kromě perfektní profesionální práce je zde v popředí i empatie a porozumění a to ve všech oblastech - ať už jsou to lékaři, sestry, rehabilitační sestry a v neposlední řadě i pracovnice v kuchyní a úklidu.
Proto ještě jednou dík všem, ale především panu doktorovi Hrabcovi. Vděčná pacientka Lada Jirkovská

MuDr. Hrabec mě operoval již 2x, TEP kyčelního kloubu. Jsem nadmíru spokojená jak s jeho operatérskými schopnostmi,tak s jeho přístupem k pacientům. A to co někteří považují za nervozitu,to je jeho snaha pomoci co nejvíce lidem ,diagnostikovat,operovat,stíhat vizity a já nevím,co ještě dalšího.......pracovní den je na to málo a tak někdy pospíchá. Lidem,co k němu nechodí tak dlouho jako já,pak připadá rozlítaný,nesoustředěný a nervozni. Pravdou však je,že za ním jezdí pacienti z celé republiky a jsou šťastní,pokud se dostanou do jeho péče.
Pane primáři,děkuji Vám za veškerou péči,kterou jste věnoval mě i mé mamince. Jiřina Hlavinková

Děkuji. Jsem po TEP 19 dnů. V Baťově nemocnici na následné lůžkové rehabiitaci jsem byla jen 6 dnů.!!!! Více nebylo po brilantně provedené operaci potřeba.
Pan primář je svérázný, ale to já také. Neočekávala jsem, že se mi bude operatér klanět, očekávala jsem
bezvadně prevedenou operaci, a to, dle dosavadního pooperačního průběhu, bylo splněno beze zbytku.
A lidský přístup??? cca 4. den po operaci si pan prinář při obědě přisedl k našemu stolu, oslovil nás - všechny báby po 60. jako "děvčata" a hovořil s námi o následné vhodné rehabilitaci. Děkuji osudu, že jsem pacientkou prim. Hrabce.

Na USG vyšetření kyčlí novorozenců tohoto doktora nedoporučuji! Nerudný, nepříjemný člověk, což bych sama za sebe přešla. Ale kvůli hrubé manipulaci s miminkem (2 měs. staré dítě se dá určitě na druhý bok otočit i jinak než úchopem za nohu), jsem pro příští vyšetření vyhledala již jiného doktora.

Poté co jsem dal cca 14000,- za léčbu bolavého kloubu krevní plazmou, což nepomohlo, mi sdělil něco ve smyslu že asi simuluji. Možná jako odborník ano, ale neumí jednat s lidmi. Nedoporučuji.

také jsem spokojená,moc. je to skvělý doktor a i všichni další v ordinaci v Holešově.dcera měla tříštivou zlomeninu kolene po jeho operaci chodí a nikdo nepozná že měla sešroubovanou nohu,ani nekulhá.je mooooc šikovný !!!!

X

Ortoped s velkým O... Úžasný člověk, který ví, co dělá... Odborník

X

Dost špatné jednání s lidmi, je na něm vidět, že v ordinaci upřednostňuje kvantitu před kvalitou. Nestíhá a je nervózní.

Skvělý chirurg i člověk. Ortopedie v Kroměříži je zcela výjimečná nejen odborně, ale navíc svou péčí o pacienty.

Skvělý operatér a výborný chlap.Žádné alibistické nebo nesrozumitelné kecy.Na rozdíl od Mandy mi tento přístup
naprosto vyhovuje.Jsem třetí měsíc po TEP a nikdo mi to nechce věřit.Vřele doporučuji a mnohokrát děkuji.