Alice Strossová, psycholog Opava

PhDr. Alice Strossová

Uložit

Psycholog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Englišova 33, Opava
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Nešlo o to, že řekla, co jsem nechtěl slyšet (většinou jde o věc, kterou si odmítáme připustit - s tím nemám problém, navíc si myslím, že to člověk slyšet potřebuje/musí), ale pomůže člověku tvrzením, že se nechová normálně,nebo že ta věc není normální, to je přeci důvod náštěvy...!? A další argument, vysvětlení té abnormality, rada, jak se jí vyvarovat či jí předcházet prostě není. To pak podle mého názoru není odborná pomoc. Chápu, že pomáhá dětem a zřejmě dobře, když to říkáte a je to jen dobře. Já s ní mám zkušenost bohužel takovou, jakou mám a nejsem za to rád, protože mé usílí a vypětí bylo zbytečné.
Čekání by mi nevadilo, kdyby mi při mém příchodu řekla "Omlouvám se za to zdržení, ale museli jsme danou věc dořešit" - s tím bych neměl problém. Nestalo se tak, proto na mě působila dojmem, že ji na mně nezáleží (to samé bylo s tím intercomem, či telefony)
Jinak židli i stůl možná daleko má, ale v čekárně je prostě všechno slyšet, časem zhodnotíte sami, až budete čekat.
Rozumím, že ji tu lidé, kterým pomohla, brání. Nicméně každý s ní nemá tak dobrou zkušenost (kterou vám všem závidíme, protože bysme se v tom pořád nemuseli patlat), to respektujte. Nepořebuji ji tady natahovat na pranýř, protože mi nepomohla, jen jsem popsal sezení, které mi ublížilo. A podle toho, co jsem zažil, či nastudoval, by se prostě takhle psycholog nikdy chovat neměl.


Ověřeny pacient

Popsal bych zde mé sezení: Dostavil jsem se na objednanou hodinu, zazvonil a z intercomu se ozvala PhDr Strossová, k mému překvapení byla mou přítomností překvapena a zeptala se mne, zda jsem objednán, což mě také překvapilo, protože bych od psychologa čekal osobitější a profesionálnější přístup, navíc když jde o něco tak choulostivého. Došel jsem do čekárny, kde jsem zjistil, že má ještě pacienta - vče, co probírali bylo do nejmenších detailů slyšet. Uběhlo přes půl hodiny, než jsem se dostal na řadu (očekávám, že pokud jsem objednaný na konkrétní hodinu, tak bych měl v tuto hodinu sezení podstoupit - podle toho si organizuji i svůj harmonogram), obešlo se to bez vysvětlení či omluvy.Následně začala naše vzájemná rozprava, kdy mi bylo dost důrazně sděleno, že nejsem jediný, kdo má problémy, až jsem si začal myslet, že můj důvod návštěvy je opravdu malicherný a já hloupý. Snad v pravidelných intervalech jsem dostal radu (vždy stejnou) "to je život, smiřte se s tím" - skutečnost, že jsem šel k psychologovi, protože se s tím smířit nemohu je asi vedlejší. Navíc si dvakrát během našeho sezení vyřizovala své osobní telefonáty a vždy ve velmi nevhodnou chvíli. Celkově jsem nabyl dojmu, že jsem hlupák, který ji trápí zbytečnostmi, což mi dávala svým vyloženě arogantním chováním najevo. Nakonec mi sdělila, že by bylo nejlepší, abych si našel psychoterapeuta a vítězoslavně dodata: "Tak vídíte, že jsem Vám s něčím pomohla"... Opravdu nedoporučuji, nedokáže se vcítit, je impulzivní, zaujatá a vtlouká pacientovi do hlavy svůj názor na svět, zatímco všechno ostatní neakceptuje. Pokud budete potřebovat pomoct, radši navštivte někoho, kdo bude alepoň předstírat, že ho váš příběh zajímá a chce pomoci

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Naprosto neosobní přístup. Typovala bych ji spíš jen na psychiatra než na psychologa. Chovala se jako bych ji obtěžovala. Odbyla mne s prvním "nálezem", o kterém usoudila, že bude problémem a víc se nezajímala. Byla nepříjemná a vůbec mi nepomohla ani neporadila. Vlastně jediné, co jsem se dozvěděla byl název tabletek, které si mám pořídit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti