Odborný ženský lékař
Kyselkova 90/2, Ořechov, Ivančice

Umístění: jiné místo Diagnostická laparoskopie

Hned při prvním kontaktu mě napadlo slovo arogance. Po diagnostické laparoskopii pro neplodnost ve Slezské nemocnici jeho závěr při velké vizitě, kdy mě viděl 2 vteřiny poprvé v životě byl ten, že se jen málo snažíme. Každá žena, která se snaží o miminko ví, jak je to citlivé téma a že se někdy snažíme právě až moc. Mimochodem, tento "odborník" pravdu neměl, ale CAR nám naštestí pomohli opravdoví odborníci.

Letos 21.7.tomu bude již 23 let co mě operoval vynikající člověk,vynikající doktor,vynikající osobnost pan Mudr Alfréd Dorr.Velký dík co jste pro mne před těmi 23 lety udělal,díky Vám žiji ,díky že jste,díky za Vaší precizní práci.Jste vynikající osobnost.

Pan primář je ÚŽASNÝ chirurg a SKVĚLÝ diagnostik a EXCELENTNÍ lékař.
V liberecké nemocnici jsem byla jako pacientka, byl tam jako růže mezi trním. Jedenkrát mě operoval a také pomohl na svět mé krásné holčičce.

Před 10ti lety mi tenhle pan doktor při mém nesouhlasu s léčbou vynesl ve své kanceláři na Masarykově onkologickém ústavu v Brně soud smrti slovy: " Tak pravděpodobně umřete!" (velmi citlivé tohle sdělení). Pane doktore, vzkaz pro Vás: Přežila jsem onoho půl roku, který jste mi prognozoval a ejhle, přežila jsem dokonce deset let bez Vaší onkologické léčby! Tehdy jste mi chtěl brát vaječníky s diagnózou karcinomu obou ovárií a dělat na mně nějaké pokusy se zamražováním vaječníků. Mám pro vás ještě jednu zprávu: NIKDY jsem nepodstoupila už ani jednu LPSK ani nic jiného a před 3 měsíci porodila krásnou zdravou dceru a chystám se s těmito rakovinovými vaječníky ještě "udělat" dceři bratříčka! PS Dodnes by mě zajímalo, kdo mi dělal tu histologii! PS 2 Tehdy jsem Vám chtěla odpovědět - PRAVDĚPODOBNĚ JEDNOU UMŘEME VŠICHNI! ;)

Ve Strakonicích jsem rodila roku 2010 a prsetkala jsem se s primářem alfredem Doorem. Pro mě je to úžasný člověk, který se ke mě choval mile a moc mi pomáhal. Díky němu se mi narodil krásný a zdravý syn. Moc mě mrzí, že Strakonickou nemocnici opustil. Ráda na něj vzpomínám.

Arogantní egoista.

Po laparoskopickem vysetreni ohledne zjistovani priciny neplodnosti mi pan primar {toho casu} podal inofrmaci, ze se jedna o porcelanove vajecniky a s tim souvisejici neplodnost. Na pooeperacni zpravu jsem cekala pres ctrnact dnu, v te dobe jsem samozrejme resila se svym gynekologem moznosti lecby. Nakonec v pooperacni zprave, kterou napsal doktor, ktery me i operoval, zadne porcelanove vajecniky nebyly. Proste zcela mylna informace. Pri propousteci konzultaci s primarem, nez jsem byla z nemocnice propustena, mi pan primar neprilis taktne rekl, ze neplodnost z duvodu prilisneho sportovani a neplnohodnotne stravy {coz je v mem pripade osmdesati procentni pricina}, na coz jsem se ho jako odbornika ptala, neni u me rozhodne tema k diskuzi, protoze pry na brise "spicek" mam. Takze zaver: naprosto mylne informace, o ktere jsem musela nekolikrat zadat, a velice netaktni a neprofesionlani zachazeni s pacientkou.

vážený pane doktore,

v r. 1998 v nem. na Obilním trhu v Brně jste byl nucen mne narychlo operovat - podvazovat žílu postiženou rakovinným bujením. Moje nemoc byla v pokročilém stádiu a tak nikdo nevěřil v úspěšnost operace. Svou odborností a šikovností jste mi na poslední chvíli zachránil život. 12 let vám vduchu děkuji a jsem štastná, že jsem objevila toto hodnocení, že vám mohu přede všemi poděkovat a sklonit se před vaší lékařskou odborností
jen poděkovat je málo
Milena Kotásková
Hodonín

Opravuji poslední větu v příspěvku ze 6.9.2011 - bylo tím myšleno, že bývalý pan primář se panu primáři Dorrovi skutečně nevyrovná!! Opravdu, pane primáři Dorre, děkujeme, že jste právě v naší nemocnici, oddělení gynekologie a porodnice po takovém laskavém a výborném člověku už dlouho "žíznila". Patří Vám velký dík od vděčných pacientek, maminek a jejich (i díky Vám zdravě narozených) miminek.

Opravdu výborný pan primář s velký P! Strakonická porodnice může být nesmírně vděčná, že konečně je zde člověk, který má opravdu zájem o pacientku a její zdravotní problémy či má nesmírný zájem o to, aby se narodilo zdravé miminko a nestaly se opakované tragédie, které se v této nemocnici bohužel staly. Pan primář své pacientky chodí pravidelně kontrolovat, ptá se jak se cítí, podrží je i hodně psychicky, je to nesmírně laskavý, vlídný a milý člověk. Díky němu se maminkám narodilo i hodně zdravých miminek. Bohužel s bývalý panem primářem se nedá absolutně srovnávat!