Odborný lékař dětská neurologie
Akátová 16, Český Těšín

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

K panu doktorovi docházím už od malička a jsem nadměrně spokojená. Ačkoli mám jisté neurologické problémy, zbytečně mi nikdy necpal prášky, po kterých bych byla mimo-jako ostatní doktoři. Vždy se mi snažil pomoct přírodním způsobem. Pan doktor je velmi milý člověk s profesionálním chováním.Návštěvy u něj jsem se nikdy nemusela bát. Všem vřele doporučuji.

Jestli můžu dodat, tak po zkušenosti z OV -dětské neurologie,jsme s panem doktorem nadmíru spokojeni.Né jen, že je výborný diagnostik,ale bere ohled i na případné nežádoucí účiky nabízené léčby.Což OV moc neřeší,tam jste jen jeden z mnoha.Jinak je pravda, že nabídne přípravky z fin.clubu, ale netlačí, že je musíte jen tam odebrat.My si je zajišťujeme vlasní cestou a vůbec to na našem vztahu nic nemění.A pokud on má s nimi dobré zkušenosti, tak proč né.Na trhu je hodně nabídek a každý si může vybrt co mu vyhovuje.Je to pouze doplněk nikoliv léčba - a ta je opravdu výborná právě u pana doktora.Takže naše hodnocení je to nejvyšší.

Už jako málá jsem k tomuto lékaři chodila, a nyní k němu chodí mé děti. Není co dodat je to výborný lékař. Byli jsme už i v Ostravě kde nás prvně poslali ale tam po veeelice dlouhém čekání v nevětrané malinké čekárně, se mě doktorka jen zeptala "co tady dělám".

U pana doktora Bohma se na rozdíl nečeká, a má velice milý a důstojný přístup jak k rodičům, tak k dětem a žádné recepty ani léky nám nikdy nevnucoval!

Skvělý neurolog, který má hezký vztah k malým i větším pacientům. Rodičům i dětem se velmi věnuje. Rodičům pomůže překonat šok z některých nemocí jejich dětí. Dojíždíme za tímto p. doktorem až z podhůří Beskyd a vzhledem k přístupu, bych již neměnila. Všem rodičům vřele doporučuji tohoto p. doktora.

Je to výborný a hlavně lidský lékař, který vše vysvětlí a má rád děti. Mohu jen doporučit, s předchozími neurology mám strašné zkušenosti.

Velmi doporučuji. Díky tomu lékaři a jeho léčbě se mi podařilo překonat nemoc.

K tomuto lékaři jezdím s malou od narození,jsem s ním nadmíru spokojena.Díky jeho péči jde dcerka stále kupředu.Všem rodičum opravdu doporučuji!!!!

C

Již několik let dojíždíme s dcerou k panu doktorovi. Díky jeho péči se její stav velmi zlepšil. Jeho lidský přístup nejen k pacientům, ale rovněž i k rodičům, kterým trpělivě vše vysvětluje, je jedinečný. Jsme velmi vděční, že máme tu možnost a naše dcera je jeho pacientkou. Léky v žádném případě nevnucuje. Nabízí různé možnosti léčby a záleží pouze na rodičích jakou formu si vyberou. Kéž by všichni lékaři byli jako tento. Mohu ho jen vřele doporučit. Špičkový odborník, uznávaný neurolog a především člověk s velkým "Č".

Špičkový dětský neurolog. Velmi laskavý a obětavý přístup k pacientům.Přesně tak velmi milý a vlídný přístup a není pravda že vnucuje Fin club léky ,je to starší pán a jeho přístup bych vám přála zažít,byl v televizi mluvil o DMO /obrně/má rád děti a pomáhá je lidský!!!Byl primářem soukromé léčebny v TĚŠÍNĚ kde jezdili spokojené maminky z celé republiky.Všem opravdu doporučuji!!!!!

Špičkový dětský neurolog. Velmi laskavý a obětavý přístup k pacientům.