Dobrý večer všem našim i potencionálním klientům naší ORL ambulance..Musím reagovat na příspěvek,který sem napsala paní "syraj ".Nemá ani tolik odvahy se podepsat svým pravým jménem.Tyto staránky slouží k hodnocení ambulance a né vyřizování osobních problémů nebo nějakým komplexům.
Jak jistě víte, v naší ambulanci fungují objednací doby..do toho chodí akutní pacienti.Všem se vám snažíme vyhovět a čekací dobu zbytečně neprodlužovat.Náš přístup je profesionální a to za všech okolností..I když né vždy je to jednoduché.Vzhledem k počtu ošetřených pacientů,je vidět že jste s naší prací a chováním spokojeni.Ráda bych vás ujistila,že i když né vždy je člověku do smíchu, snažím se být příjemná a uspokojit všechny nemocné.Dufám,že předešlý příspěvek vás neodradí a naši amblanci navštívíte..Už jen proto,aby jste se přišli přesvědčit,že předešlý příspěvek je holá pomluva..Moje jméno je ERIKA VENHODOVÁ a u Dr.Rosové pracuji jako zdravotní sestra na částečný úvazek.

Bohužel jsem se u paní doktorky Rosové setkala s nejhorším přístupem sestry, jakou jsem kdy měla čest poznat. Paní E. Venhodová je arogantní a povrchní osoba, která nemá v nejmenším lidský přístup ani k těm nejmenším pacientům. Dělá špatné jméno již zmiňované doktorce.

I pro mě je velice důležité, že je paní doktorka i sestřička hodná na děti. A to skutečně obě jsou! A ač bych byla raději, kdyby se nám potíže s ušima vyhýbaly(a my tím pádem paní doktorku nepotřebovali), tak k téhle paní doktorce nemám obavy s dcerami zajít. Teď jsme spolu řešily aktuální problém s korálkem v uchu, dcerka je "šikulka". :-)
A ještě reakce na ten jeden negativní názor - už jsem u paní doktorky byla několikrát (ať se svými problémy nebo z jednou ze svých dvou dcer) a nikdy nedala najevo ani náznak arogance nebo neprofesionálního chování. Takže s prominutím váš názor je blábol.

výborná doktorka,velice příjemná a hodná na děti.

Výborná doktorka, více na www.orl-rosova.cz :) Doporučuji!!!

Ochotná paní doktorka, vždy jsme s ní spokojeni. Doporučujeme.
(p.s.- díky za webovky)
Kateřina a Vladimír, Třebíč.

Š

Díváme se, že nějaký, zřejmě zamindrákovaný človíček, napsal něco o údajné "aroganci" paní doktorky Rossové, a my (dva) musím říct, že je to ABSOLUTNÍ a naprostý nesmysl. Z vlastní zkušenosti víme, že paní doktorka je velmi milá, ochotná, a s naprosto profesionálním přístupem.
Takže, níže podepsaná, tzv "gueste", přestańte si laskavě hloupě vymýšlet. Víme, závist je v této zemi mocná a neskutečná, ale běžte si ji laskavě vylévat někam jinam.
Paní doktorka Rossová si ji opravdu nezaslouží. Je naprosto skvělá, a kéž by takový přístup jako ona měli všichni doktoři v této zemi. S úctou, -Venda a Štěpán.

G

Velmi neprofesionální jednání, arogantní na každém kroku.

Š

Milá a skvělá paní doktorka, která rozumí své práci, a zvládá ji naprosto perfektně a na jedničku!
Měl jsem abces na mandli, což je děsná bolest- kdo to zná ( pořádně nateklá mandle)- a paní doktorka mi pomohla rychle a bezbolestně ( tenkou injekční stříkačkou abces odstranila :) Cítil jsem se jak znovuzrozený ! :)
Jinak doporučuji - www.orl-rosova.cz

Výborná doktorka, více na www.orl-rosova.cz :) Doporučuji!!!