Veterinární ordinace
UKanálky 5, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Jako veterinář pracuji 34 let se zaměřením na přírodní,celostní,tedy alternativní medicínu a homepatii. Mojí filosofií je prevence choroby,tedy využív...

Nejhorsi veterinar, ktereho jsme kdy potkali, u nasi kocky si hral na velkeho specialistu, krome drahych vystereni na nic neprisel, neustale nam nutil vsemozne drahe preparaty a jako vrchol mi prislo, ze mi neustale nabizel nejaky uzasny pristroj na diagnostiku organismu s naslednym hubnutim. Uz jen to, ze pri kazde nasi navsteve nam odemykal ordinaci a nasledne za nami zaviral, nikdy jsem tam jineho cloveka nepotkala a navic jeho ordinace jem humus a spina!

MVDr. Alexandr Skácel

Majitelka do telefonu prohlásila,že se pacient zlepšil o 80%,kdo chce psa být,hůl si vždy najde.....

Pan doktor Skácel je specialistou ve svém oboru. Mám 15letého kokršpaněla, kterému několikrát zachránil život. Je to lékař s bohatými zkušenostmi, intuicí a darem od Boha léčit zvířata. Měla jsem možnost porovnat s dvěma dalšími veterinárními lékaři v době jeho nemoci, ale vždy jsem se s důvěrou vrátila zpět k MVDr. Skácelovi. Kromě vědomostí, kterými disponuje, pracuje srdcem...Své miláčky má rád a s láskou pečuje o jejich zdraví. Je precizní, poctivý. Vřele pana doktora doporučuji. Bez jeho pomoci by můj kokršpaněl už nežil... Lidé někdy zapomínají na to, že i jejich miláčci mají vyměřený čas zde na světe. Pokud má zvíře ze světa odejít, může se veterinář snažit jak chce, nezachrání ho, protože nastal jeho čas ..Nezapomínejme na to...Ceny pana doktora jsou naprosto v normě a adekvátní k jeho veterinárnímu umění. Doporučuji...Bc.Monika Plocová

Léčit nejspíš umí, to mu neberu, ale vadí mi jeho nepořádnost, zapomětlivost a špína v ordinaci. A pak také jeho přemrštěné ceny. Vždyť on si na vše účtuje téměř 200 % přirážku a nejen na svou práci, ale i na léky u kterých je cena daná! Já dnes za vše platím u jiného veterináře třetinovou cenu, než u něj (za stejné úkony)

Pan doktor je obětavý,svému povolání rozumí a plně se věnuje zvířeti a majitelovi vše vysvětlí.Naprostá spokojenost.

Názor pana doktora měl podstatný vliv na naše rozhodnutí nechat naši retríverku Lindu operovat. Dnes je naše Linda v pořádku a má se čile k světu. Děkujeme pane doktore.

S panem doktorem mám velmi dobré zkušenosti,vždy mi vše podrobně vysvětlí a nelituje času ani námahy. Léčbu i cenu se mnou konzultuje. Pokud je stav pejska vážný, žádá o telefonickou informaci, jak se mu daří. Vyžaduje-li to situace, neváhá přijít do ordinace i o víkendu. Jeho zájem o pacienty je opravdový.Mohu vřele doporučit.

Pan doktor je velmi pečlivý a několikrát mi dostal pejska z opravdu těžkých stavů. Doporučuji. Je to odborník. Díky pane doktore...FP

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, bude mi 17 let, a myslím, že jsem na svůj věk psychicky o moc citlivější, než bych měl být. Abych to upřesnil, jedná se zejména o lásku a její prožívání. Např. jsem se zamiloval, a i když vím, že objektivně to moc řeším a prožívám.. nedokážu se toho zbavit a akorát mě to přivádí do depresí.
Abych položil svůj dotaz... teď mi nejde o psychiku, ale chtěl jsem se zeptat, jestli tenhle problém “moc lásky” nelze řešit fyzickou změnou čehosi ( prášky.. cokoli), protože si nemyslím, že by se jednalo čistě o můj špatný přístup, ale moje tělo možná vážně vytváří více hormonů (netuším jakých.. nejsem doktor :D ) než by mělo.
Doufám že můj dotaz dává alespoň trochu smysl a díky za odpovědi .

Dobry den.I nešťastná laska patří k Vašemu věku.Nicmene homeopaticky lék Vám muze trochu ulevit

MVDr. Alexandr Skácel