Alexandr Šimek, plastický chirurg Olomouc

MUDr. Alexandr Šimek

Plastický chirurg Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Už první dojem, když jsem k němu poprvé přišla, mně dost překvapil. Ordinace plná obrazů nahých žen. Chápu, je to chlap, ale při představě, že bych tam šla na zákrok s dítětem a vidělo by nahotiny na zdech.... :( Sestřička taky napůl neoblečená - mívá na sobě pouze takové ty sestřičkovské šaty těsně pod zadek. Holé nohy s křečovými žílami a podkolenky. Komunikace obou mizerná. Neustále jen mlčí nebo odpovídají jednoslovně. Tváří se jako by se jim nic nechtělo. Veškeré info z nich musí člověk tahat. Mnohdy člověka ani nenapadá, na co by se měl v ordinaci v tu chvíli ptát a pak přijde domů a neví. O průběhu zákroku či léčby minimum informací. Co přijdu, čekárna je vždy prázdná a po mém odchodu většinou také.
Při druhé kontrole jsem jela 20 km jen proto, aby mi sundal náplast a pomazal ránu nějakou zelenou vodičkou. (To bych zvládla i já doma sama). Po vytažení stehů mi na hojící se jizvy při třetí kontrole sestra nalepila (na příkaz doktora) nějakou náplast, která lepila celá (bez polštářku). Takže když jsem ji druhý den sundala, šlo to i se stroupkem a mám tam dírku takže by to chtělo možná i znovu jeden steh. Za 2 týdny mám 4. kontrolu a nechce se mi tam. A asi ani nepůjdu. O jizvy se postarám sama a myslím si, že lépe. Jizva, co mám po císařském řezu není skoro vůbec vidět (Ostrava-Vítkovice). Oproti tomu, co mi udělali na břiše kvůli maličkosti, jakou je odstranění malého znaménka.... Jizvy by se měly přeci udržovat v čistotě a co nejvíce větrat. Tento doktor mi však nařídil nekoupat se a neustále mi jizvy zalepoval nějakými náplastmi, až se mi jizva na břiše mírně zanítila. Za mně nedoporučuji a příště jdu jinam. Myslela jsem si prostě, že odstranit znaménko je maličkost, oproti zvětšování prsou či plastice nosu apod. Příště si dám pozor a budu se více informovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nechala jsem si od něj udělat korekci horních i dolních očních víček - vynikající práce, jizvičky dnes nejsou vůbec vidět. Mohu vřele doporučit všem.


Ověřeny pacient

Pan doktor na mně při konzultaci neudělal příliš dobrý dojem ale zákrok korekce jizvy na bradě dopadl velice dobře,pěkně sešitá úzká téměř neviditelná jizvička.doporučuji.


S

Byla jsem u pana doktora na liposukci boků, stehen (vnitřních i vnějších) a kolen. Byla jsem s ním maximálně spokojená a můžu ho jen doporučit. Velmi pěkně se o mě i se sestřičkou starali, všechno pěkně vysvětlili a poradili. Kdybych ještě něco potřebovala, šla bych určitě znovu sem!


K

Jsem velmi spokojena - pan doktor mi udělal nádhernou liposukci boků.
doporučuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti