Alexandr Šimek, plastický chirurg Olomouc

MUDr. Alexandr Šimek

Plastický chirurg Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc
Poliklinika Olomouc s.r.o.

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Názory

Už první dojem, když jsem k němu poprvé přišla, mně dost překvapil. Ordinace plná obrazů nahých žen. Chápu, je to chlap, ale při představě, že bych tam šla na zákrok s dítětem a vidělo by nahotiny na zdech.... :( Sestřička taky napůl neoblečená - mívá na sobě pouze takové ty sestřičkovské šaty těsně pod zadek. Holé nohy s křečovými žílami a podkolenky. Komunikace obou mizerná. Neustále jen mlčí nebo odpovídají jednoslovně. Tváří se jako by se jim nic nechtělo. Veškeré info z nich musí člověk tahat. Mnohdy člověka ani nenapadá, na co by se měl v ordinaci v tu chvíli ptát a pak přijde domů a neví. O průběhu zákroku či léčby minimum informací. Co přijdu, čekárna je vždy prázdná a po mém odchodu většinou také.
Při druhé kontrole jsem jela 20 km jen proto, aby mi sundal náplast a pomazal ránu nějakou zelenou vodičkou. (To bych zvládla i já doma sama). Po vytažení stehů mi na hojící se jizvy při třetí kontrole sestra nalepila (na příkaz doktora) nějakou náplast, která lepila celá (bez polštářku). Takže když jsem ji druhý den sundala, šlo to i se stroupkem a mám tam dírku takže by to chtělo možná i znovu jeden steh. Za 2 týdny mám 4. kontrolu a nechce se mi tam. A asi ani nepůjdu. O jizvy se postarám sama a myslím si, že lépe. Jizva, co mám po císařském řezu není skoro vůbec vidět (Ostrava-Vítkovice). Oproti tomu, co mi udělali na břiše kvůli maličkosti, jakou je odstranění malého znaménka.... Jizvy by se měly přeci udržovat v čistotě a co nejvíce větrat. Tento doktor mi však nařídil nekoupat se a neustále mi jizvy zalepoval nějakými náplastmi, až se mi jizva na břiše mírně zanítila. Za mně nedoporučuji a příště jdu jinam. Myslela jsem si prostě, že odstranit znaménko je maličkost, oproti zvětšování prsou či plastice nosu apod. Příště si dám pozor a budu se více informovat.

Nechala jsem si od něj udělat korekci horních i dolních očních víček - vynikající práce, jizvičky dnes nejsou vůbec vidět. Mohu vřele doporučit všem.

Pan doktor na mně při konzultaci neudělal příliš dobrý dojem ale zákrok korekce jizvy na bradě dopadl velice dobře,pěkně sešitá úzká téměř neviditelná jizvička.doporučuji.

Byla jsem u pana doktora na liposukci boků, stehen (vnitřních i vnějších) a kolen. Byla jsem s ním maximálně spokojená a můžu ho jen doporučit. Velmi pěkně se o mě i se sestřičkou starali, všechno pěkně vysvětlili a poradili. Kdybych ještě něco potřebovala, šla bych určitě znovu sem!

Jsem velmi spokojena - pan doktor mi udělal nádhernou liposukci boků.
doporučuji