náměstí Míru 149, Židlochovice
Ordinace chirurgie (mapa)

Manželovi velmi pomohl. Je profesionál na svém místě.

K panu MUDr. Šínovi chodí moje rodina asi 15 let. Každého z naší rodiny již operoval, mám tři děti a značné množství větších i menších úrazů je časté. Odborná péče MUDr. Šína je excelentní. Musím oponovat předchozímu názoru, co se týče pooužití sádry či ortézy při úrazu. Podotýkám, že jako předchozí pacient i já jsem laik. Ale případ od případu mě i mým dětem MUDr. Šín někdz dal ortézu, někdy sádru. Myslím si, že každý úraz vyžaduje svoje, tak jako každý právní spor. Uvádím příklad. Syn měl zapeklitou (laický výraz) zlomeninu palce (snad benetova kost). V podstatě obden mu sádru měnil a s palcem se pral. Trvalo to dlouho, ale syn dnes zase naplno dělá kickboxing. Kdyby mu dal ortézu, tak se asi tolik nenasádroval, ale syn by asi neměl plnohodnotný palec. Děkuji panu MUDr. Šínovi a jeho milé a ochotné sestřičce a přeji jim, aby služeb svých kolegů ani svých nemuseli využívat. JUDr. Jana Fialová

Výborný chirurg,milá usměvavá sestřička.pan doktor se sestřičkou tvoří skvěle sehraný tým,všechny problémy řeší ochotně a s úsměvem,pohodu v ordinaci přenesou i na pacienta a zbaví ho strachu z nepříjemných vyšetření,oběma děkuji,moc mi pomohli. jitka

chtěla bych poděkovat Dr.Šínovi , který mi rychle stanovil Dg. a pomohl vyřešit problémm , se kterýmm jsem delší dobu bez výsledku navštěvovala prakt. lékaře. Jde o zkušeného odborníka , který má i četné kontakty na další kapacity v oboru a hodnotí člověka komplexně a má i lidský přístup.

velmi dobrý lékař,příjemná a ochotná sestra

Pan doktor se sice jeví jako milý,a příjemný,ovšem jako odborník ve svém oboru si myslím že není zase až tak dobrý. Podle mě má dost zastaralé způsoby léčby. Já osobně jsem s jeho postupy léčby-at sebe,i dětí nebyla spokojená,a už bych k němu s ničím nešla. Pokud ho tu někdo vychvaluje,zřejmě nepoznal přístup jiných- doktorů odborníků. A že tam má fronty? ona v okolí totiž žádná jiná chirurgie není,tak někdo nemá na výběr jinou možnost. Jedním slovem-šaman.

Zkušený,jistě zodpovědný.Je ho škoda pro periferní chirurgii:-)

Vše cpe jen do sádry sto let za opicí!!!
pane doktore Na obražrninu dlahu existuje i Ortéza!!!

Je to kapacita a je dobrý, moc mi pomohl.

Moc pěkný přístup k pacientům, nekouká jen do papírů a pro pacienta vyřizuje i záležitosti, které v jiných ordinacích přehrají na pacienta - např. objednávání na další vyšetření. Odbornost nedokáži posoudit, ale v mém případě se prokázala její vysoká úroveň.