Alexander Šín, chirurg Židlochovice

MUDr. Alexander Šín

Uložit

Chirurg Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Míru 149, Židlochovice
Ordinace chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Manželovi velmi pomohl. Je profesionál na svém místě.


J
Ověřeny pacient

K panu MUDr. Šínovi chodí moje rodina asi 15 let. Každého z naší rodiny již operoval, mám tři děti a značné množství větších i menších úrazů je časté. Odborná péče MUDr. Šína je excelentní. Musím oponovat předchozímu názoru, co se týče pooužití sádry či ortézy při úrazu. Podotýkám, že jako předchozí pacient i já jsem laik. Ale případ od případu mě i mým dětem MUDr. Šín někdz dal ortézu, někdy sádru. Myslím si, že každý úraz vyžaduje svoje, tak jako každý právní spor. Uvádím příklad. Syn měl zapeklitou (laický výraz) zlomeninu palce (snad benetova kost). V podstatě obden mu sádru měnil a s palcem se pral. Trvalo to dlouho, ale syn dnes zase naplno dělá kickboxing. Kdyby mu dal ortézu, tak se asi tolik nenasádroval, ale syn by asi neměl plnohodnotný palec. Děkuji panu MUDr. Šínovi a jeho milé a ochotné sestřičce a přeji jim, aby služeb svých kolegů ani svých nemuseli využívat. JUDr. Jana Fialová


Výborný chirurg,milá usměvavá sestřička.pan doktor se sestřičkou tvoří skvěle sehraný tým,všechny problémy řeší ochotně a s úsměvem,pohodu v ordinaci přenesou i na pacienta a zbaví ho strachu z nepříjemných vyšetření,oběma děkuji,moc mi pomohli. jitka


chtěla bych poděkovat Dr.Šínovi , který mi rychle stanovil Dg. a pomohl vyřešit problémm , se kterýmm jsem delší dobu bez výsledku navštěvovala prakt. lékaře. Jde o zkušeného odborníka , který má i četné kontakty na další kapacity v oboru a hodnotí člověka komplexně a má i lidský přístup.


velmi dobrý lékař,příjemná a ochotná sestra


Pan doktor se sice jeví jako milý,a příjemný,ovšem jako odborník ve svém oboru si myslím že není zase až tak dobrý. Podle mě má dost zastaralé způsoby léčby. Já osobně jsem s jeho postupy léčby-at sebe,i dětí nebyla spokojená,a už bych k němu s ničím nešla. Pokud ho tu někdo vychvaluje,zřejmě nepoznal přístup jiných- doktorů odborníků. A že tam má fronty? ona v okolí totiž žádná jiná chirurgie není,tak někdo nemá na výběr jinou možnost. Jedním slovem-šaman.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zkušený,jistě zodpovědný.Je ho škoda pro periferní chirurgii:-)


Vše cpe jen do sádry sto let za opicí!!!
pane doktore Na obražrninu dlahu existuje i Ortéza!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Je to kapacita a je dobrý, moc mi pomohl.


J

Moc pěkný přístup k pacientům, nekouká jen do papírů a pro pacienta vyřizuje i záležitosti, které v jiných ordinacích přehrají na pacienta - např. objednávání na další vyšetření. Odbornost nedokáži posoudit, ale v mém případě se prokázala její vysoká úroveň.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti