Ordinace chirurgie
náměstí Míru 149, Židlochovice

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace chirurgie Jiný

Strasna zkusenost, nedoporucuju. Pres telefonicke ujisteni, ze bude v ordinaci do 17:00 jsme uz nikoho nezastihli a RTG bez zadanky udelat nesel. I predchozi zkusenost byla hrozna, kdy sice v ordinaci byl, ale o lecbe se vubec nedalo hovorit. V podstat slo jen o dojeni pojistovny na ukonech. Radim vam, jdete jinam!

Umístění: Ordinace chirurgie Jiný

Naprosto zanedbaná péče. Diagnózu udělal od stolu a ani se mi na koleno nepodíval. Kdyby mi udělal pořádná vyšetření, tak by zjistil, že je nutná operace. To pan doktor ale ne a když jsem se domáhal rehabilitací, tak mi bylo řečeno, že ne, že je to naprosto zbytečné. Teď jsem po skoro roce kdy jsem měl stále problémy vyhledal ortopeda, který mi potvrdil zanedbání, okamžitě napsal rehabilitace, poslal na podrobná vyšetření a zjistil, že je operace nutná. K tomuhle lékaři už nikdy více.

Manželovi velmi pomohl. Je profesionál na svém místě.

K panu MUDr. Šínovi chodí moje rodina asi 15 let. Každého z naší rodiny již operoval, mám tři děti a značné množství větších i menších úrazů je časté. Odborná péče MUDr. Šína je excelentní. Musím oponovat předchozímu názoru, co se týče pooužití sádry či ortézy při úrazu. Podotýkám, že jako předchozí pacient i já jsem laik. Ale případ od případu mě i mým dětem MUDr. Šín někdz dal ortézu, někdy sádru. Myslím si, že každý úraz vyžaduje svoje, tak jako každý právní spor. Uvádím příklad. Syn měl zapeklitou (laický výraz) zlomeninu palce (snad benetova kost). V podstatě obden mu sádru měnil a s palcem se pral. Trvalo to dlouho, ale syn dnes zase naplno dělá kickboxing. Kdyby mu dal ortézu, tak se asi tolik nenasádroval, ale syn by asi neměl plnohodnotný palec. Děkuji panu MUDr. Šínovi a jeho milé a ochotné sestřičce a přeji jim, aby služeb svých kolegů ani svých nemuseli využívat. JUDr. Jana Fialová

Výborný chirurg,milá usměvavá sestřička.pan doktor se sestřičkou tvoří skvěle sehraný tým,všechny problémy řeší ochotně a s úsměvem,pohodu v ordinaci přenesou i na pacienta a zbaví ho strachu z nepříjemných vyšetření,oběma děkuji,moc mi pomohli. jitka

chtěla bych poděkovat Dr.Šínovi , který mi rychle stanovil Dg. a pomohl vyřešit problémm , se kterýmm jsem delší dobu bez výsledku navštěvovala prakt. lékaře. Jde o zkušeného odborníka , který má i četné kontakty na další kapacity v oboru a hodnotí člověka komplexně a má i lidský přístup.

velmi dobrý lékař,příjemná a ochotná sestra

Pan doktor se sice jeví jako milý,a příjemný,ovšem jako odborník ve svém oboru si myslím že není zase až tak dobrý. Podle mě má dost zastaralé způsoby léčby. Já osobně jsem s jeho postupy léčby-at sebe,i dětí nebyla spokojená,a už bych k němu s ničím nešla. Pokud ho tu někdo vychvaluje,zřejmě nepoznal přístup jiných- doktorů odborníků. A že tam má fronty? ona v okolí totiž žádná jiná chirurgie není,tak někdo nemá na výběr jinou možnost. Jedním slovem-šaman.

Zkušený,jistě zodpovědný.Je ho škoda pro periferní chirurgii:-)

Vše cpe jen do sádry sto let za opicí!!!
pane doktore Na obražrninu dlahu existuje i Ortéza!!!