Ordinace gynekologicko - porodnická
B. Němcové 1126, Milevsko

vše na jedničku, byla jsem tam na ultrazvuku 3D...vybavení super, byla jsem spokojená hlavně protože mi pan doktor vysvělil vše co jsem potřebovala, určitě se sem vrátím :)

Nespokojenost.. plánuji odejít, dříve pohoda, ale potom nic moc.. vše je v pořádku dokud neřeknu ,,ale". Jakmile řeknu, že je něco v nepořádku, začne být takový nepříjemný a je na něm vidět, že jakoby překážím.. Máme problémy s přítelem a on řekl, ať si nejdříve on zajde k urologovi než aby mi poradil nějaké alternativa a nebo mi o tom něco pověděl, či vysvětlil.. k sestře nemám ani jednu výtku, taková by měla být u každého doktora!

Je dobrý zejména v těhotenství se postará velmi dobře.
Řekne co a jak,na vše vám odpoví.Jen se nesmíte bát ptát.Nemám s ním špatné zkušenosti. Doporučuji

Pečlivý a příjemný.

Velice hodný lékař

VELMI INDIVIDUÁLNĚ PŘISTUPUJE K PACIENTCE A NAVRHUJE NĚKOLIK TYPŮ ŘEŠENÍ. INFORMUJE VÁS VŽDY O TOM, CO A JAK A HLAVNĚ PROČ VÁM PROVÁDÍ. MÁ VELMI KVALITNÍ A JEDNY Z NEJNOVĚJŠÍCH PRACOVNÍCH NÁSTROJŮ. ZEJMÉNA V TĚHOTENSTVÍ BYCH ZA NÍM JELA SVĚTA KRAJ :)

Lidský příjemný člověk, příjemná změna po lékaři na místní poliklinice.

Rozhodně lepší než paní doktorka Preslová...vysvětlí, vyléčí, poradí...Rad

jsem maximálně spokojená...

Zatim nejlepší,jakého jsem kdy měla.Příjemný, pozorný,milý a naprosto bezproblémový.