Hematologická ambulance
Viniční 235, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Umístění: Hematologická ambulance Jiný

Pan doktor byl neempatický působil na mě unaveným a přetíženým dojmem. Prohlídky proběhly velmi rychle až uspěchaně. Nicméně doporučená léčba byla adekvátní. Díky změně bydliště jsem změnila i hematologii, kde se mi věnují velice pečlivě vstřícně a profesionálně.

Umístění: Hematologická ambulance Jiný

Chodím k panu doktorovi 16 let. Vždy jednou za 6 týdnů. Je to velmi spolehlivý a ochotný lékař, díky jeho péči žiji plnohodnotný život. Na všechny operace mně pečlivě připraví. A tak jsem i po vzdáleném přestěhování zůstala v jeho péči. I sestřička je velmi ochotná, která to se mnou nemá lehké. Mám slabý žilní systém a odběry nejsou bez problému. Z tohoto důvodu bych chtěla vyslovit velký dík za péči. Lída

Umístění: Hematologická ambulance

Chodím k panu doktorovi víc než dva roky pravidelně. Pan doktor je nesmírně příjemný, vstřícný, skvělý odborník a dovede pacientovi vysvětlit i komplikované věci. Při zákrocích je šetrný, citlivý a skvělý odborník. Pečlivý a lidský. Kéž by takových lékařů bylo víc! Pokud jde o sestřičku, je jí hodnocení podobné hodnocení pana doktora. Jsou skvělý tým a i když jde někdy o nepříjemný zákrok, díky nim je vše nestresující, klidné a člověk se přestane bát. Pane doktore i sestřičko, velký dík za to, že jste!

Byla sem velmi nespokojená se vším co mě u pana doktora potkalo. Jsem ráda, že už k němu nemusím. A už nikdy bych k němu nešla! Nedoporučuji. Jana B.

Byla jsem u doktora a jsem velice nespokojená!!!! přístup otřesný a v životě už tam nepujdu!!!! ochota samá,když člověk potřebuje něco,tak mu nevyhoví

byla jsme u něj zatím 2x taky můžu naspat, že je velice ochotný a trpělivý. Jen jsme nikdy neměla čest potkat zminovanou sestřičku.

U tohoto lékaře jsem dnes byla poprvé a jsem nadšena. Jsem těhotná a dozvěděla jsem se, že trpím tzv. Leidenskou mutací, takže bylo nutné vyšetření na hematologii. I když jsem přišla bez objednání, setkala jsem se s vstřícným jednáním pana doktora, vše mi podrobně vysvětlil a zodpověděl všechny moje dotazy. Rozhodně mohu pana doktora doporučit. Sestřička je taky milá a ochotná.

Jsem moc spokojená výborný lékař milá sestřička , dobrá organizace s objednáváním prostě super.... pacientka Mertová

Velmi dobrý lékař.Velmi ochotný a opravdu odborník.

Výborný doktor. Vše vysvětlí a má dobrý přístup k pacientovi.