Adresa

Hematologická ambulance
Viniční 235, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Hematologická ambulance Jiný

Pan doktor byl neempatický působil na mě unaveným a přetíženým dojmem. Prohlídky proběhly velmi rychle až uspěchaně. Nicméně doporučená léčba byla adekvátní. Díky změně bydliště jsem změnila i hematologii, kde se mi věnují velice pečlivě vstřícně a profesionálně.

L
Umístění: Hematologická ambulance Jiný

Chodím k panu doktorovi 16 let. Vždy jednou za 6 týdnů. Je to velmi spolehlivý a ochotný lékař, díky jeho péči žiji plnohodnotný život. Na všechny operace mně pečlivě připraví. A tak jsem i po vzdáleném přestěhování zůstala v jeho péči. I sestřička je velmi ochotná, která to se mnou nemá lehké. Mám slabý žilní systém a odběry nejsou bez problému. Z tohoto důvodu bych chtěla vyslovit velký dík za péči. Lída

J
Ověřený profil
Umístění: Hematologická ambulance

Chodím k panu doktorovi víc než dva roky pravidelně. Pan doktor je nesmírně příjemný, vstřícný, skvělý odborník a dovede pacientovi vysvětlit i komplikované věci. Při zákrocích je šetrný, citlivý a skvělý odborník. Pečlivý a lidský. Kéž by takových lékařů bylo víc! Pokud jde o sestřičku, je jí hodnocení podobné hodnocení pana doktora. Jsou skvělý tým a i když jde někdy o nepříjemný zákrok, díky nim je vše nestresující, klidné a člověk se přestane bát. Pane doktore i sestřičko, velký dík za to, že jste!


J
Ověřený profil

Byla sem velmi nespokojená se vším co mě u pana doktora potkalo. Jsem ráda, že už k němu nemusím. A už nikdy bych k němu nešla! Nedoporučuji. Jana B.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřený profil

Byla jsem u doktora a jsem velice nespokojená!!!! přístup otřesný a v životě už tam nepujdu!!!! ochota samá,když člověk potřebuje něco,tak mu nevyhoví

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřený profil

byla jsme u něj zatím 2x taky můžu naspat, že je velice ochotný a trpělivý. Jen jsme nikdy neměla čest potkat zminovanou sestřičku.


J
Ověřený profil

U tohoto lékaře jsem dnes byla poprvé a jsem nadšena. Jsem těhotná a dozvěděla jsem se, že trpím tzv. Leidenskou mutací, takže bylo nutné vyšetření na hematologii. I když jsem přišla bez objednání, setkala jsem se s vstřícným jednáním pana doktora, vše mi podrobně vysvětlil a zodpověděl všechny moje dotazy. Rozhodně mohu pana doktora doporučit. Sestřička je taky milá a ochotná.


Jsem moc spokojená výborný lékař milá sestřička , dobrá organizace s objednáváním prostě super.... pacientka Mertová


Velmi dobrý lékař.Velmi ochotný a opravdu odborník.


Výborný doktor. Vše vysvětlí a má dobrý přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu