MUDr. Aleš Žampach

Léčebná rehabilitace, fyziatrie
Mírové náměstí 88, Týniště nad Orlicí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nevím co si mám myslet o lékaři, který vám v září i při přetrvávajících obtížích řekne, aby jste přišel v únoru. Navštívil jsem proto ortopeda, který po rtg. ihned zareagoval a vyslal mě k jinému specialistovi. Zde potvrzena domněnka ortopeda o závažné chorobě! Jinak při osobních jednáních byl MUDr? Žampach na pohodu. Ale chtělo by to asi lépe číst rtg. snímky.

Chtěla bych se s Vámi také podělit o zážitek s p.doktorem Žampachem. Do ordinace k němu jsem šla s bolestí hrudní páteře. Panu doktorovi jsem důvěřovala, proto mi nebylo divné, že si mám sundat podprsenku a ani dokonce to, že mi prohmatával prsa. Později jsem se o tomto doktorovi dozvěděla, že to u něj není nic neobvyklého, proto k němu chodí pouze starší dámy nebo muži.
Když se zpátky ohlédnu, tak je mi z přístupu pana doktora zle, důvěřovala jsem mu, ale zjistila jsem, že způsob, jakým mě vyšetřoval, není opravdu obvyklý.
Řekla bych, že to už hraničí s harašením.
Takže milé slečny, dámy, vyhněte se prosím tomuto doktorovi obloukem.

Takové vyšetření,které se mi dostalo bych žádné ženě nepřála..Když mě bolí páteř a pan doktor mi sahá na prsa mi nepřijde správné a ještě se staženými kalhotkami..Bylo to takové ponížení,že víckrát to nechci už zažít..Milé dámy doporučuji chodit jinam...

Po několikaletém odborném dohledu panem doktorem jsem se náhodou dostal k lékaři ve FN HK, který se sděsil nad mým stavem a nechápal postup pana doktora Žampacha. Okamžitá operace ve FN mi zachránila život bez následků pana doktora.

dnes raději jedu 40 km k doktorovi a ne 10 k panu Žampachovi

Mohu potvrdit ochotu a profesionální i lidský přístup k pacientům.

S p.doktorem jsem nikdy neměl žádný problém.Vyšetření a předepsaná léčba,byla vždy vysoce odborná a erudovaná.Jednání přímé a příjemné - děkuji.