Aleš Ráček, gynekolog Česká Třebová

MUDr. Aleš Ráček

Uložit

Gynekolog Více

30 názor

Uložit


Adresy (2)

Ordinace gynekologa
Litomyšlská 322, Česká Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Ordinace gynkologa
S. Čecha 43, Lanškroun

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Ordinace gynekologa Je to můj obvodní gynekolog

Milé dámy, k Panu Ráčkovi jsem začala chodit od roku 2014 když jsem zjistila že jsem těhotná.. bohužel jsem o miminko přišla, ale přístup pana doktora byl naprosto profesionální!! napsal mi žádanky a zprávy do nemocnice a tam už to teda tak skvělé nebylo :/ kyretáž se nepovedla takže, jsem úpěla bolestmi a nakonec jsem šla na sál znovu... Od té doby navštěvuji pana doktora pravidelně nyní jsem ve 38. týdnu těhotenství a nemůžu si pana doktora vynachválit.. naprosto profesionální přístup !!! a že sestřička motá tyčinky na výtěry ručně? ... ano motá ale viděla jsem ji při tom a měla vydezinfikované ruce a stůl na kterém pracovala byl také vyčištěný.. !!! nehledě na to že ty tyčinky se dezinfikují ještě před předáním panu doktorovi :) Za celé své těhotenství jsem s panem Ráčkem naprosto spokojená :) se vším mi poradí a na všechno mi odpoví :)NEMĚNILA BYCH!!!

Ověřený profil

K mudr.Ráčkovi jsem přešla od jiného doktora a jsem velmi spokojená. Velmi příjemný a lidský přístup, krásné prostředí a výborná sestřička. V čekárně vždy čekám chvilinku. Když nám nešlo otěhotnět, hned zajistil vyšetření pro mě i manžela a brzo na to jsem otěhotněla. Celý průběh těhotenství jsem se těšila na každou prohlídku. Mohu jen doporučit ;-)

S
Ověřený profil

Byla jsem z něho ze začátku nadšená, příjemný, sympatický pán. Dokud jsem s ním nemusela řešit moje těhotenství. Byly dvě a obě dopadly špatně, ano za to pan doktor nemůže, ale jeho přístup mě úplně odboural. Když jsem přišla s nějakým problémem, odmávl to že je to normální a moc si to beru. Až v pátém měsíci mě poslal do Pardubic, kam jsem si ovšem musela zavolat sama a vše domluvit, sestry tam ze mě dost nechápali, páč objednávat má doktor. A zjistila že celé těhotenství je špatné, celou dobu mi odtékala plodová voda ( podle doktora obyčejný výtok v těhotenství běžný ) a jeho chování po ukončení těhotenství také byla katastrofa. Nebudu tu rozepisovat co vše mi řekl ale podpora nulová a ještě mě nechtěl nechat ani šestinedělí a po dvou týdnech mě chtěl poslat do práce. Navíc prohlídka po šestinedělí žádná, prý není potřeba.... Nechápu to a měním doktora, takhle to být nemá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Byla jsem dnes u pana DR. Ráčka poprvé a jsem s ním moc spokojená. Měla jsem skvelé pocity když jsem odcházela. Je pozorný, milý a vyslechne mě s mým problémem, ne jako můj předešlí DR. že sem nestihla domluvit o mém problému. Dokonce se mi bohužel stalo, že jsem čekala v kabince než sem měla jít dovnitř, že jsem to dostala :(. Cítila jsem se tak trapně, ale šla sem za sestřičkou poprosit o vložku, ta mi ji přinesla a byla tak hodná a chápavá. Přes to jsem šla dovnitř k panu DR. a mile mě přivítal, dokonce mě to bylo trapné říkat že jsem to dostala v kabince před minutou, ale on byl natolik chápaví že i tak mě prohlédl a řekl, že to vůbec nevadí. Snad jen doufám, že se mi to už nestane :D, ale hodnocení pana DR. Ráčka je velmi, velmi, velmi DOBRÝ!!! :-)

G
Ověřený profil

Nedoporučuji vůbec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ba naopak jen aby jste věděli čím vám dělají výtěry...,,,sestřička na špejličky motá vatu svými vlastními rukami a neřekla bych že by je měla dezinfikované....A tím to vám milé dámy dělají výtěry..A pokud vím není dobré když se vám do takových to míst dostane nějáká bakterie ...Nooo....Není to skvělé (y) ...!!!!!!!!!!!!!!!
Nevím každý máme svůj názor,ale u pana doktora jsem dost dlouho na to abych mohla říct,že se mě díky této gynekologii změnil a celkem rapidně převrátil život na ruby a to díky málo pozornosti a nepoznaní celkem dost velké hrozby...
Ale každý z nás má samozřejmě na výběr...:)
Pokud jste spokojené je to jen a jen vaše věc...
Chtěla jsem jsem jen dát svůj názor aby jste byli malinko v obraze....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Vynikající lékař. Se vším mi pomohl, vše vysvětlil. Je ochotný a pokaždé mi věnuje maximální péči. Mohu jen doporučit!

T
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu výborný! Jeho přístup je naprosto přirozený a příjemný. Sestřička v gyncentru SARA je také bez chybičky- ochotnáa vstřícná! Krásné prostředí je už jen hvězdičkou k té jedničce, kterou jim dávám!

I

je to příjemný a pěkný pan doktor,ale musím si na něj postěžovat,před operací mi nedal žádanku pro obvodního lékaře a pak dokonce ani zprávu do nemocnice,takže ani nevěděli co mi mají operovat,..nevím není moc spolehlivý

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

B
Ověřený profil

Velice příjemný, před 9 lety jsem měla pana doktora u operace a byla jsem spokojena. Od té doby jsem jeho pacientkou a mohu jen chválit. Má odborný přehled, je příjemný, přirozený, lidský. Mohu jen chválit.

I
Ověřený profil

Mladý profesionál ve všech ohledech.
No a dámy co si budem povídat je velmi fešný.
Má zřejmě geny po tatínkovi.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti