Masarykovo náměstí 2667, Pardubice I, Pardubice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.
Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! Od 12.12.2023 je ORDINAČNÍ DOBA DENNĚ 8:00-12:00 pro Neobjednané pacienty a akutní onemocnění ušní, nosní a krční !...

• dětská otorinolaryngologie
  • otorinolaryngologie

Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Krásne vše vysvětlí a je empaticky. Dnes jsem byla na vysetreni se synem 3,5 roku a pan doktor a sestřička byli úplně úžasní. Pana doktora doporučuji všemi deseti.

Na ceduli mají napsáno, že berou i neobjednané pacienty, i přesto však doporučuji se objednat, protože pan doktor tam má hodně lidí a určitě mu to akorát naruší harmonogram. Sama jsem tam přišla neobjednaná a moc nadšeni nebyli a upřímně se jim nedivím, byla plná čekárna. Lepší mít nějakou jistotu, pak je na vás i více času. Každopádně i tak se mi pan doktor snažil pomoci, předepsal léky a o všem poučil. Podle mě ví, o čem mluví. Jen toho má opravdu hodně. Časově vytížený. Ale není se čemu divit, prostředí je hezké a i ten přístup. Jen ta sestra by mohla být stejně upřímná jako ten doktor, člověk tam přijde a dozví se, že jim tam vlastně hrozně vadí, mohla mi to klidně říct do očí, nejsem hluchá a ani hloupá. :) A jak říkám, mám pochopení, ale nemají tedy potom uvádět, že berou i bez objednání, když se i přesto setkáte s takovým nepříjemným výrazem ve tváři.
Určitě bych nikam nevtrhla jenom tak, kdyby to tam jasně nebylo napsané, ale pro příště jsem poučena.

Ačkoliv jsem nebyl objednán a pan doktor měl v čekárně mnoho pacientů i za nemocného kolegu, neodmítl mne k vyšetření. Vyšetření provedl pečlivě, bezbolestně, nálezy důkladně vysvětlil a doporučil léčbu, která, jak věřím, bude fungovat. Ordinaci pana doktora Hrdličky doporučuji. Jedná se opravdu o odborníka, který je navíc lidský a totéž platí i pro paní sestřičku. Děkuji Vám.

U pana doktora jsem byla poprvé kvůli recidiv. zánětům nosohltanu. Díky preciznímu vyšetření byla zjištěna příčina a nasazena správná léčba, která zabrala okamžitě a odeznělo i dlouhotrvající pálení v krku. Jsem panu doktorovi velmi vděčná, protože díky pečlivé diagnostice a účinné léčbě jsem nemusela opět odkládat laserové odstranění dioptrii! Doporučuji

Umístění: POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. Jiný

Empatický a milý pan doktor, syn se velmi bojí ORL vyšetření po špatných zkušenostech jinde a MUDr. Hrdlička byl na něho opravdu moc hodný. Děkuji.

Pane doktore děkuji za dlouholetou pomoc mě i celé naší velké rodině. Pán Bůh zaplať za vše. Skvělý lékař. Velmi empatický k pacientům. Ještě jednou děkuji.

Excelent doctor,with a very nice nurse.Even i am romanian was no problem for him to talk with me,to explain me everything and this is really impresive.Thank You very much for your help !!!

Pana doktora mohu jen doporučit. Je moc příjemný a umí to i s dětmi. Vše nám vysvětlil, žádný (ani z drobných, na první pohled zdánlivě nesouvisejících) symptomů nezlehčoval a vše důkladně vyšetřil. Mám v něj plnou důvěru, už bych nešla na jiné ORL.

C
Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Bolesti dutn

Musim vrele pochvalit pristup lekare a velmi mile sestricky, postup lekare perfektni, dokonale me vysetril, poucil o mych potizich a stanovil presne diagnozu a nasledne mi nabidl alternativni moznost k vyleceni vedlejsi veci, s kterou jsem se mu sverila. Tech hvezdicek si tato ordinace zaslouzi mnohem vic.....

Dnes jsem podstoupila vyšetření s následným zákrokem.Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přístupem.Vše ochotně vysvětlí a z člověka spadne veškerý strach.Sestřička velmi milá a pozorná.Děkuji mnohokrát!Kéž by bylo takových lékařů a sestřiček více.Monika Hrůnková

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,lze plazmou odstranit celé krční mandle???Vím,že se zákrok platí,nevíte jestli se v Čechách tento zákrok někde provádí???

FORTMEDICA Praha Modřany

MUDr. Aleš Hrdlička

Dobry den,

V úterý jsem byla u praktickeho lekare s bouli a zarudnutim primo za uchem v jizve po siti usi (pred 15 lety)DR propichla jehlou,neco malo vyteklo. Predepsala antb. Uz 2 dny me ale velmi silne boli krk primo pod usnim laluckem ,na dotyk citlive,ale boli i kdyz si na to nesaham. Muze to mit souvislost? Mam znovu navstivit dr? Po hmatu se mi misto zda nenapuchle,ale horke.

Vyhledejte co nejdříve ORL oddělení nebo ORL pohotovost ve Vašem okolí a nechte tam nález zkontrolovat !

MUDr. Aleš Hrdlička