Samostatná ordinace lékaře specialisty

PSYCHOMEDICA s.r.o. - psychiatrie
Elišky Krásnohorské 672, Náchod

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: PSYCHOMEDICA s.r.o. - psychiatrie Jiný

Na pana doktora jsem četla velmi špatné recenze, které byly staré několik let. Proto jsem se bála k němu jít. Ale musím říct že mě docela mile překvapil. S tím že byl chápavý. Šla jsem tam protože mě tam poslala sociální správa musela jsem jít posudek k další nemoci. Předtím jsem byla u psychiatričky v Trutnově kde jsem měla otřesnou zkušenost a trauma. Takže musím říct že i když jsem u něj byla jednou tak mě přišel chápavý a docela v pohodě mohla jsem s ním otevřeně mluvit.

Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty Jiný

Pan doktor moc pomohl, když jsem byla zoufalá, vyslechl a poradil a léčba zabrala. Rozhodně lepší než druhá doktorka tohoto zaměření v Náchodě.

Tento lékař na vás nemá čas. Hodiny čekáte v čekárně, pak 3 minuty současně hovoří a píše recept, a to je vše. Negativně na mě zapůsobila nevlídná atmosfíra v čekárně i to, že doktora vůbec nezajímám jako člověk. Napíše prášky, vybere poplatek a další na řadu. Bohužel v Náchodě není další psychiatr.

Pan Dostál by měl opustit zaměstnání ,které vykonává a měl by si hledat novou práci .On není člověkem ,který by byl na pravém místě ,jeho vyšetření trvá sotva 5 min. a o snaze pomoci člověku se rozhodně nedá ani uvažovat.

Je to velmi dobrý lékař a muzu velice doporučit Jsem zpokojena.

Maminka, ktera ma multiinfarktové poškozeni mozku (cetne ostruvkovité mrtvičky, tj. cerebrovaskulární problém), byla jedním z objektů "konziliárního vyšetření" tímto pseudolékařem na LDN Broumov. Máma je absolutně neagresivní, nechodí, je jen zmatená v datu/dnu, a po probuzení. Diagnoza byla lehká až střední demence (ne Alzheimer). Léky: Oxazepam (silné tlumidlo, máma byla po 2 tabletách skoro neschopná řeči a pohybu), Rispen (na agrese při schizofrenii, na manické stavy u bipolární puruchy, na agrese při Alzheimerovské demenci!). Dle SPC Rispen má 3x vyšší riziko cerebrovaskulárních příhod než placebo! Pan pseudodoktor na můj dotaz, proč jí to napsal, opáčil, "že se mu Rispen osvědčil a že ho píše všem "takovýmto" pacientům, ať mají příhody nebo ne". A že prý když se nám péče v LDN Broumov nelíbí, ať dáme mámu jinam. Zavolal do LDN,že prý na žádost dcery vysadit Rispen. Odmítl ale napsat jiný, povzbuzující lék, že prý mámu neviděl (přitom ji viděl den předem). Lidi, jestli chcete, aby se z vašich staroušků stali blábolící ležáci, pošlete je k panu doktoru Dostálovi!!!

Je to dobrý psychiatr, který okamžitě reaguje na potřebu pacienta

Velmi mi pomohl, vyslechl mne, dostal jsem výborné léky, doporučuji. Josef.

Na pana doktora vzpomínám jen v dobrém. Vlídný přístup, snaha pomoci v těžké životní situaci, velmi dobré teoretické i praktické znalosti. Poradí vám řešení vaší situace z jiné stránky, např. sociální. U duševních nemocí nelze čekat 100% úspěch, ale i částečná úleva velmi pomůže.

Pro mne je to lékař - psychiatr, který své práci rozumí a jsem s ním již dlouhodobě plně spokojen.

Josef Dušek