Ortopedická ambulance
Josefa Jungmanna 1575, Nový Bydžov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Je to velmi schopny lekar.Sve praci rozumi,je sikovny na ruce a ma mily pristup k pacientum.

šikovný pan doktor, pomohl mi vždy, jak bylo potřeba a umí vyhovět..

C

U tohoto lékaře jsem byla delší dobu v péči a velice jsem se v něm zklamala. Není to lékař všestranný, při problému hned v dalším pokračování léčby couve - sama jsem si to prožila, takže mé zranení musel pak dávat dokupy jiný lékař. Jeho přístup, jako lékař k pacientovi - šílené. Tahá do profesionálního života svůj život osobní a to se pak také odráží na péči a dokonce i na odmítnutí dalšího terapeutického léčení. Nedoporučuji, neboť to není dobrý lékař, jak vystupováním, tak jednáním.

Minuly rok jsem byla skoro rok v pracovní neshopnosti s bolestí zad lékaři si mě přehazovali jak balon pouze pan doktor CHaloupka již při první návštěvě určil správně diagnozu a doporučil operaci. Neurologovi však ještě několik měsíců trvalo než mě na ní poslal dokonce tvrdil že názor pana doktora je mylný.Jsem již po operaci a myslím že pan doktor i přesto že je mladý je člověk na pravém místě.Je příjemný a své práci rozumí