ABE DENT CENTRUM - zubní ordinace
Opletalova 567, Lanškroun

Umístění: ABE DENT CENTRUM - zubní ordinace Jiný

Dnes jsem byla u pana doktora měl pohotovost - jeho přístup a sestřičky opravdu profesionální ,vysvětlil vše -sestřička moc milá ,mohu jen doporučit škoda že nebere nové klienty.

Abych se přiznala, moc zatím nevím, co si myslet, jsem u pana doktora zatím nová. Jedno zatím vím určitě jistě - nejde mu o peníze. Byla jsem u něho zatím 3x. Poprvé mi vrtal a plomboval stoličku bez umrtvení a musím říct, že přes můj panický strach to skoro vůbec nebolelo. Vysvětlil mi co a jak a bylo vidět, že se snaží vše dělat šetrně a uklidnit mě. Podruhé mi vrtal a plomboval 2 přední zuby. Zde už byli kazy velice hluboko a tak mi dáseň umrtvoval. Mohu říct, že opět přes můj strach bylo vše bez problémů, Nic mě nebolelo, bílé plomby byli pěkně udělané a neměla jsem s tím sebemenší problém.
Ovšem když jsem byla minulý týden opět na vrtání a plombování dalších dvou předních zubů, měla jsem poněkud smíšené pocity. Ač byli tyto kazy viditelně hlubší, nejprve se mi pan doktor snažil zuby vrtat bez umrtvení. Po zjištění, že mne to opravdu bolí, dáseň umrtvil, ale dle mého názoru dost nešetrně, nos mě dráždí ještě teď. I přesto mě to chvilkami zabolelo, což ovšem nepřisuzuji jemu, ale hloubce kazů. Plomby ovšem byli o poznání horší. Na upozornění pana doktora jsem počítala s tím, že mě zuby ještě pár dní bolet budou.
Co jsem ovšem nečekala, že od úterka trpím bolestma, cpu do sebe prášky na bolest od rána do večera a díky bolesti se ani nevyspím. Přiznám se, že mám poněkud strach s tím k němu jít, ale když si vzpomenu na předchozí jednání, chci mu dát ještě šanci a jen doufám, že měl prostě zrovna špatný den, jsme přeci jen lidé. Včera zavolat a zeptat se, zda je normální, že mne to bolí tak dlouho a s takovou intenzitou. Opět byl milí a vstřícný, ochotný a hned na druhý den si na mě udělal čas. Řekl mi, ať přijdu, i kdyby mě to už nebolelo, aby to pro jistotu zkontroloval, že se jedná o přední zuby a nechce, abych o ně přišla. Přišel mi velice ochotný a cítila jsem z něho snahu odvádět svou práci dobře.
Ohledně jeho manželky nemám nejmenší výhrady, vždy ke mě byla milá, vstřícná, ohleduplná a když viděla můj strach, vždy mě uklidnila.

Chodím k panu Bílému už od mala a vždy jsem se ho bála. To víte, respekt ze zubařů má asi každej. Ale nedávno jsem šla na trhání moudráku a musím říct, že jsem to ani necítila. Opravdu mě mile potěšil, protože jsem byla připravená na to nejhorší ale musím ho pochválit. (i když sliboval, že udělá rentgen aby zjistil kde jsou kořeny tad..., nakonec se na to vyprdl...naštěstí vše dopadlo skoro bez bolesti a tak si nemůžu stěžovat.) Mého tátu ale v tu samou dobu bolel zub a tak šel za p. Bílým jenže pan Bílej neudělal ani rentgen, trochu mu to tam ptočistil a pustil ho domů, jenže zub bolel čím dál víc, chtěl mu ho vytrhnout ale naštěstí po dlouhém ukecávání, mu teda retgen udělal a zjistil, že ma prostě zánět v kořenu (asi to nebylo vidět na první pohled) a tak mu tam stříkl nějakou vodičku a vše bylo do druhého dne OK. Takže vlastně nevím o čem to je....každopádně, radši vždy trvejte na rentgenu, než dojde k trhání:-)

Jednou jsem u neho byla na pohotovosti a o zub me svym nesetrnym zakrokem bohuzel pripravil. V ordinaci jsem mela pocit, ze jsem se vratila do minuleho stoleti. Diky nemu musim na implantat, ale u neho si ho rozhodne delat nenecham. Za spatne odvedenou praci mu kseft delat nebudu.

Skvela praxe, odbornik kazdym coulem, dekuji a doporucuji

Po půl roce "léčení" jsem přišel o zub a čekám na implantát, který mi dají v Hradci. Doktor na klinice se zděsil, když viděl ostatní zuby. Na prohlídky jsem chodil pravidelně. Bohužel o těchto stránkách jsem nevěděl, jinak bych k dr.Bílému nechodil.

Tohoto pana doktora vam vsem opravdu doporucuji, sice k nemu nechodim dlouho, ale s takovou znalosti sveho remesla jsem se jeste nesetkala a jsem mela problemy se zuby velmi casto.

V Lanskroune a okoli lepsiho odbornika na zubni problematiku tezko najdete

Profesionalita, nadstandartni pristup i vybaveni, casova flexibilita

K panu doktorovi jsem chodila od dětství, a proto je pro mě velikým zklamáním. Dlouho jsem neměla žádné problémy, ale když mě začala bolet stolička, přišlo mi, že jsem mu na obtíž, a protože už nevěděl co se mnou zub vytrhl. Po čase mě začal pobolívat další zub. Měla jsem strach k panu doktorovi jít, aby mi ho nechtěl vytrhnou. Jenže postup pana doktora - zub musí ven. Rozhodla jsem se požádat o konzultaci jiného zubaře. Po snímcích byl v šoku a až po několika návštěvách dal vše do pořádku. Teď jsem spokojená, bez bolestí a beze strachu, jen mě mrzí, že jsem od pana doktora Bílého neodešla dřív a mohla jsem mít ještě všechny zuby.