Alena Volková, pediatr Vlašim

MUDr. Alena Volková

Pediatr

J.Masaryka 1711, Vlašim
Sam. ord. PL pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

S paní doktorkou jsme se synkem velice spokojeni,je vždy milá,ochotná a lidská.Jako prvorodicce mi ochotně zodpověděla všechny dotazy.Je to moderní doktorka, kterou bychom nevymenili.

Paní doktorka je výborná profesionálka, navíc je sympatická a milá. Kombinace vlastností, které by měl mít každý lékař. Bohužel ve Vlašimi je malý výběr těchto lékařů, a proto jsem vděčná, že alespoň dětská doktorka je taková a nejsme nuceni hledat někoho jiného a popř. někam dojíždět.

Předčasem jsme bydleli ve Vlašimi a děkuji paní doktorce za péči....byla to opravdu profesionální lékařka....citlivá, milá k dětem...

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Děti jí milují, chová se k nim krásně. Nesouhlasím s tím, že antibiotika nasazuje preventivně, spíš naopak, raději dítě poslechne vícekrát. Vždy dobře poradí, případně doporučí nejlepší odborníky. Sestřička taky moc fajn.

milá paní doktorka...mám 3měsíční dcerku a zatim jsme spokojení:-)

Velice milá a příjemná, člověk na správném místě. Děti jí mají moc rádi. Kdykoliv potřebjujeme, tak nám poradí. Kdyby takoví byli všichni lékaři, bylo by to fajn.

Paní doktorka je nejlepší, díky její všímavosti a ochotě naše dcera žije a je v pořádku. Je po těžké operaci mozku. Kdykoliv potřebuji poradit, můžu se na ni spolehnout, vyjde nám vstříc. Doporučuji všem. Moc ji za všechno děkujem.

Za posledních cca 5 let se velmi pohoršila, nasazuje antibiotika "preventivně", nejsem s ní spokojená a registruji své dítě jinam.

snaživá,po pracovní době nedostižitelná

Jedna z nejlepších dětských lékařů které jsem za svůj život
potkala ,jsem již trojnásobnou babičkou takže si troufám
paní lékařku všem doporučit,včetně její sestřičky která
byla vždy k dětem tak jako paní doktorka velce milá