Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J.Masaryka 1711, Vlašim
Sam. ord. PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá, lidská a vždy mi pomohla. Své pacienty zná velmi dobře a se sestřičkou tvoří skvělé duo. Můžu ji všem jen a jen doporučit. Známí, kteří k ní chodí, jsou také vždy spokojení. Mrzí mě, že musím přecházet k praktikovi, protože tak fajn přístup jsem nezažila.

L
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme se synkem velice spokojeni,je vždy milá,ochotná a lidská.Jako prvorodicce mi ochotně zodpověděla všechny dotazy.Je to moderní doktorka, kterou bychom nevymenili.

Paní doktorka je výborná profesionálka, navíc je sympatická a milá. Kombinace vlastností, které by měl mít každý lékař. Bohužel ve Vlašimi je malý výběr těchto lékařů, a proto jsem vděčná, že alespoň dětská doktorka je taková a nejsme nuceni hledat někoho jiného a popř. někam dojíždět.

Předčasem jsme bydleli ve Vlašimi a děkuji paní doktorce za péči....byla to opravdu profesionální lékařka....citlivá, milá k dětem...

Velmi milá a ochotná paní doktorka. Děti jí milují, chová se k nim krásně. Nesouhlasím s tím, že antibiotika nasazuje preventivně, spíš naopak, raději dítě poslechne vícekrát. Vždy dobře poradí, případně doporučí nejlepší odborníky. Sestřička taky moc fajn.

L

milá paní doktorka...mám 3měsíční dcerku a zatim jsme spokojení:-)

J

Velice milá a příjemná, člověk na správném místě. Děti jí mají moc rádi. Kdykoliv potřebjujeme, tak nám poradí. Kdyby takoví byli všichni lékaři, bylo by to fajn.

B

Paní doktorka je nejlepší, díky její všímavosti a ochotě naše dcera žije a je v pořádku. Je po těžké operaci mozku. Kdykoliv potřebuji poradit, můžu se na ni spolehnout, vyjde nám vstříc. Doporučuji všem. Moc ji za všechno děkujem.

Za posledních cca 5 let se velmi pohoršila, nasazuje antibiotika "preventivně", nejsem s ní spokojená a registruji své dítě jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z

snaživá,po pracovní době nedostižitelná

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti