MUDr. Alena Štukavcová

Dermatolog Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Uherskohradišťská nemocnice a. s.
J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Uherskohradišťská nemocnice a. s. Jiný

Paní doktorka naprosto skvělá, vždy milá a s úsměvem a ještě k tomu i vtipná, hned jsem si jí oblíbil :-) . Léčba účinná.. ráda poradí, vysvětlí, zkrátka ví co dělá. Jsem rád že jsem mohl být pacientem právě u ní, mohu jenom doporučit :-) .

W
Umístění: Uherskohradišťská nemocnice a. s. Jiný

Paní doktorka je moc milá a profesionální lékařka.Vždy ochotná pomoct pacientům.Pacienti mají paní doktorku rádi.

Umístění: Uherskohradišťská nemocnice a. s. Jiný

Paní doktorka je prostě profesionálka. Je velmi vstřícná a je vidět, že má o pacienta opravdový zájem.

Umístění: Uherskohradišťská nemocnice a. s. odstranění znaménka

Profesionální a laskavá lékařka. Po profesní i lidské stránce hodnotím velmi kladně. Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za péči.

Moc hodná a vstřícná paní doktorka.Vše udělá pro spokojenost pacientů, ochotná a trpělivá. Pacienti ji mají rádi a važí si paní doktorky.

p.Dr.Štukavcová by mohla být vzorem ost.kožních lékařů v Uh.Hradiště.Je stále usměvavá,milá,ochotná a vysoce profesionální.A to není jen můj názor ,ale i ost.pacientů
PŘEJEMĚ HODNĚ ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE ! J.Skřivánková