Adresa

Praktický zubní lékař
Náměstí 767, Nýrsko

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce chodím od mala a vše bylo vždy v pořádku a mám zuby zdravé. Děkuji.

S paní doktorkou Pitrovou mám velmi dobré zkušenosti - je velmi pečlivá a zodpovědná a dobře spravuje zuby.

Mudr.Pitrova je skvela zubarka,ktera me i moji rodine opravila zuby po predchozich spatnych vykonech u stomatologu Novych.V Nyrsku je nejlepsi a preji ji dalsi spokojene pacienty.


Mudr.Pitrova je nejlepsi zubarka v Nyrsku-pecliva,ochotna,uprime poradi a hlavne pomuze vyresit problematiku zubu... Je to clovek na spravnem miste a tak preju dalsi spokojene pacienty.


Mohu doporučit. Byla jsem na odstranění znamének laserem. Místa jsou zahojená (bez jizviček) a já spokojená. Díky Andrea


K paní doktorce chodím již dlouho a jsem velmi spokojen. Je skutečná odbornice, která víc co dělá a poskytuje výbornou péči. Doporučuji.


Do ordinace paní doktorky Pitrové chodíme celá rodina už dlouho. Vždy nás čeká příjemné přivítání a perfektní ošetření. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a tak vůbec nevíme, co je to bát se zubaře!


K
Ověřený profil

Od roku 1980 jsme celá rodina pacienty naší paní doktorky - prarodiče, naše děti a děti našich dětí. Není lepší a nešli bychom k jinému zubaři. Neumíme si představit, že jednou zavře paní Pitrová ordinaci...


B

Paní doktorka je vždy velice příjemná, skvěle si vždy popovídáme, chodíme k ní celá rodina. Rozhodně doporučuji, velmi skvělá lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu