Praktický zubní lékař
Náměstí 767, Nýrsko

K paní doktorce chodím od mala a vše bylo vždy v pořádku a mám zuby zdravé. Děkuji.

S paní doktorkou Pitrovou mám velmi dobré zkušenosti - je velmi pečlivá a zodpovědná a dobře spravuje zuby.

Mudr.Pitrova je skvela zubarka,ktera me i moji rodine opravila zuby po predchozich spatnych vykonech u stomatologu Novych.V Nyrsku je nejlepsi a preji ji dalsi spokojene pacienty.

Mudr.Pitrova je nejlepsi zubarka v Nyrsku-pecliva,ochotna,uprime poradi a hlavne pomuze vyresit problematiku zubu... Je to clovek na spravnem miste a tak preju dalsi spokojene pacienty.

Mohu doporučit. Byla jsem na odstranění znamének laserem. Místa jsou zahojená (bez jizviček) a já spokojená. Díky Andrea

K paní doktorce chodím již dlouho a jsem velmi spokojen. Je skutečná odbornice, která víc co dělá a poskytuje výbornou péči. Doporučuji.

Do ordinace paní doktorky Pitrové chodíme celá rodina už dlouho. Vždy nás čeká příjemné přivítání a perfektní ošetření. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a tak vůbec nevíme, co je to bát se zubaře!

Od roku 1980 jsme celá rodina pacienty naší paní doktorky - prarodiče, naše děti a děti našich dětí. Není lepší a nešli bychom k jinému zubaři. Neumíme si představit, že jednou zavře paní Pitrová ordinaci...

Paní doktorka je vždy velice příjemná, skvěle si vždy popovídáme, chodíme k ní celá rodina. Rozhodně doporučuji, velmi skvělá lékařka.