MUDr. Alena Pantučková

Pediatr Více

Drásov, Brno 2 adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 1, Drásov

Kubičkova 8, Brno

K paní doktorce jsem s dcerou chodila dva a půl roku, její vystupování bylo ve stylu, co tam obtěžujeme. Prohlídka vždy trvala nejvíc deset minut - pouze měření, vážení a poslech, zašišlat na mimino jinak nic. Neprohlížela kyčle, nezkoušela jak zvedá hlavičku... Při první návštěvě mě vybavila reklamními prospekty na kojeneckou stravu ve skleničkách a tím její "poradna" ohledně stravy skončila. Nikdy se neptala co a jak dítě jí, jaké dělá pokroky. I když za námi v čekárně nikdo nebyl, vždycky nás vypoklonkovala jakoby byla za námi fronta deseti pacientů. Navíc se nikdy na objednanou návštěvu nepodívala do karty, aby věděla, kdo k ní jde a pořád se ptala na to samé. Za celou dobu byla dcera nemocná jen dvakrát. Poprvé po podívání se do krku dostala antibiotika. Podruhé, kdy ji víc jak týden trápila silná rýma, kašel a zahlenění a byly jsme u paní doktorky, aby se na ní podruhé podívala, že po první návštěvě volně prodejné léky nezabraly. Řekla, že musíme počkat až zaberou kapky do nosu a doporučila čaj s medem. To mě dopálilo a našla jsem jiného lékaře, ten po důkladné prohlídce diagnostikoval zánět dutin a antibiotika - konečně se dceři ulevilo. Jediné co mohu ocenit je, že nikdy nenutila očkování, jinak byla její péče nedostatečná. Z jejího chování mám pocit, že si chce ordinační dobu odsedět a pacienti ji jen obtěžují.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vyslechne můj názor a vysvětlí, proč dává konkrétní léky. Mám u ní pocit, že na mé děti má vždy čas. Uznává i alternativní způsoby léčby. Pokud jdu k lékaři, děti se vždy ptají zda jdeme za "naší paní doktorkou". Děti ji důvěřují a v její ordinaci jsou klidné. Po zkušenostech, které mám bych tuto paní doktorku neměnila. Paní doktorka má štěstí i na sestřičku, ta je skvělá. Co se týká negativních hodnocení myslím si, že vše je o komunikaci.

Jediná Paní doktorka Pantůčková mi dokázala pomoct po dvouročním obcházení doktorů v okolí i po Brně. Jsem s jejím lékařským přístupem velice spokojená a příště půjdu rovnou k ní . Šimáčková

Souhlasím , paní doktorka Pantůčková je skvělá . Dá se s ní o všem mluvit , poradí , pomůže a rozumí i přírodní léčbě. Máme ji rádi .

nepodepsaná slečna může od paní doktorky odejít dříve než v osmnácti , nemusí čekat a trápit se "špatnou " doktorkou , když má známou a hlavně lepší !!!!
Ted bych ráda napsala opačný názor na paní doktorku Pantůčkovou , která léčí moje již tři děti už osm let. Děti ji mají rádi i když je na ně sparvedlivě přísná , což je správné , vzhledem k tomu , že na ni dítě houkne jen - chci kokino , nebo nepoděkuje atd.Paní doktorka vždy léčila děti tak jak měla , kdykoliv si můžu zavolat a poprosit ji o radu , rozhodně ví co dělá. To , že dává dětem jenom antibiotika , co tady někdo opět anonymně píše, to je pravda , pokud to dítě antibiotika opravdu potřebuje . Já mám např. dítě , které bez antb. nikdy nevyšlo bez problémů, holt je taková doba , kdy jsou děti stále více nemocné a alergické na cokoliv - což dřív nebylo - ale znám spoustu maminek z jiných měst a jsou u jiných lékařů , které mají děti také stejně často nemocné a stejně často berou antb. Asi to nebude v paní doktorce Pantůčkové, že ?! Přesto , že se budeme brzo stěhovat , tak i nadále zůstane paní doktorka Pantůčková lékařkou našich dětí.Jedno z mých dětí je postižené a Mudr. Pantůčková byla a je doposud jediná , která se vždy trefila do správné diagnozy a nasadila správnou léčbu , což se většinou žádnému jinému lékaři nepodařilo a to jsme v dětské nemocnici jako doma....... Dcera vyžaduje tuto doktorku , plně jí důvěřujeme a vždy jsme se na ni mohli spolehnout . To je vše co bych chtěla k osobě Mudr.Aleny Pantůčkové napsat a na rozdíl od jiných se nestydím podepsat pod svůj názor.
Kateřina Sokolová z Drásova

K paní doktorce Pantůčkové chodím už se třetím dítětem a jsem spokojená s jejím osobním i lékařským přístupem. Nechápu lidi co jí tu haní a nejsou se schopni ani podepsat. Kuncová- Drásov

Paní doktorka Pantůčková je snad ten vůbec nejnezodpovědnější pediatr, k jakému jsem kdy chodila.

Jedna zkušenost - šla jsem na odběry, bylo mi zle. Za pár dní jsme přišly s mamkou do ordinace, ve dveřích nám podala recept na boreliózu, ani se na mne nepovídala. Vyžádaly jsme si krevní obraz (a ještě se tvářila, co si to jako dovolujeme), ukázaly ho naší rodinné známé praktické lékařce a ta řekla, že je to jasná mononukleóza (potvrzeno lékařem v dětské, kde mne pak hospitalizovali) a náznaky na boreliózu jsou jen lehce zvýšené.

Před pár dny jsem si šla pro antibiotika na angínu. Dala mi slabá a s tak nízkým dávkováním na mou váhu, že se mi ani stabilně neudrží v krvi. A já se divila, že mi nezabírají.
Hned v 18 odcházím. Pantučkovou nikdy, nikdy, NIKDY!
Ale sestřička je skvělá :)

Pro J.:
Nevím jak vy, ale asi máte tedy dobrou zkušenost, nýbrž ale spousta lidí ma zkušenost špatnou stejně jako já - já jsem byla ten, kdo se léčil. Sestra přechodila černý kašel a zápal plic dohromady, protože měla špané léky a dodnes s tím má problémy a já zase s močovým měchýřem. Opakovené infekce a věřte mi, v oblékání to nebylo. Doktorka nebyla schopna to řešit jinak, než antibiotiky. Rozhodla jsem se, že to takto nemá smysl. Přehlásila jsem se k jinému doktorovi a hned mi psal doporučení na odborné vyšetření - urologii. Mám po cystoskopii a mám nasazeny nějaké imugenní prášky, které mi mají pomoci. Já a moje rodina máme špatnou zkušenost, neříkám, že o kilometr dál je doktor lepší, ale promintě, lepší doktoři, než pí Mudr. Pantůčková doopravdy jsou!!!!!!!!

Tak s tímhle tvrzením absolutně nemůžu souhlasit!!! Paní doktorka podle mého názoru naopak antibiotiky nezatěžuje dítě,nasazuje až v případě ,že není jiná volba. S její péčí jsem velmi spokojená!Má sice svůj názor,ale jako odborník s mnohaletou zkušeností si to jistě může dovolit. Je milá a k mým dětem maximálně vstřícná,což nemohu říct o lékařce ,od které jsme z těchto důvodů odešli. Vždy nám doporučila i přírodní preparáty a vysvětlila vše o očkování. Nemám s jejím přístupem žádný problém! Určitě u ní s dětmi zůstaneme zaregistrováni ,až do dospělosti.

Uz po dvou mesicich od narozeni meho ditete jsme se od ni odregistrovaly a udelaly jsme dobre. Porad jen telefonovala, nebo sedela u pocitace. A sestricka delala pomalu vse za ni. Dceri pichala nausnice a az doma jsem si pak vsimla, ze ji jednu nausnici dala obracene a ani ji nezapla.