Alena Kosinková, fyzioterapeut Pardubice

MUDr. Alena Kosinková

Fyzioterapeut

Sladkovského 514, Pardubice
Ordinace specialisty - rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Jiný

Byla jsem nad míru spokojena. Vše vysvětlila, poradila a názorně ukázala cviky. Určitě návštěvu v případě potřeby budu opakovat.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka Kosinková je opravdu výborná, jednak velký odborník, a také s velmi lidským a ochotným přístupem, což se v českém zdravotnictví zase tak často nevidí. Snaží se maximálně pomoci, je s ní skvělá domluva, rozhodně ji doporučuji!!!

Umístění: Ordinace specialisty - rehabilitace Bolest zad

Nedoporučuji tuto lékařku pro její aroganci a neochotu k pacientovi. Nejen, že když na vás mluví, kouká se celou dobu na druhou stranu, ale dokonce vám po prohlídce neřekne ani půl slova o vaší diagnóze. Do zprávy si ještě dovolí napsat, že byl pacient poučen. Po prohlídce mě okamžitě vypoklonkovala ven. Nikdy více. Nezažila jsem horší jednání než zde.

Vielen Dank diesem Arzt, pracovala zde Prag jako personale Manager,
pomoci pro bolesti hlava,migrene,sehr gut chirorpraxis, besser als
Jena in Deutschland, velmi dobře a zdatný lékařka
Elfriede Sieber-Jena, Deutschland

Jsem moc spokojen, je to milá a ochotná lékařka. Pomáhá mi se hýbat. Doporučuji.

skvělý odborník, léčí mne a celou rodinu, moc mi pomolha a vrátila do života, mohu se zase radovat, přeji mnoho ůspěchů

výborný odborník, léči mne a celou mou rodinu, moc mi pomohla a vrátila do života že mám zase radost a mohu se hýbat, je laskavá a usměvavá, mohu doporučit všem

skvělá lékařka,pomohla mě osobně a známým v mém okolí, vysoký profesionální a lidský přístup,doslova a do písmeme mě vrátila do života, takže mohu zase pracovat a radovat se,
všem mohu doporučit