Adresa

Pediatrie
Jáchymovská 746, Zliv

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Velice příjemná a ochotná lékařka. Její přístup k dětem je jedinečný. Vše vždy do detailu vysvětlí. K velice dobré atmosféře v ordinaci přispívá i moc příjemné chování sestřičky.

M
Ověřený profil

Také si na doktorku Klímovou nemůžu stěžovat. Je strašně hodná, pečlivá, vše bezvadně vysvětlí a sestřička je taky super, hrozně ochotná a milá.
Potřebovala jsem očkování pro malou a ten den nebyla ani poradna pro mimi, zavolala jsem a šly jsme tam ještě před ordinační hodinou. Takže můžu jen chválit a oboum děkuju:-)

Ověřený profil

Výborná paní doktorka. Vše vysvětlí, nepoužívá zbytěčně ATB. V případě, že má potřebu je nasadit, nejdříve udělá malý test krve a zároveň doporučí vhodnou stravu a potravinové doplňky na kompenzaci vedlejších - negativních účinků. Se synem nás poslala na okamžitou hospitalizaci do nemocnice s bolestmi břicha. V nemocnici se nám pan doktor smál, že nám paní doktorka udělala medvědí službu, že je to nejspíš psychické z nastávajícího vysvědčení. Po 2 hodinách už byl syn po akutní operaci - to myslím mluví za vše. Když byli problémy s mladším synem - kojencem, přijela i k nám domů - cca. 12 km od ordinace i od jejího bydliště.
děkuji


Jako její tehdejší dětská pacientka jí hodnotím jako "přemiloučkou" :-) nikdy jsem se k ní nebála jít. A jako nastávající maminka je má volba pediatra pro mé dítě jednoznačná, rozhodně do Zlivi, k pani doktorce Klímové, doufám že nás vezme :-)


T

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce Klímové za její profesionální přístup jak k dětským pacientům, tak i k nám rodičům. Léčí hlavou a srdcem. Poděkování patří též její zdravotní sestřičce. Doporučuji jako kvalitního dětského pediatra.


M

Paní doktorka je velice pečlivá a milá vynikající přístup k dětem nic takového jsem ještě nezažila sestřička velice milá profesionální ,reaguji také na maminku co napsala ,že paní doktorka po ordinačních hodinách není ochotná ošetřit decko nechtěla by , aby jste držela 24 hodin službu?asi neví , že existuje pohotovost a rychlá záchranná služba nemohu proti paní doktorce napsat ani slovo záporu , zkuste jiné dětské lékaře takový přístup nikde nemáte .


S

Paní doktorka je velmi pečlivá, chodila jsem k ní já jako malá a teď můj syn, je příjemná, vše vysvětlí, ve všem poradí, můžu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem! A navíc má i perfektní sestru!


H

K péči paní doktorky o naše děti nemám nejmenších výhrad. Navíc má srdíčko na oravém m ístě, je víc člověk, než "jen doktorka".


Výborná dětská lékařka! kdyby byla i pro dospělé, chodím k ní dosud, ale své budoucí děti k ní rozhodně zapíšu. Je velmi chytrá, bystrá, pečlivá, k dětem a dorostencům milá a příjemná. Opravdu nejlepší doktorka jakou znám (současně s mým gynekologem Míkou z polikliniky Jih :-) )


Došlo k chybě, zkuste to znovu