Riegrova 164, Příbram
Dermatologie (mapa)

0.5

Byla jsem u MUDr. Fundové 2x a pokaždé jsem odešla rozčílená a vytočená. Nechci posuzovat její odborné kvality, protože jsem tam byla na vypalování bradavic, tam se snad nic zkazit nedá, ale jako člověk je MUDr. Fundová neuvěřitelně protivný a arogantní člověk. Při první návštěvě se pohádala s paní v čekárně, která tam čekala 1,5 hod a když přišla na řadu, řekla jí, že už je pozdě a už jí nevezme. Paní se ptala proč tedy MUDr. nezavede objednávkový systém, na to jí doktorka odpověděla, že by se tím nic nevyřešilo. To samozřejmě není pravda, předcházelo by se právě takovýmto situacím. Následně byla MUDr. naštvaná, že jsem tam nový pacient a musí mně a mých dcerám vypsat info do počítače. To je dle mého názoru práce sestry, která tam ovšem jen seděla a nudila se. Při druhé návštěvě se mnou MUDr. mluvila jako bych byla její dítě a něco provedla (šlo o to, že jsem vyhodila prošlou mast na bradavice - prý mi při první návštěvě říkala, že mi mast vydrží do vymizení bradavic). Na další kontrolu už tam nepojedu, najdu si novou kožní lékařku.

Pani doktorka byla zastup za pani doktorku Bodnarovou a uz si dam pozor, abych se s ni nesetkala. Pristup pani doktorky byl otresny. Na rocni dcerku se ani nepodivala, jen tak od stolu rekla, ze ma plenkovou dermatitidu a pritom ma atopicky exem. A napsala nam antibiotika. Cokoliv jsem ji rikala, tak me ignorovala a jela si porad svou! Maly dcerce ty antibiotika nedam kdyz potrebuje mazani na atopickou pokozku. Doktorka je na hlavu a arogantni! Davam Biodermu a pomalu se to lepsi. Chtela jsem uklidnit, ze to neni vazne a dat treba specialni mast, ale misto toho doktorka selhala a za dve minuty s nami byla hotova a ze muzem jit! A to jsme tam cekali hodinu a pul! Nezajimaji ji pacienti a uz vubec ne male deti, ty ji obtezuji!!! Opravdu jsem toto jednani necekala, jsem z toho hrozne rozcilena. Uz k ni nikdy nepujdu.