Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Riegrova 164, Příbram
Dermatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Dermatologie Jiný

Paní doktorka se chová velice arogantně. Žádala jsem ji, aby mi napsala konkrétní mast. Mé žádosti nevyhověla, přesto, že jsem ji oznámila, že s touto mastí mám dobré zkušenosti. Předepsala mi mast jinou. Výsledkem její odborné léčby je to, že se můj stav nejen že nezlepšil, ba dokonce výrazně zhoršil. Ošetření touto lékařkou důrazně nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Byla jsem u MUDr. Fundové 2x a pokaždé jsem odešla rozčílená a vytočená. Nechci posuzovat její odborné kvality, protože jsem tam byla na vypalování bradavic, tam se snad nic zkazit nedá, ale jako člověk je MUDr. Fundová neuvěřitelně protivný a arogantní člověk. Při první návštěvě se pohádala s paní v čekárně, která tam čekala 1,5 hod a když přišla na řadu, řekla jí, že už je pozdě a už jí nevezme. Paní se ptala proč tedy MUDr. nezavede objednávkový systém, na to jí doktorka odpověděla, že by se tím nic nevyřešilo. To samozřejmě není pravda, předcházelo by se právě takovýmto situacím. Následně byla MUDr. naštvaná, že jsem tam nový pacient a musí mně a mých dcerám vypsat info do počítače. To je dle mého názoru práce sestry, která tam ovšem jen seděla a nudila se. Při druhé návštěvě se mnou MUDr. mluvila jako bych byla její dítě a něco provedla (šlo o to, že jsem vyhodila prošlou mast na bradavice - prý mi při první návštěvě říkala, že mi mast vydrží do vymizení bradavic). Na další kontrolu už tam nepojedu, najdu si novou kožní lékařku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient

Pani doktorka byla zastup za pani doktorku Bodnarovou a uz si dam pozor, abych se s ni nesetkala. Pristup pani doktorky byl otresny. Na rocni dcerku se ani nepodivala, jen tak od stolu rekla, ze ma plenkovou dermatitidu a pritom ma atopicky exem. A napsala nam antibiotika. Cokoliv jsem ji rikala, tak me ignorovala a jela si porad svou! Maly dcerce ty antibiotika nedam kdyz potrebuje mazani na atopickou pokozku. Doktorka je na hlavu a arogantni! Davam Biodermu a pomalu se to lepsi. Chtela jsem uklidnit, ze to neni vazne a dat treba specialni mast, ale misto toho doktorka selhala a za dve minuty s nami byla hotova a ze muzem jit! A to jsme tam cekali hodinu a pul! Nezajimaji ji pacienti a uz vubec ne male deti, ty ji obtezuji!!! Opravdu jsem toto jednani necekala, jsem z toho hrozne rozcilena. Uz k ni nikdy nepujdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti