Praktický lékař stomatolog
Temenická 92, Šumperk

Na kontroly jsem i přes svůj velký strach ze zubařů docházela vždy pravidelně minimálně dvakrát do roka. Po odchodu paní zubařky do důchodu jsem byla nucena najít si náhradu, a k mému zděšení mi nová paní zubařka našla OSM kazů. Říkala, že určitě nejsou staré jen půl roku. Byla jsem si dlouho jistá, že je o mé zuby dobře postaráno, protože paní zubařka působila dojmem odborníka, který nic neopomene a má spoustu zkušenost, ale bohužel tomu asi tak nebylo.
Kamarádce několikrát říkala, že jí bude muset něco udělat s jednou stoličkou, když se o to ještě před odchodem paní zubařky do důchodu přihlásila, bylo jí sděleno, že se s tím nic dělat nebude a poslala ji domů. U nového zubaře se samozřejmě ihned opravovalo. Máme z toho takový pocit, že už si paní zubařka nechtěla před důchodem přidělávat starosti a moc práce a my teď kvůli tomu trpíme :-(
Pro mě zklamání, byla jsem si opravdu jistá, že dělám pro své zuby maximum a že mám perfektního zubaře i péči.

Po nástupu paní doktorky do důchodu mi bylo novým zubařem sděleno, že mám v puse 12 velikých kazů, které už byly vidět velmi dlouho. A i přes to, že jsem si stěžovala na bolest stoličky, opět mi paní Corradiniová řekla, že žádný kaz ani na rentgenovém snímku nevidí. Takže se milá paní doktorka tak moc těšila do důchodu, že nějak zapomněla dělat svou prací.
Odpověď Jana G.: Také jsem byla velmi překvapená z počtu kazů a jejich velikosti. Obzvláště, když jsem vždy po preventivní prohlídce odcházela s jedním kazem nebo zcela bez kazů. Dříve jsem na paní Corradiniovou také nedala dopustit a to se o mé zuby starala od dětství, ještě když měla ordinaci v Sobotíně. Klidně se na mě zeptejte pana Jurečky, který její ordinaci převzal a dával mi zuby dohromady. Jsem zodpovědná osoba s velikánským strachem ze zubaře a právě proto chodím a vždy jsem chodila na prohlídky poctivě minimálně jednou za půl roku, aby mě to moc nebolelo. Prosím Vás, laskavě si nejprve ověřte pravdivost komentáře, než jej budete kritizovat, proto jsem se také pod hodnocení podepsala celým svým jménem oproti Vám.

Skutečně mě překvapil poslední příspěvek.Paní Sudíková, i laikovi je jasné, že není možné, aby paní doktorka neviděla 12 kazů, natož na rentgenu, evidentně máte nějaký problém...Já mám zkušenost dobrou, a to jsem sama lékařka. Jana G.

Díky profesníímu pchybení paní doktorky jsem přišla o zdravé zuby a následky si ponesu celý život.

Paní doktorka je pečlivá a poradí i jak se příště problému vyhnout, zkušenosti jsou znát.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, Je dšikovná a umí!

S paní doktorkou Corradiniovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Rozumí své profesi, poradí, pomůže a je milá a vstřícná. Mohu ji vřele doporučit.