Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný

Paní doktorka je nevídaný úkaz v tom nejvíc pozitivním slova smyslu, že mi stojí za to jezdit k ní přes celou republiku. Vysoce odborná, pečlivá, empatická, lidská a vtipná. Kéž by takových bylo více.


Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

Paní doktorka je profesionál z velkým P.Příjemná,ochotná,vstřícná,velmi empatická.Vážím si takových lidí,vřele doporučuji!!!!


P
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již několik let. Přešla jsem k ní od doktorky, která mne přes půl roku odbývala s denními bolestmi břicha. Paní doktorka je velice příjemná, empatická, profesionální. Ač se hodně paní bojí jít ke gynekologovi, toto u paní doktorky nehrozí. Vřele ji doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Paní Bartošová je příjemná a hlavně (což je alespoň pro mě hodně důležité) angažovaná do potřeb pacientky. Vše ji zajímá, nic neodflákne. Udělá i vyšetření, které by nemusela, pro jistotu svou i pacientky. Je opravdu vstřícná. Jak jsem nechtěla jít k ženě, tato paní mě naprosto přesvědčila o tom, že to byla hloupost.
Za mě výborná !!!


K
Ověřeny pacient

Jsem s pani doktorkou velice spojojena. Presla jsem k ni od dosti neprijemne a neochotne dr., takze si moc vazim toho jaka je vstricna, mila a ochotna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti