Adam Robert, fyzioterapeut Kolín

MUDr. Adam Robert

Fyzioterapeut

6 názorů

Uložit


Adresa

Kutnohorská 49, Kolín
MUDr.Robert Adam, s.r.o., Rehabilitace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
6 názorů

Ověřeny pacient

Výborný lékař a diagnostik, zachránil plno známým život, naopak kdy se pacient od s svých obvodních lékařů nedočkal jasné diagnozy u Mudr. Adama ji dostane a důkladně provede všechna možná vyšetření.
U jiných doktorů jsem se dočkal leda tak paralenu...A není náhodou lékař jako bůh....., když je náš život kolikrát v jeho rukách.... zlobí se jen na ty co ho poučuji a strkají vlastní názor a neposlouchají rady lékaře...(nejsme promováni medici).... ano jako člověk by mohl být lidštější, ale jako doktor je profesionál a doporučuji, sestra a personál na rehabilitaci je super!


J
Ověřeny pacient

Doslova varuji před tímto "lékařem". Je arogantní, zhrzený a naprosto nepochopitelným způsobem obviňuje všechny a všechno včetně pacienta, kterého vidí podruhé v životě! Osobně ho považuji za nebezpečného pro sebe i svoji rodinu! Co je nejhorší, tak zneužívá svého postavení lékaře, aby si neurvale vyhádal autoritu! S horším chováním jsem se nesetkal ani ve zdravotnictví ani v jiných oblastech života. Měl by být zbaven možnosti ošetřoval lidi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Naprosto nejslabsi doktor, se kterym jsem se kdy potkala. Neprijemny uz ve dverich pomalu ani nepozdravi nenecha Vas domluvit, co mate za problem. Jeho vyraz bych jeste prekousla, ale to jak se s Vami bavi je neomluvitelelne.
Naopak sestricka je velmi pratelska, mila a upovidana :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

přesně jak se tu píše!doktor nadává pacientům jeho chování je nevhodné,vždy se bojim něco říct,aby se nerozčílil a nevynadal mi! prý,když mu "něco" podstrčíte,tak se chová jinak! ale vždy když mi něco bylo,tak mne hned někam poslal,každopádně po lidské stránce ho nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Nepříjemný, lékař s arogantním chováním. Před mými zraky se zle utrhoval na maminku s malým dítětem. Prásknul dveřmi od od ordinace. Čekárna následně musela poslouchat nepříjemnou hádku s otcem, po které matka s dítětem po zhruba půl hodinovém čekání odešly bez ošetření a bez omluvy dotyčného lékaře a to vše jen z toho důvodu, že lékař má nevhodné otevírání dveří, které odcházející pacienti mají problém otevřít. Po této zkušenosti jsem se raději sebrala a odešla s tím, že si praktického lékaře vyhledám jinde. Zatím jsem se nesetkala s takto nevhodným chováním lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S panem doktorem jsem moc spokojená


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti