Pivovarská 2182, Frýdek-Místek
Zubní ordinace MDDr. Adam Literák (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Implantáty • 8 000 Kč

Keramické korunky • 3 900 Kč

Ošetření kořenových kanálků • 800 Kč +1 Více

Ošetření zubního kazu • od 500 kč

http://zubni-literak.cz/ pro více informací navštivte naše webové stránky, dotazy pište na adam.literak@gmail.com PACIENTY PŘIJÍMÁME DO PÉČE P...

• zubní kaz

800 Kč

Ošetření zubního kazu

od 500 kč

Zubní ordinace MDDr. Adam Literák

Zubařů jsem se vždy bál. Pan Literák je ale naprosto úžasný člověk a zubní lékař. Nemohl jsem si vybrat lepšího člověka pro mé zuby. Vždy kvalitně odvedená práce.

Roman Sochor

Vzdy jsem byl pred navstevou zubniho lekare nervozni a mel strach, ale u p. Literaka jsem uplne v pohode. Profesional jak ma byt, a je velmi peclivy. Mohu pouze doporucit

nenapadá mě lepšího hodnocení, než: působí na mě velmi uklidňujícím a profi dojmem, jednou se mi dokonce podařilo mu usnout v křesle :))

Chci poděkovat panu doktorovi za precizní práci a hlavně za velmi dobrý přístup k problému.Zastupoval mého lékaře v době jeho dovolené, provedl celou opravu zubu, přestože jsem zřejmě mohla počkat na svého lékaře.Mám 70 let, ale s takovým přístupem jsem se ještě u zubaře nesetkala. Děkuji Drahomíra Losová

Pan doktor Literák je velice důsledný, precizní a dává si na své práci záležet, což oceňuji kladně.
Martina

Pan doktor mi prováděl zákroky, aniž by mi o tom předem cokoliv řekl. Může to být možná proto, že mám jen 16, ale neřekl o tom nic ani mým rodičům. Jednou si mě dokonce spletl s mou sestrou a podle její karty mi málem začal vrtat zdravý zub.

Pan doktor je skutečné ESO, zachránil mi dva zuby, které mi bývalá doktorka chtěla vytrhnout. Je to profesionál na svém místě. Ještě jednou děkuji. Michal P., Ostrava

Dobrý den, můžete mi někdo, prosím, napsat tel. číslo na pana doktora. Bohužel ho nemohu nikde najít, nebo se dovolám úplně někde jinde :-(
Moc Vám děkuji. Marcela

Jsem velmi spokojený s prací tak mladého pana doktora. Bezbolestně mi opravil zub a musím i pochválit výborný výkon sestřičky, která mě svým klidem a zručností velmi uklidnila, že jsem vůbec netušil, že je už po všem. Díky moc a věřím, že nejsme poslední spokojení pacienti, jen tak dál.

Perfektní a profesionální přístup má pan doktor nejen k dospělým, ale také k dětem. Jako další pozitiva vidím příjemné prostředí, bezbolestnost zákroků (v rámci možností) a dodržení objednací doby.

• zubní kaz
  • zánět dásní