B.Němcové 452, Mladá Boleslav

Milá paní doktorka, pečlivá. Příjemné vystupování.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedoporučuji, nepříjemná a arogantní. Raději jsem doktorku zmenila.

Umístění: Ordinace Jiný

Bezvadný odborník, upřímná vstřícná, vždy pečlivá. Děkuji

Umístění: Ordinace Jiný

Dr. Strakovou NEDOPORUČUJI a varuji, neumí se chovat k pacientům,je arogantní a domýšlí si věci nad kterými až žasnete. Komunikace musí být podle jejího gusta.. Nechtějte konzultovat něco, co je jí proti srsti. Umí být ostrá. Mám zážitek na dost dlouho a to jsem nekonfliktní osoba.Dále jsou dlouhé čekací hodiny v čekárně..min. 2hodiny. Dr. jsem změnila. Mám i negativní zkušennosti s její léčbou.

Umístění: Ordinace gynekologické vyšetření

Naprostá spokojenost!!! Výborná lékařka. Mohu jen doporučit. Vždy dokáže se vším poradit a vyřešit.

Velice schopná,pečlivá lékařka.Jsem spokojenější u lékaře který zná a umí,než u nějakého doktora Cvacha!Děkuji za vaši péči.

S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti, chovala se ke mně bezdůvodně velmi nepříjemně, takové jednání jsem ze strany lékařů nezažila. Připadala jsem si při jejich výčitkách spíš jako malá holka. Rozhodně nebudete mít chuť se s čímkoliv svěřovat.

Velmi pečlivá, schopná, erudovaná lékařka, ikdyž někdy trošičku strohá.Bravurně však zvládá léčbu a nepřehlíží ani maličkosti, které mohou následně něco znamenat.

Arogantní,nevychovaná,špatná lékařka

K paní doktorce jsem šla poprvé dobrovolně,když zastupovala pana doktora Pudila a podruhé trochu nedobrovolně kvůli ultrazvuku v těhotenství a doufám,že naposledy.Hlavně při první návštěvě se chovala dost arogantně a povýšeně,jelikož jsem tam přišla s řešením mého problému,s kterým zřejmě nesouhlasila.Budiž jí k dobru pouze to,že správně určila pohlaví mého dítěte při ultrazvuku,ačkoli 2 měsíce před tím mi jiný doktor předvídal opačné pohlaví.