S paní psycholožkou Šilhanovou jsem velice spokojena. Je velmi vnímavá, má upřímnou snahu pomoci a celou hodinu se mi plně věnuje.
Hodně mi pomohla a pomáhá v obtížnějších obdobích mého života, společně hledáme příčiny toho, proč se cítím, jak se cítím a jak s těmito pocity dále pracovat. 3 roky jsem chodila na terapii už dříve, ale teprve paní Šilhanová mě opravdu posunula dál, přestože k ní chodím zatím jen pár měsíců. Jelikož musím na terapie dojíždět, jsem časově dost omezena a velmi oceňuji, jak mi v tomto paní psycholožka vychází vstříc.

Dvořákova, Brno-střed, Brno
Soukromá psychoterapeutická praxe Brno (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod