Zuzana Plesníková, oční lékař Kyjov

MUDr. Zuzana Plesníková

Oční lékař Více

Masarykovo náměstí 35, Kyjov
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

2.5

Umístění: Oční ambulance Jiný

Velmi dobra oční lékařka. Perfektni přistup k pacientům. Chodime k ní celá rodina. Má kvalitni vybaveni ordinace.

Umístění: Oční ambulance Měření zraku

S vyšetřením paní doktorky jsem byl velmi spokojen. S ochotou mne prohlédla a vysvětlila můj stav. Poděkování patří i její sestřičce.

Tak když jsem četla tady ty hodnocení, měla jsem celkem strach. Hodlala jsem jet k paní doktorce se svojí 80tiletou babičkou a musím teda říct, že jsem byla maximálně spokojená! Je pravdou, že když jsme přijely, na dveřích bylo psáno neklepat, na chodbě neseděla ani noha, ale po pročtení tady všech recenzí jsem se rozhodla neklepat a vyčkat. Asi po 20-25 minutách vyšla sestřička, vzala si kartičku zdravotní pojišťovny a po chvilce nás volala dovnitř. Jak paní doktorka, tak sestřička byly hrozně vstřícné a milé na babičku. Samozřejmě veškeré důležité informace směřovaly k mojí osobě - babička už hůř slyší. Paní doktorka jí důkladně vyšetřila obě oči, kladla jí otázky, co jí přesně trápí, jak se to projevuje, proměřila její brýle, ptala se, jestli chce silnější - no byla jsem z jejího přístupu opravdu moc mile překvapena! Předepsala babičce kapky a potom dokonce poslala sestřičku ať jde s námi, aby nás svezla výtahem, aby se babička nemusela trmácet po schodech.
Zkrátka a dobře na paní doktorku nemám ani nejmenší výtku, Recenze tady mě postrašily, ale jsem moc ráda, že jsme zrovna k tuto paní doktorku zvolily.

Jirka
Nverim tomu co tady nekteri pisi o p,Doktorce,Ja uni byl a moc me prekvapil jeji profesionalni až detinsky pristup Poradila me se vsim a kdykoliv se muzu na ni obratit,Jen doporucuji lepsi pani doktorku neznam nez je p. Plesnikova

Pokud to je jen trochu možné, této lékařce se vyhněte. Byli jsme se synem na dovolené ve Strážnici a k této doktorce jsme šli pouze s prosbou o kontrolu, jelikož pár dní před tím byl již ošetřen v Hodoníně na pohotovosti se zánětem spojivek (kde nás zároveň odkázali na tuto doktorku). Ani nás nevyslechla a začala se na nás utrhovat, že nás nemá v evidenci a že není naše služka. Křičela na nás, ať si nejdříve uděláme doma pořádek, jelikož syn až po hodině čekání (kdy před námi vzala 2 jiné pacienty), začal být pochopitelně netrpělivý a začal trochu zlobit (zpíval si, smál se a mluvil trochu hlasitěji - nic hrozného). Na mého syna se ve výsledku ani nepodívala a byla na nás sprostá, dokonce na nás vyběhla nejen do čekárny, ale poté i ven před čekárnu :-).
Pro mě je tato lékařka velmi velmi špatná!, a to nejen z hlediska lidského, ale i profesního, jelikož odmítla ošetřit malé dítě, ačkoliv by jí to zabralo max. 5 minut jejího času.

Stejně, jako píše většina ostatních pacientů - už jsem potkala hodně různých doktorů, ale toto je nejhorší z nich! Vyhnout se obloukem! Chodila jsem sem několik let, vždy mě paní "doktorka" ujistila, že brýle nepotřebuji. Tehdy jsem seděla v 1. lavici a na mých testech ve škole jsem měla neustále poznámku od učitele, že sice počítám správně, ale se špatně opsaným zadáním z tabule. Na VŠ se problém ještě zhoršil, neviděla jsem na plátno atd. Stále jsem byla přesvědčována, že brýle nepotřebuji, i když mi dioptrie vždy na kontrole přidala. Jednou jsem byla nucena navštívit jiného lékaře, protože paní doktorka zrovna neordinovala. Tam mi napsali vyšší dioptrie, protože jsem prostě ve škole nebyla schopná stíhat číst z plátna, než jsem zaostřila. No co jsem si po tomto vyslechla už přestává vše, v životě mě u ní už nikdy neuvidí! Její seřvání dospělého člověka jako malého usmrkance už trochu přehání! Také seřvat někoho, kdo dojde s problémém, že špatně vidí, za to, že špatně přečetl písmenko?! Nebo říct, že stačí vidět obrysy??!!! Nehledě na to, jaký u toho tato vysokoškolsky vzdělaná osoba používá slovník. Sestra "příjemná" úplně stejně, pracují do 12:15, ale 11:30 mě mezi dveřmi seřve ať si pohnu. Naposledy! P.S.-je zvláštní, že musím mít brýle i na řízení, mám to předepsané, a i s brýlemi vidím ukazatele později, než lidé, co brýle nosit nemusí. Zvláštní, když dioptrie zvětšovat nepotřebuji, a vlastně ani brýle nepotřebuji, protože vidět MUSÍM

Doktorku absolutně nedoporučuji! Neumí léčit, neumí pracovat s lidmi. Sestřičku si nejspíše vybírala ku obrazu svému, protože ta jí jakoby z oka vypadla!

Chování paní doktory k pacientům je velmi arogantní.Vůbec se nezeptala co potřebuji a spustila.Zajímalo by mě kdo si tohle v práci může dovolit nedodržovat pracovní dobu a řvát.

Přišel jsem s problémem řezání v oku. Po vyšetření mě bylo řečeno, že žádný problém nezjistila. Když jsem se zeptal, že jestli to řezání v oku nemůže být z dlouhodobé práce na počítači, tak doktorka neodpověděla vůbec a sestřička se mě vysmála s odpovědí "kdo to kdy slyšel aby z počítače řezaly oči". Šel jsem na druhý den k jinému lékaři, který zjistil, že mám zánět v oku a zarostlou řasu. Dále mě pani doktorka řekla, že na blízko mám 2 dioptrie. U profesionálního optika mě ale naměřil na jednom oku 2,5 a na druhém 2,7. Tyto hodnoty mě potvrdil také jiný lékař. Tolik k odbornosti paní "doktorky".
Pokud se týká přístupu k pacientovy, tak ty dvě dámy se hledaly až se našly. I když nejsem v tomto oboru vzdělaný, troufám si říci, že obě dámy jsou psychopatky s poruchami osobnosti, které by vůbec neměly pracovat s lidmi. Důvody jsou stejné jako u předchozích nespokojených pacientů (arogance, komplex nedoceněnosti atd.)

V roce 2011 jsem byl u p. doktorky, protoež se mi dělala ječná zrna. Dělají se mi často a mastičky mi nepomáhají, vždy jdu do nemocnice na vyřezání. Z tohoto důvodu jsem od té doby chodil přímo do nemocnice, kde mi zrna vyřezali (p. doktorka Plesníková tento zákrok neprovádí). Kdyby mi však bylo cokoliv jiného, šel bych k paní doktorce.
Až do letošního ledna mi, kromě ječných zrn, nic jiného nebylo. Jednou ráno jsem se však probudil, měl jsem zalepené oko tak, že jsem ho ani neotevřel a celé bylo krvavě rudé. Byla sobota a paní doktorka neordinuje, proto jsem šel do nemocnice.
Dnes se situace opakovala, je středa, takže jsem šel k p. doktorce Plesníkové. V čekárně jsem seděl asi 25 minut, přitom uvnitř nikdo nebyl. Na dveřích cedule "neklepat", tak jsem tedy neklepal a pokojně seděl. Došla sestřička, chtěla po mně třicet korun a po zaplacení jsem šel dovnitř. Paní doktorka se na mě ani nepodívala, jen se dívala do svých papírů. Z těch poznala, že jsem u ní byl naposledy v roce 2011, to ji asi naštvalo a spustila, že prý nejsem její pacient. Tak jsem se jí snažil situaci vysvětlit, řekl jsem jí, že jsem šel do nemocnice, protože byla sobota, ale to odmítala poslouchat, stále se dívala jen do papírů a vyhodila mě. Prý mě léčit odmítá, když si chodím někam jinam. Tak jsem jí řekl, že mě mrzí, když vidím, že doktor odmítá léčit pacienta. Hned mě napadlo, že kdybych si zlomil nohu např. ve škole v Olomouci, doktor typu doktorky Plesníkové by mě nepřijal s tím, že si mám jít za někým jiným.

Hippokratova přísaha p. doktorce nejspíš už nic neříká.