Oční ambulance
náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Neskutečně neprofesionální osoba. Člověk aby se pomalu bál k této paní jít, což u doktora opravdu není v pořádku. Ano, může se stát, že narazíte vyjímečně na dobrou náladu ( u toho asi ty pozitivní komentáře ), ale většinou je chování této osoby naprosto neskutečné. Jediný důvod, proč tato paní ještě může fungovat je nedostatek lékařů. Nadávky, ponížení, stěžování si na všechno ..., jistě ve výsledku vás vyšetří, ale za jakou cenu ? Má člověk toto zapotřebí ?

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorku jsem navštívila se synem, který měl 6 týdnů. Podotýkám, že byla jediná v okolí, která byla ochotná syna vyšetřit. Byla na nás milá, trpělivá a okamžitě nám pomohla.

Po prvním porodu jsem zašla k paní doktorce s tím, že se mi zhoršil zrak. Řekla, že jsem mladá a nemám nic řešit. Po druhém porodu o 2 roky později jsem k ní šla znovu s tím stejným problémem. Výsledek stejný jako před tím. Našla jsem si druhého doktorka a ten mi nadal proč jsem to neřešila dřív. Takže paní doktorku vůbec nedoporučuji.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Šílenost, absolutně nechápu, jak tato doktorka může stále pracovat s lidmi. Komunikace 0, nepříjemná, jízlivá, až urážející a ponižující. Raději si najděte jiného odborníka, který alespoň dělá svou práci lépe.

Skvělá lékařka, milá je velmi, z její laskavosti stojí všechny chlupy. Díky že vás máme!
Těším se na další setkání!

Umístění: Oční ambulance Jiný

Nevím, co paní Z. Plesníkovou trápí, že je tak zapšklá. Sprostá, drzá, arogantní, bez špetky slušného chování. Mladý člověk si najde jiného očaře, ale chudáci staří lidé, kteří nemají možnost jít jinam a musejí snášet urážky a ponižování. Do ordinace jsem se ani nedostala. Měla jsem přijít pro recept pro mou nemohoucí babičku. Na dveřích žádné upozornění “neklepat”. Podotýkám, že doktorka o mně věděla a měla jsem ihned přijít.
Zaklepala jsem a doktorka mi otevřela se slovy “každý …… (slovo nelze publikovat) ví že se neklepe!!!” Chtěla jsem se omluvit, že na dveřích nemá listek, jinak bych nezaklepala, ale při tom křiku mě nepustila ke slovu a řekla, ať se seberu a vypadnu a zabouchla dveře. Byla jsem naprosto v šoku.
Starší pán, který seděl v čekárně se na mě podíval a řekl, že tohle je u ní normální, ať si z ní nic nedělám.
No není to normální, chápu že každý den není dobrá nálada, ale tohle je vrchol. Nerozumím tomu, jak může takový člověk pracovat s lidmi.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Nedoporučuji. Doktorka je hrozná, nepříjemná, nulový úroveň komunikace. Budu hledat novou paní doktorku.

Chodím jen na preventivní kontroly, z profesionálního hlediska žádný problém, ovšem z toho lidského katastrofa. Paní doktorka je arogantní, jízlivá, nepříjemná, při objednání mi dala určitý čas, když jsem řekla, že to zrovna nemůžu, tak jsem si vyslechla, že já potřebuji ji a ne ona mě.. Nakonec mi laskavě vyhověla, ale bez pozdravu mi práskla s telefonem... Hledám si novou oční lékařku

K uvedené doktorce jsem chodil několik let. Nehodnotím po odborné stránce, ale po lidské.
Jízlivá, nevhodné poznámky při vyšetření. Těžko se s ní komunikuje. Na to aby se starala o pacienta naprosto propadla. Příklad: Dnes jsem byl na kontrole po operaci šedého zákalu. Na dotaz ohledně nových brýlí následovala odpověď - "Zaplatil jste si operaci na klinice ať Vám to řeknou tam."
Přecházím k jinému lékaři.

Pokud to je jen trochu možné, této lékařce se vyhněte. Byli jsme se synem na dovolené ve Strážnici a k této doktorce jsme šli pouze s prosbou o kontrolu, jelikož pár dní před tím byl již ošetřen v Hodoníně na pohotovosti se zánětem spojivek (kde nás zároveň odkázali na tuto doktorku). Ani nás nevyslechla a začala se na nás utrhovat, že nás nemá v evidenci a že není naše služka. Křičela na nás, ať si nejdříve uděláme doma pořádek, jelikož syn až po hodině čekání (kdy před námi vzala 2 jiné pacienty), začal být pochopitelně netrpělivý a začal trochu zlobit (zpíval si, smál se a mluvil trochu hlasitěji - nic hrozného). Na mého syna se ve výsledku ani nepodívala a byla na nás sprostá, dokonce na nás vyběhla nejen do čekárny, ale poté i ven před čekárnu :-).
Pro mě je tato lékařka velmi velmi špatná!, a to nejen z hlediska lidského, ale i profesního, jelikož odmítla ošetřit malé dítě, ačkoliv by jí to zabralo max. 5 minut jejího času.