Zuzana Plesníková, oční lékař Strážnice

MUDr. Zuzana Plesníková

Oční lékař Více

náměstí 17. listopadu 1545, Strážnice
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Chodím jen na preventivní kontroly, z profesionálního hlediska žádný problém, ovšem z toho lidského katastrofa. Paní doktorka je arogantní, jízlivá, nepříjemná, při objednání mi dala určitý čas, když jsem řekla, že to zrovna nemůžu, tak jsem si vyslechla, že já potřebuji ji a ne ona mě.. Nakonec mi laskavě vyhověla, ale bez pozdravu mi práskla s telefonem... Hledám si novou oční lékařku

Umístění: jiné místo Jiný

K uvedené doktorce jsem chodil několik let. Nehodnotím po odborné stránce, ale po lidské.
Jízlivá, nevhodné poznámky při vyšetření. Těžko se s ní komunikuje. Na to aby se starala o pacienta naprosto propadla. Příklad: Dnes jsem byl na kontrole po operaci šedého zákalu. Na dotaz ohledně nových brýlí následovala odpověď - "Zaplatil jste si operaci na klinice ať Vám to řeknou tam."
Přecházím k jinému lékaři.

Pokud to je jen trochu možné, této lékařce se vyhněte. Byli jsme se synem na dovolené ve Strážnici a k této doktorce jsme šli pouze s prosbou o kontrolu, jelikož pár dní před tím byl již ošetřen v Hodoníně na pohotovosti se zánětem spojivek (kde nás zároveň odkázali na tuto doktorku). Ani nás nevyslechla a začala se na nás utrhovat, že nás nemá v evidenci a že není naše služka. Křičela na nás, ať si nejdříve uděláme doma pořádek, jelikož syn až po hodině čekání (kdy před námi vzala 2 jiné pacienty), začal být pochopitelně netrpělivý a začal trochu zlobit (zpíval si, smál se a mluvil trochu hlasitěji - nic hrozného). Na mého syna se ve výsledku ani nepodívala a byla na nás sprostá, dokonce na nás vyběhla nejen do čekárny, ale poté i ven před čekárnu :-).
Pro mě je tato lékařka velmi velmi špatná!, a to nejen z hlediska lidského, ale i profesního, jelikož odmítla ošetřit malé dítě, ačkoliv by jí to zabralo max. 5 minut jejího času.

Ochotná bez problémů,vyšetření nad standart.

Chodíme k paní doktorce celá rodina a neměli jsme nikdy problém. Je korektní, dodržuje časy objednávek (!), chování naprosto profesionální. Jediný problém (ale asi neřešitelný): uvítali bychom, kdyby v našem malém městě měla více ordinačních hodin - jenže na druhé straně by ji to asi neuživilo.

Velmi ochotná a příjemná paní doktorka, moc mi pomohla.