Božetěchova 2737/79, Brno
Ordinace alergologie a imunologie AKIMED s.r.o.

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Umístění: Ordinace alergologie a imunologie AKIMED s.r.o.

Ze začátku bylo všechno v pořádku. Po čase přijaly mnoho lidí a nezvládají to. Na doktorku nechají čekat pacienty i pár hodin. Což ne každý si může dovolit ztrácet čas celé dopoledne v čekárně. Doktorka se o pacienty zajímá a snaží se najít nejlepší řešení. Za to ji chválím. Ale to čekání je katastrofa. Sestřička byla z počátku milá ,ale poslední rok ,co alergologii navštěvuji tak mi přijde, že ji ta práce nebaví a přijde mi dost nepříjemná, což mi přijde, jako důvod proč přejít jinam kde se budou lidé na její pozici chovat k lidem tak ,jak by se mělo. Protože takové chování spíše odradí a zamrzí. :///

O odbornosti paní doktorky není pochyb, ale sedět 3 hodiny v čekárně je hodně silná káva. Nevím, kde za den nabere takové zpoždění, kdyby to bylo poprvé, neřekl bych ani půl slova, ale zatím je to pokaždé. Asi by měla přehodnotit svůj systém objednávání pacientů.

Také si dovolím doporučit paní doktorku - velmi šikovná, má ohromný přehled, všechno umí dobře vysvětlit a je velmi pečlivá. Chodí k ní mé děti a opravdu se jim perfektně věnuje, vše ihned řeší, pamatuje si, co jim kdy nejlépe pomáhá, navíc je i velmi milá a ochotná.

Paní doktorku Medkovou mohu jen doporučit, chodí k ní syn(3 roky) a manžel.Naprosto perfektní přístup,vstřícnost,ochota....a musím pochválit i sestřičku je taktéž výborná.Doporučuji všem...100%
H.

Velice pečlivá, vstřícná, vřele doporučuji. Kladný a odborný přístup. I.S.